מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חשיבה: ככה תכנסו לראש של המגבשים

חשיבה : מאמר שיחשוף בפניכם איך מגבש חושב ופועל דרך עיני המגבשים עצמכם בליווי דגשים מעשיים ליצירת התבדלות שתגרום לו לבחור דווקא בכם

א. דברי מגבשים 
ב. הליך הכשרה
ב. טופס הרשמה לאימון ללא עלות

עוד על קורס ההכשרה שתעברו על מנת להתקבל לסיירות העלית או היחידות המיוחדות של צהל לחצו : כושר קרבי 

חשיבה : ככה תכנסו לראש של המגבש ותעברו 

 
לא מעט פעמים יצאו מלשבים לגיבושים האחודים וחזרו מבולבלים, איך יכול להיות שהובילו גיבוש שלם באופן גורף ולא עברו בעוד מי שהיה בינוני ופחות מכך התקבל לסיירות העלית.
 
התשובה לכך ברורה 
 
בשונה משנים עברו בהם ביקשו המגבשים מצויינות ויציבות שהתבטאו בהתייצבות על המקומות הראשונים בצורה מוחלטת ולאורכם של כל 5 ימי הגיבוש, היום הקריטריונים שונים לגמרי.
 
מדובר ב-3 קריטריונים, אותם על מלשב להכיר כדי להצליח
 
🎯 נראות : בשונה מכל קבוצות ההכנה לצבא הבאנליות בהן ישאגו עליכם לעמוד זקוף משום שהמגבשים מסתכלים עליכם, דבר המעיד על חוסר מקצועיות אבסולוטי.
עליכם להכיר שהמגבש בוחן אתכם לאורכו של תרגיל שלם, קחו לדוגמא תרגיל הספרינטים – איך רצתם בתחילתו, כמה תנועות הידיים שלכם היו חדות, איך שברתם על השק לעומת איך תראו בסוף תרגיל.
כמו גם תרגיל הזחילה, האם שמרתם על טכניקת זחילה נכונה או התשישות פשוט גרמה לכם לזרוק גפיים ולצאת לגמרי מהתנועה הנכונה, והדבר תקף לכל תרגיל באשר הוא.
 
🎯 סתגלנות : מגמת שיפור בשפה המוכרת לכולנו אך גם בצורה שונה משהכרתם, הפעם לא מספיק להראות מגמת שיפור טיבעית ולטפס בסולם המקומות במהלכו של התרגיל ואנחנו נסביר.
לאחר שתגלו מגמת שיפור רצינית ותתייצבו על המקומות הראשונים יעלו אתכם המגבשים למבחן שיגרום לכם ליפול ממקומכם.
הדבר מתבטא בלקיחת צעדים לאחור, התססת שאר המגבשים או הזנקה מאוחרת שתגרום לכם להידרדר באופן מלכותי, אז ורק אז יבדוק המגבש אם תצליחו לטפס חזרה מהמקום שהפיל אתכם או תמשיכו להדרדר – בודדים המתגבשים שיצליחו.
 
🎯 יציבות : לאחר שעבדתם לפני שני הקריטריונים למעלה, שמרתם על נראות ברמה גבוה והפגנתם מגמת שיפור על אף הקשיים המלאכותיים מצד המגבשים, הקריטריון האחרון אותו עליכם לשמור הוא יציבות – שמירה על המקום שהשגתם וללא פשרות ובכל תרגילי הגיבוש.
 
לצורך העניין אם שמרתם על מקום יציב בשלישה הראשונה בתרגיל הספרינטים, המגבשים יערכו השוואה בן תרגיל זה לתרגיל האלונקה בה עליכם להגיע סך הכל רביעי כדי להירשם, וכך יבצעו השוואות רוחבית בכל התרגילים.
חשיבה : ככה תנצחו את המגבשים

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים, כוח אדם ומקצועיות שישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם.

מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • קורס הכנה לצו ראשון 
  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.

שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

ככה תעברו כל גיבוש בצהל
אם אתם מבקשים את הכלים שיעניקו לכם לעבור כל מיון או גיבוש צהלי
אם אתם מחפשים קורס הכנה לצהל עם רמת ידע שלא תמצאו בשום מקום אחר, כך שאר לנו היכולת להכוין אתכם
אם אתם מבקשים עמדיה במבחן התוצאה, גיוס של מאות מלשבים לסיירות העלית והיחידות המיוחדות בכל מחזור גיוס – הצטרפו אלינו
 
חייגו 0555695624 או השאירו פרטים בטופס מולכם לתיאום אימון נסיון ללא עלות 
חשיבה

יחידת שלדג מאת דובר צה"ל

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן