מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

מגבשי היחידה ( סיירת מטכל ) חושפים

הקווים המנחים של גיבוש היחידה ( סיירת מטכל ) נחשפים

 

מגבשי היחידה חושפים – לאחר שלא היה מי שיספק מענה ראוי ומלא לשאלותיכם התאגדנו יחד, אדרנלין כושר קרבי עם מגבשי סיירת מטכל על מנת להעניק לכם את הקווים המנחים של הגיבושים האחודים ואלו תחת סיקור מלא לשבי המיונים, תוצאותיהם והאפשרויות שיעמדו בפניכם בהמשך הדרך   

שו'ת מגבשי היחידה

ש': מהו מבנה סגל הגיבושים האחודים ( גיבוש מטכל / גיבוש שייטת 13 )
בשונה משנים קודמות בהן סגל ההדרכה מנה שישה מגבשים היום הסיפור הוא שונה לגמרי, כיום מעבר למגבשי סיירות העלית אתם תפגשו שלושה נציגים נוספים מטעם חטיבת העוז ( מגלן אגוז ויחידת דובדבן ) שברשותם תכנים ייעודים המאפיינים את הקווים המנחים ודפוסי העבודה של לוחמיהם עליהם יעמידו אתכם למבחן ובהן ינתחו את רמת התאמתם ליחידה אותה מייצגים בפרט ובמתכונת דראפט ( הגרלה  לפי רמת התאמה )

ש': למי זכות בחירה ראשונה בגיבושים האחודים אחרי צירוף החטיבה אליהן?
אומנם חטיבת הקומנדו הפכה לחלק מהגיבושים האחודים וזו לאחר ממצאי השולחן העגול שהעלו את הנקודה החשובה כי 75% מלוחמיה הגיעו כנפילי סיירות העלית בעוד שאת שאר הנתח השלימו בוגרי גיבושי היחטיות החטיבתיים, בשל כך הוסכם ברוב קולות שעל מנת להבטיח אחוזי מעבר גבוהים תאתר החטיבה את מועמדיה מתוך הגיבושים האחודים בהליכי המיונים הקדם צהליים ובכך זכתה בעצם לערוץ קבלה נוסף ומאידך עדיפות בחירה שניה משום שלסיירות עלית נותר ערות קבלה בודד כשהיה.

ש': אחרי שזכיתי לתוצאת 669 בגיבוש האחוד של מטכל ושייטת מה הליכי המיון הבאים?
את התשובות לאיזו יחידה התקבלתם אתם תקבלו מיד בסיום הגיבוש כל עוד מדובר בסיירת מטכל, שלדג או יחידת השייטת כאשר שאר היחידות לרבות יחידת 669, יעניקו לכם את התשובה מספר שבועות לאחר מכן, לצד הבשורה המשמחת, יגיע זימון ליום הבריכה של היחידה ועל אף העובדה כי תכנים זהים לחלוטין תבצעו ביום המים השני בגיבוש השייטת, תתבקשו להכנס ליום מרוכז נוסף שאותו יבצעו יוצאי היחידה המונה שישה תרגילים המאפיינים את דפוסיה וממנו יזכו לעבור בודדים, כמו כן מי שלא יעבור יזכה לאיתור מיידי למגלן, דובדבן או אגוז.

ש': שבוע ראיונות איך הוא מתבצע בפועל ?
במידה ולא נמצאתם מתאימים לאחת מן היחידות הממיינות, חלקכם תוזמנו לשבוע ראיונות למול יחידת הלוט"ר, עוקת, ימ"ס, רוכ"ש , יהל"ם, וחטיבת הצנחנים כאשר מספר ההקצאות דרך ראיונות אלו יהיה נמוך עד לכדי מספרים בודדים. , למעט יהלם להם 70 הקצאות ועליה תוכלו לקרוא במאמר " יהלם איך מתקבלים" באתר.
חשוב לציין כי ראיונות דרך הגיבושים האחודים לתפקיד מאותר דובדבן בוטלו עקב כך שהיחידה לקחה חלק בו ומצאה אחרים המתאימים לה יותר, למעט נפילי גיבוש טיייס, גיבוש חובלים או צוללות להם אופציה זו תהיה פתוחה.

מוציאים מהכוח אל הפועל

על מנת לעמוד בסוג מיונים שכאלו עליכם להבין כי ללא עבודה ייעודית ומדויקת להגשמת מטרותיכם זה פשוט לא יעבוד, לא חוג הכנה לצהל או עמותה כלשהי יעניקו לכם את המענה וההתחייבות לה אתם זקוקים על מנת להכיר שאתם הולכים בדרך הנכונה והבטוחה לשירות ביחידות החוד הצהליות. לאור עובדה זו והביקוש הרב לאותה מסגרת פורצת דרך להכנה ליחידות העלית בלבד וללא הסחות דעת, פיתחה אדרנלין כושר קרבי הגוף הבלעדי להכנה כזו –  קורס הכנה להכנה לשירות ביחידות העלית המורכב משלוש לבנות הכשרה ולהן שישה תתי לבנות ובו תרכשו את כלל האלמנטים אותם יבקשו לממצוא בכם מגביש יחידות החוד וללא יוצא מן הכלל. שלושה לבנות בהן 1.מגוון יכולות מנטליות ופזיות העולות על גדר הרגיל 2.הטמעת קווי השקפה ונקודות מבט המאפיינות את דפוסי היחידה אליה אתם מכוונים דרך 3.התמקצעות למול מגבשי היחידה הפעילים אשר אחראים על מתן ארגז כלים שיבדל אתכם משאר המועמדים העומדים לצידם 4.ניתוח פרטני והתאמת מלאה ע"י מערכת מתקדמת אותה פיתחו אנשי הסייבר הישראלים לצד אדרנלין כושר קרבי, ואלו על קצה המזלג . לשלבי הקורס המלאים היכנסו לעמוד : קורס הכשרה ליחידות עלית 
מתי מתחילים ?!

אחרי שהכרתם כי לשירות משמעותי ביחידות העלית יש להתכונן תחת אדרנלין כושר קרבי בלבד!

אחרי שהבנתם שתדרשו להוציא מהכוח אל הפועל ותאוריה בלבד זה עדיין לא מספיק.

אחרי שהפנמתם כי רק קורס הכנה ייעודי שאיתו אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל לשירות משמעותי ביחידות העלית של צהל הוא היעד שלכם,  הזינו פרטים לתיאום אימון נסיון ללא עלות ורכזינו יחזרו אליכם בהקדם.

לאימון נסיון ללא עלות הזינו פרטים ורכיזנו יצרו קשר לתיאום אימון ומתן הסבר מנלא לשאלותיכם.

היחידה סיירת מטכל

היחדיה ( סיירת מטכל ) מאת הצלם המויבל זיו קורן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן