מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חשיפה : ככה תשמור על חוסן נפשי בגיבוש

חשיפה : ככה תשמרו על החוסן הנפשי שלכם

ככה תשמרו על חוסן נפשי : מאמר שאר נכתב ע"י המגבשים הפעילים בחברת אדרנלין כושר קרבי בליווי מבאחני התנהגות אשר החליטו להעניק לכם כלי פרקטי באמצעותו תתגברו על הקשיים הנפשיים ( מנטליים בגיבוש) או לפחות ובכך תעמדו ביתרון על פני אחרים. 

במאמר שלפניכם 

  1. ניתוב מנטלי 
  2. מפרט הליך הכשרה
  3. שריון אימון נסיון ללא עלות
 

 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבאאדרנלין כושר קרבי : כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות עילית

איך להתכונן נכון ליום סיירות : יום סימולציה

גיבושים התמודדות מנטלית – אדרנלין

מתוך הידיעה כי אתם טובי הנוער הישראלי, בחרנו לחשוף אתכם לנקודה אחת שתקנה לכם את האפשרות לבנות מעט מהמנטליות אותה אתם מבקשים.
הפעם, כמי שלהם עמידה מלאה במבחן התוצאה, החברה היחידה אשר מתמחה בהכשרה הבלעדית ליחידות החוד, והגוף היחיד לו היכולות ליצור את המציאות אותה אתם מבקשים, החלטנו להכיר לכם את מאחורי הקלעים של הגיבושים הצהליים.

מערך הגיבוש
ישנם מספר קווים מנחים עליהם מתבססים הגיבושים כללם וללא תלות בקריטריוני היחידה אליה ביקשתם להעפיל.
יסודות מוצקים עליהם מושתתים ימי סף אלו כאשר כל מה שמונח מעליהם הוא לא יותר מעוד "תוסף" לביצוע הסינון המדובר, אך ללא אלו, אותם יסודות, לתוספים המדוברים, אין שום משמעות.
אז מהו אותו בסיס ועמודיו, על כך, אענה בצורה סתומה, היות ולמערך השלם יחשפו חניכנו בלבד.

מתחם הגיבוש- בכינויו "הבועה"
על מנת להפוך כל רגע למוקצן כשהוא, על מנת לגרום לכם ליפול בחסר, לפרוש או להרגיש תחושת מחנק שאיתה כל תגובה שבכם שהופכת לקיצונית מקודמתה, בנינו מתחם ייעודי ואיתו מספר נקודות שאת הקלה שבינהם חכמים מכם כבר הצליחו לזהות, ועליה בחרתי לשים דגש.

היום יתחיל מעצם העובדה, שאתם, המועמדים הראויים מכל, עומדים למבחן למול דרג גבוה מכם ואלו שאותם אתם סביר להניח מעריצים, אלו שמעבר לאותה הערצה נשקפת, התייצבו לצידכם בתוך מתחם מבודד לגמרי וכזה אשר יאדיר את מעמדם רק מעצם מיקומו, משאין כל תנועה נוספת או אחר שיחלוק את דבריהם כל החלטה אשר תצא מפינו תהפוך לחשובה עד בלי די וזו אשר מעינכם לצורך העניין, תסובב את הגלגל ואיתו את עתידכם, אפילו הזוטות שבהן ואלו שאיתן תיפלו.

לאחר מספר שעות תחת עבודה טהורה לצד תכנים פיזים ומנטליים בליווי עומס פסיכולוגי פרטני, את השורדים מבינכם נעיר לבוקר חדש אשר ישקף את המציאות החדשה אליה נדרשם להסתגל, ומשכל מחשבה או תנועה מצידכם תלויה במוצא פינו, ושוב לאור העובדה כי בנינו פער מעמדות מורגש מתמיד, לכם לא נותר אלא לעשות דבר אחד בלבד, "להרגיש" את הפקודות או הערות המגיעות מכיווננו, שוב אני מדגיש, לא לקבל, להבין, לשמוע וכיוצא בזה, להרגיש, והיות והרגש הוא דבר שניתן לנתב, אנו נהיה אלו שיתנבו אותו, אתכם החוצה.

מהם הכלים באמצעותם ניתן להתגבר על מוטיב זה, איך לגרום לאהדת המגבשים ומהי הדרך הבטוחה להעפיל מעל הגיבושי הצהליים, המשיכו לקרוא 

הליך הכשרה והכנה מנטלית

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

ככה תעברו כל גיבוש בצהל

אם הכרתם שלקרוא זה עדיין לא מספיק ועל מנת להוציא מהכוח אל הפועל אתם מתבקשים להיכנס להליך הכשרה ייעודי ומבטיח אשר מסוגל להתחייב לכם לתוצאות, מקומכם איתנו 

הניצחון דורש הכנה מורדמת – אדרנלין כושר קרבי 

חוסן נפשי

מתוך גיבוש יחטיות מאת דוצ'

חוסן נפשי

מתוך גיבוש יחטיות מאת דוצ'

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן