מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חיל הים חושף את שייטת 13

חיל הים חושף – הקווים המנחים של שייטת 13 נחשפים.
כחלק מעצם היותנו חברת הכושר הקרבי היחידה להכנה ליחידות החוד הצהליות וזו במתכונת קורס המושתתת על דפוסי עבודה מקצועיים וניתוח פרטני ככלל סיירות העלית, בחרנו סגל אדרנלין ובוגרינו להעניק מענה מלא לשאלותיכם בצורת מאמר מסקר והאקסקלוסיבי בו תמצאו את הדגשים לצידם תעפילו לשייטת 13 מהגיבוש המתקרב ואלו שאחריו.

שייטת 13 - סיקור וניתוח כללי

מדובר בגיבוש המתאפיין בשלל תכנים העולים על גדר הרגיל וזו במטרה לאתר בכם שישה אלמנטים מדויקים אותם ציינו במאמר אחר המסקר את סיירת מטכל ואותם אנו מטמיעים בחניכנו בהליך ההכשרה האקסקלוסיבי של אדרנלין כושר קרבי.
שישה אלמנטים ייחודים עליהם יחידות העלית השתיתו תתי סעיפים המגדירים את הציון והדירוג של המועמדים במיונים הקדם הצהליים של היחידה ( יום סיירות, גיבוש שייטת 13 ), כך שלמעשה רמת התאמתם נקבעתם לפי מכלול הדירוג היחסי בו זכיתם, גבוה ככל שיהיה כך גם ציון התאמתכם והעפלתם בפועל לשייטת 13.

הקווים המנחים של יחידת הקומנדו של חיל הים נחשפים

מדובר בשישה אלמנטים ייעודים המאפיינים את לוחמי היחידה כאשר את הדגש נעניק לאחד מהם אותו נעלה על הכתב למענכם וזו במטרה להעניק לכם קרקע מוצקה עליה יש להישען אם ברצונכם להעפיל ליחידה וזו מעבר לעובדה כי חובה היא עליכם לעמוד בכל החמישה הנותרים אותם תרכשו כמובן בהליך הכשרתם של אדרנלין כושר קרבי.

אלמנט האיתנות
כלי העומד כקריטריון בפני עצמו וחלק בלתי נפרד ממקצועות אחרים אותו אתם חייבים לשקף במידה ואתם מכוונים להתבלט בעיני המגבשים ולהצטייר כמתאימים.
מדובר בחוסן פיזי/מנטלי יוצא דופן שיתבטא בחציית נקודות תשישות ושבירה אליהן נביא אתכם במכוון במהלכם של ערוצי המיון השונים, לבנות הכשרת המסלול של יחידת השייטת והמבצעים היעודים בפועל.

איך הדבר בא לידי ביטוי בפועל  במועד האחרון של גיבוש שייטת האחוד היה מתגבש עליו שמתי עין בעקבות כך שלא משנה לאיזו סיטואציה "נקלה" הוא הסתער כאילו הייתה זו מלחמה, הזנקות מאוחרות, קו זינוק מורחק, מנחי יציאה בלתי אפשריים ( שכיבה או ישיבה ) והוא ממשיך בשלו, איתנות חסר פשרות שגרמה לכולנו להרים גבה ולבחור בו פה אחד.

איך מתקבלים ליחידות העלית של חיל הים ( שייטת 13 )

על מנת לעמוד באותם הקריטריונים של היחידה ( שייטת 13 ) עליכם להכיר שרק קורס הכשרה ייעודי מסוגל להביא אתכם אל היעד והמטרה.

קורס הכשרה ייעודי אותו פיתחה אדרנלין כושר קרבי בראשו עומדים ארבע אגפי הכשרה יוקרתיים שביחד הצליחו לרקום שיטת עבודה פורצת דרך שאיתה אנו מגייסים בכל מועד גיוס מאות בוגרים ליחידות החוד הצהליות וללא יוצן מן הכלל.

אם אתם מבקשים שירות משמעותי ביחידות העלית הצהליות וזו תוך התחייבות מלאה להליך שיעמיד אתכם באחוזי ההצלחה הגבוהים בתחום ובכלל, הזינו פרטים בטופס שלמולכם ורכזינו יעלו למולכם להסבר ושריון אימון ללא עלות

חיל הים שייטת 13

לוחמי עלית בצהל מאת הצלם המוביל זיו קורן

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן