מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

הליך הכנה ליום סיירות ב- 30 ימים בלבד !

הליך הכנה ליום שדה : מאמר ובו תחשפו לשיטת ההכשרה המובילה בישראל שתצליח להביא אתכם תוך 30 ימים בלבד לעבור יום סיירות בהצלחה !א. דגשים מאת מגבשי חובלים

א. דברי פתיח
ב. עדות מבוגר אדרנלין
ב. טופס הרשמה לאימון ללא עלות

עוד על קורס ההכשרה שתעברו על מנת להתקבל ליחידת עלית, לסיים מצטיין מסלול ולהיבחר ולהוביל את המבצע הבא, תמצאו בעמוד : כושר קרבי דברי פתיח

הליך הכנה ליום שדה ב30 ימים! 

אנחנו פותחים את שערינו למצטרפים חדשים ומתוך הידיעה שחודש ימים או פחות ממנו הם עדיין זמן אידאלי **בשביל מערך כשלנו** להפוך את השאיפות שלכם לסיפור הצלחה.
עוד באימון הראשון ננתח אתכם ונבנה למענכם תוכנית עבודה ייעודית אותה אתם מחוייבים לבצע על מנת להצליח בימים הספורים שנותרו לכם.
כלל ברזל לפי הגיעכם אלינו – אתם מוכנים להקריב ולהתבטל בפני סגל ההדרכה על מנת להצליח, משום ששעון החול שלכם התחיל לדפוק ואנחנו במירוץ נגד הזמן, רק מי שיבצע את כל ההנחיות שנוריד לשטח יעבור בהצלחה!
 
ע' מ"פ צלפים במגלן
עברתי יום סיירות תוך 3 שבועות של אימונים בלבד, בהם ביצעתי אימוני שטח צוותים, אימוני חדר כושר מול מדריכים אישיים, אימונים עצמאים לפי תוכניות מותאמות אישית, סימולציות ואימוני ****** שעשו את כל ההבדל.
 
אומנם זה נראה לכם מופרך אבל איך אומר המשפט המוכר – זר לא יבין.
זר לא יבין את היחס האישי, הרמה המקצועית, סגל ההדרכה וההשקעה הבלתי מבוטלת שלהם שעושה את כל ההבדל, זה לא עוד חוג הכנה לצבא סטנדרתי כי אם קורס הכנה ליחידות עילית המתנהל בהתאם להגדרות.
נגמר לכם הזמן ואתם מבקשים גוף מקצועי שיכול להפוך את הקערה על פיה – הצטרפו עליהם
 
לכל החכמולוגים והספקנים שתמיד יהיה להם מה לומר, אני דוגמא חיה לסיפוקי בהצלחה של אדרנלין, מלשב שהגיע 3 שבועות לפני יום סיירות כדי להתחיל את השירות בסיירת מטכל ולסיים אותו כמ"פ צלפים ביחידת מגלן.
 
הליך ההכשרה שתעברו ליום סיירות 
 
• אימוני צוות יעודיים
• אימוני שטח לפי תוכניות אישיות
• סימולציות קצה למול מגבשים פעילים
• אימוני ח"כ
• ניתוח יכולת מעמיק עי אגף הסטטיסטיקה
הליך הכשרה

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים, כוח אדם ומקצועיות שישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם.

מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • קורס הכנה לצו ראשון 
  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.

שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

הליך הכנה ליום שדה - מצטרפים ועוברים
 
קיבלתם תאריך ליום סיירות ורתם מבקשים לעבור אותו ?
 
אתם מוכנים להקריב הכל ולשים את המטרות שלכם בראש סדר העדיפויות ?
 
אתם מכירים שקוקצתם מחומר אחר ורק מבקשים גוף שידע לעצב אתכם עד לניצחון – מקומכם איתנו
 
 להצטרפות להליך ההכנה שלנו ליום סיירות בדקה ה90 חייגו 0555695624 או מלאו פרטים בטופס שמולכם
 
 
הכנה ליום סיירות

מהיחידות הממיינות מאת דובר צהל

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן