מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

המידע הפנימי של הגיבושים נחשף

מידע פנימי : ככה יבחרו : איך המגבשים ינתחו אתכם באמת !

מידע פנימי : פוסט אשר יחשוף אתכם לשתי פיסות מידע אשר יאפשרו לכם להכיר מה בדיוק מחפשים בגיבושים ועל סמך מה ימיינו אתכם ואף יבחרו בכם

במאמר שלפניכם 

  1. ניתוב מנטלי 
  2. מפרט הליך הכשרה
  3. שריון אימון נסיון ללא עלות
 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבאאדרנלין כושר קרבי 

מידע פנימי : ככה הם ימיינו אתכם

מדובר ב-2 פיסות מידע מתוך עשרות אותם נעלה על הכתב על מנת להכיר לכם את הדגשים שיביאו להצלחתכם.

קריטיונים : הגיבושים הצהליים בנויים מתכנים פיזיים,דינמיים ומחשבתיים כאחד, בעקבות כך, יש להכיר כי אין שום שוני בן טבלאות הניתוח של היחידות השונות, מסיירות העלית ועד לגדסרים המפוארים, הבנויים מ7 קריטיונים סה"כ ואותם תכירו כמועמדי אדרנלין, מנגד, לכל יחידה הקווים המנחים המייחדים דווקא אותה, על כן חייב להיות שוני נקודתי באמצעותו ידעו המגבשים מי מבן המאות שלפניהם מתאים לשורותיהם.

הדבר מתבטא ע"י תרגילים יוצאי דופן שלא עומדים בקנה אחד למול מבנה הגיבוש הבסיסי, כגון תרגיל ההתשה החדש של עוקץ, קשרי ההצלה של 669, הקאורדינציה של הימס ובוחן לוחם סיירת של הקומנדו.
כל אלו, לצד התכנים המובנים יעניקו למגבשים תמונת מצב לעניין התאמתכם ליחידה בצורה אינדיבידואלית ויחסית לאחרים,.

מכאן שעליכם לנקוט שני מהלכים, האחד להצטיין בתכנים הללו, השני לעמוד ברמת התאמה מלאה בתכנים הייעודים של היחידה – איך עושים זאת, אנו נכין אתכם אליהן בצורה מבוקרת כחלק מקורס ההכשרה תחתינו.

צוותים : חברים מבחינתנו, את הפיסקה הזו תצלמו ותקראו כל בוקר מחדש, הפסקה שלשמה כתבנו פוסט זה, המידע המסווג, והמשמעותי שאותו אתם מחויבים להכיר !
לכל מועמד יש ניקוד וציון שניתנים לו בגיבוש, איך נעשה השכלול ומהם בדיוק, לא נוכל לפרט אבל את מהותם ובהחלטה משותפת מול בכירם בצה"ל, אנו מעלים היום על הכתב.

באמצעות שני אלו, לא רק שיאתרו מי מכם מתאים לשרת ביחידה, אלא, ייקבע גם איזה תפקיד תעשו זאת; כיום כל יחידת עלית מורכבת משלושה צוותים כאשר המוביל שבניהם הוא צוות ה* שעל מנת להפעיל אליו עליכם לקבל את הדירוג והציון הגבוהים ביותר בגיבוש ובכך לזכות בהכשרה יחודית ומבצעים חוצה קווי אויב.

באותה נשימה יש לציין, שישנם יחידות מעטות שעל מנת להתקבל לצוות זה, יידרש מכם לעבור מיון פנימי נוסף שכל מה שחוויתם עד כה יהא כבדיחה לעומתו, למשל צוות *** של שייטת 13, ה** של יחידת דובדבן, סיירת ** של יהלם ועוד.

האם ניתן להתכונן למיונים אלו – חד משמעית כן, כאשר מכאן והלאה את האחריות תפילו עלינו להגשים זאת.

הליך הכשרה והכנה מנטלית

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

ככה תעברו כל גיבוש בצהל


אין טעם לכתוב לכם מי אנחנו, ולמה דווקא אנחנו, שהרי את כל אלו הצלחתם להכיר מהפוסטים המעידים על מקצועיות וידע שאין שני להם, אותם אנו מקשטים בתוצאות חסרות תקדים של מועמדינו, אלו שאי אחד המסוגל להם.

אם אתם לא חלק מהעדר אלא רועה שנולד להוביל אחרים, חייגו 0555692456 או הזינו פרטים בטופס שלפניכם ואנו נחזור אליכם בהקדם 

מידע

מתוך גיבוש יחטיות מאת דוצ'

חוסן נפשי

מתוך גיבוש יחטיות מאת דוצ'

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן