מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

יחידות מיוחדת : איך תדעו שאתם מתאימים

יחידות מיוחדות : עד כמה אתם מאתימים

יחידות מיוחדות : ככה תדעו שתאם מתאימים  – כחלק מחברת הדגל הבלעדית בישראל להכנה לשירות פורץ גבולות ביחידות העלית הצהליות, בחרנו לחשוף אתכם אליהם.
בוגרי כושר קרבי אדרנלין אשר הפכו את הקערה על פיה, התגברו על כל מכשול אשר נקרה בדרכם וכיום אף עומדים כדמויות המובילות ביותר ביחידות החוד הצהליות, מנהיגים חוצבי דרך האחראים על הכשרת הגלים הבאים של לוחמי הסיירת הישראלים.

במאמר שלפניכם 

  1. דברי בוגרי אדרנלין
  2. מפרט הליך הכשרה
  3. שריון אימון נסיון ללא עלות
 

 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבאאדרנלין כושר קרבי : כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות עילית

יחידות מיוחדת : הקווים המנחים
א' סיירת מטכל, בוגר צוות אדרנלין כושר קרבי סביון הם הגיעו אלינו לבית הספר, סגל אדרנלין ואיתם יום אשר התמקד בהעלאת המודעות לשירות משמעותי, אימוני כושר קרבי, סדנאות העשרה והרצאה מסמרת שיער אשר "הדליקה" בי את הניצוץ והרצון לשרת כלוחם חוד במערך המיוחד של צהל. שבוע לאחר מכן הגעתי לאימון בו נותחתי מכך רגל ועד ראש ובמטרה למצוא את המאפיינים בהם עמדתי חסר ואותם עלי לשפר כאשר חוסן נפשי (מנטליות) היה המשמעותי שבהם, מחשבות זרות, כניעה לקושי וויתור עצמי היו מנת חלקי כדי שהם ידעו לשים את האצבע במקום הנכון ולהקנות לי ארגז כלים ייעודי אשר עשה את כל ההבדל, פסיכולוגים, מאבחני התנהגות ומגבשי סיירות העלית, מעטפת הכנה שאין שניה לה. לימים יצאתי לגיבוש היחידה כאשר בדיוק כמו המועמדים שלצדי זה היה "הכל או לא כולם" כבר בהליך עצמו הכרתי כי עברתי וזו בעקבות שבירת דיסטנס מצד המגבשים תוך תשאול מלא להליך ההכשרה אותו עברתי באדרנלין והערכה מלאה לרך היכולות אותו שיקפתי, לסיכום אם אתם מכוונים ליחידות עלית, מקומכם באדרנלין   א' שייטת 13, בוגר צוות אדרנלין כושר קרבי רחובות התמוטטתי באימון הראשון כאילו היה זה דבר של מה בכך, לא תחושה זרה לי היות והייתי הנער הזה שדאג להוציא כל פטור אפשרי על מנת להתחמק מעוד שיעור או תוכן ספורטיבי. החלטתי שהגיע הזמן לעשות שינוי ומנגד ידעתי שלא אוכל לעשות זאת לבדי, אהיה חייב מורה דרך, נברתי בכל פלטפורמה אפשרית עד שמצאתי אותם, אדרנלין כושר קרבי. בשיחתנו הראשונה הצפתי בפניהם את הבעיה בכללותה והם בתגובה ולא היסוס הודיעו לי כי בשביל סיטואציות שכאלו נוסדו מלכתחילה, לספק מענה במקום שאין כזה. הליך ארוך ומייגע בו הם נלקחתי כפרויקט אישי, מאמני כושר גופני עם תוכנית ח"כ ייעודיות, מדריכי כושר קרבי בליווי אימונים אישיים, תזונאי שלא הרפה לרגע ואני שלא ידעתי לאן הכנסתי את עצמי. היה זה מעמד המיונים בפועל בו נוכחתי להעריך ואף להעריץ את השינוי שהם חוללו בי, דילגתי במקום שכולם התרסקו, הזדקפתי בעוד אחרים השתופפו, טיפסתי בזמן שהם פשוט הידרדרו, כבשתי את הפסגה אליה כיווני מקדם, ללא אדרנלין לא הייתי מסיים אדם פורץ הגבולות שאני היום ועל כך אני חייב לכם תודה   ד' שלדג , בוגר צוות אדרנלין כושר קרבי גבעתיים ( בוגר מכינה ) אמונה וביטחון עצמי, זה היה כל ההבדל והשוני אותו הוא יצר בי, מנכל החברה אשר הגיח מהעלטה באחד האימון כדי להעביר לנו תכני קצה ומעבר לאלו, תפיסת עולם שונה מכל מה שהכרנו עד כה. הוא הציג לנו מחקרים של איך נקודת השקפה משנה פעולות בגוף, שיקף לנו סיפורי עבר של מועמדי אדרנלין אשר החליטו לאמץ את הקווים המנחים אותם העביר לנו והפכו רצון למציאות נרקמת, את הקושי בהליך ההכנה באדרנלין והעובדה שרק מאות בודדים שורדים אותו בכל שנה. הוא המשיך כדי לתת לנו כלים פרקטיים, איך להפוך תפיסה לתכונת אופי, כאילו היה בשבילנו לנשום או ללכת, איך להתגבר על נקודות קיצון ולחזק את החוסן הנפשי שלנו, איך לקום אחרי נפילה, מהי ההגדרה האמתית לכישלון ( מדרגת למידה) וכל אלו על קצה המזלג. נשארתי אתו בקשר כמעט יומיומי, שיחות ארוכות, אימון אליהם התלוותי אליו, ויותר כך, היום אני לא עוד לוחם סיירת כי אם אדם מוביל דרך, אדם מיישם, סולל דרך, האדם שהוא הפך אותי אליו.
יחידות מיוחדת : מתאימים אתכם אליה

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

יחידות מיוחדת - הפכו לחלק

 

ברוכים הבאים לאדרנלין כושר קרבי, חברת הכשרות ביטחוניות לה קורס הכנה ייעודי להכנה ליחידות עלית אותו פיתחו ארבע אגפים ועשרות אנשי מקצוע הפועלים בהם על מנת ליצור מערכת ושיטה חסרת תקדים אשר זכתה עוד משלבי הקמתה ועד היום לאחוזי הצלחה מסחררים ובלתי מבוטלים, אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף.

חברה אשר אושרה עי שלושה גופים ממשלתיים ( צהל, משרד הביטחון ומשרד החינוך ) וכיום אחראית על אלפי מלשבים בכל שנה אשר מבקשים לרקום עתיד מזהיר וחסר גבולות.

חברה אותה מגדירים בכירי מערכת הביטחון כמפעל ליצור לוחמי עלית את מועמדיה מובילה לתפקידי מפתח ביחידות האמורות, מפקדים, קצינים, רמדים וסגני מפקדי יחידות היא מנת נחלתם.

אם אתם מכירים כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת, ההכנה הנכונה, אנחנו כאן למענכם, להגשת מועמדות בצוות הפועל באזור מגוריכם היכנסו לאתר, הזינו פרטים ונציגנו יעלו מולכם עם הסבר מלא ותיאום אימון ניסיון ללא עלות בהקדם.

כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת – אדרנלין כושר קרבי 

יחידות מיוחדות שלדג

בוגר אדרנלין סוף מסלול יחידת שלדג 

יחידות מיוחדות שלדג

בוגר אדרנלין סוף מסלול יחידית שלדג 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן