מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חשיפה : ככה נראה קרב מגע בשייטת 13

לחימה : מאמר ובו תחשפו לסדנת לחימה עוצרת נשימה של מועמדי אדרנלין למול צוות **** של יחידת השייטת , ובו נהקווים המנחים של לוחמי היחידה, איך תתקבלו ליחידה וכיוצ'.

במאמר שלפניכם :

א.דברי לוחם צוות **** שייטת 13 
ב. הליך הכשרה 
ד. טופס הרשמה לאימון ללא עלות 

עוד על קורס ההכשרה שתעברו על מנת להתקבל ליחידת עלית, לסיים מצטיין מסלול ולהיבחר ולהוביל את המבצע הבא, תמצאו בעמוד : כושר קרבי אדרנלין 

לחימה : שייטת 13 חושפת 

לאחר חצי שנה של הכנות, זה קורה, סדנת קרב מגע עם צוות **** של שייטת 13, מדריכי לחימה מוסמכים, לוגיסטיקה מלאה, מדריכי אדרנלין ומועמדינו חסרי הפחד.

סדנה עטורה בתכני קצה, תו"ל לחימה של מעל 20 שנות ניסיון ומתן ארגז כלים ייעודי למלשבים המבקשים להעפיל על המיונים הקדם צהליים, לשרת שירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות, להיבחר כמצטייני מסלול ולהוביל את טובי בנינו למבצעים הבאים.

⬅️ סדנה אקסקלוסיבית המיועדת למועמדי אדרנלין בבלעדיות, כאשר 10 מקומות בודדים יפתחו לאורחי חוץ, במתכונת הקודם זוכה.

⚜️ א' בוגר צוות **** שייטת 13 – ממעבירי הסדנה

ראשית בחרתי לשתף פעולה עם אדרנלין משום שהם היחידים שמצאתי ראויים ונכונים להכשיר בני נוער ***ליחידות העלית הצהליות***, בעוד אחרים פשוט נופלים בחסר בצורה משמעותית, זו אני כותב לכם מבדיקה אישית שערכתי בנושא.

שנית, לאחר חשיפה ביום הבריכה שביצענו עד לא מזמן, בחרנו לקחת חלק בהכשרת משתתפי אדרנלין היות ומצאנו פוטנציאל מרקיע שחקים, נערים בעלי בסיס חזק ויציב
( כתוצאה מהליך ההכשרתם באדרנלין ) עליו ניתן להלביש ארנסל כלים וערכים שלא כל נער יוכל לעמוד בהם.

שלישית, בסדנה זו ביקשתי להעניק לכם ערך מוסף שונה, הוצאה מהכוח אל הפועל – כניסה למערך לחימה אמיתי שיתיש אתכם עד עמקי נשמתכם וישאיר אתכם אפילו המומים במקצת, זו בעקבות הכשרת צוותי לחימה של היחידה בשנה האחרונה אותם מצאתי חסרים "באופי לוחם" עד בואי אליהם.
אופי לוחם : הוא הכוח להתגבר על הפחד, להניע את הגוף לפעולה ובשבריר שניה לקפוץ מאפס למאה, תוך מתן מענה קטלני, מהיר ומדויק, וכך תתגברו על כל אויב ואורב בדרך.

בדור שכולו פינוק, ראיה צרה והתייחסות לטפל, אני מגיע לסדנה זו על מנת לחפש את המיוחדים שמביוחדים, "הכבשה השחורה" עליהם נשים דגש שאנו משרישים בהם את כל מה שלמדנו ויותר, וכך לא רק שיתקבלו לסיירת אלא יעפילו לצוות המיוחד שלה.

🎯המטרה שלנו : לא עוד לוחם סיירת, אלא מנהיג שיתברג לתפקידי המפתח של היחידה אליה יתקבל, ויהיה "אחד למליון" כמו שאומרים הצעירים.

לסיכום, אנחנו מגיעים על מנת לבצע מקצה שיפורים ענק – הטמעת 20 שנות לחימה במתארים שונים במשתתפי הסדנה, שלנו המסוגלות והיכולת לזהות את המוכשרים מבינכם ועליהם נשים דגש מיוחד, נתראה שם !

לחימה : ככה זה נראה

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

 

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

 

  • קורס הכנה לצו ראשון 
  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.

שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

סדנת לחימה - הצטרפו היום !

אדרנלין כושר קרבי – לא כל אחד יכול להוביל אתכם אל הקצה, לא כל חוג מיועד להכנה ליחידות עלית, ומבחן התוצאה מעיד בפני עצמו, שירות ביחידות העלית מתחיל בחברת אדרנלין כושר קרבי, בלבד.

📞 להצטרפות לסדנה או אדרנלין חייגו 00555695624 או הזינו פרטים בטופס למטה 

לחימה

לוחמי שייטת 13, מאת הצלם האדיור זיו קורן | אינסטגרם : zivkoren1

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן