מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

מסלול הכשרת הלוחם של יחידות העלית נחשף

הדרך לסיים מסלול ביחידות החוד הצהליות נחשפת

כחלק ממערך ההכנה הבלעדי ליחידות העלית הצהליות איתם עובדת אדרנלין כושר קרבי בשת"פ חלוצי וחסר תקדים, בחרנו לחשוף אתכם היום למסלול הכשרת הלוחם המפתח והקריטריונים בהם תדרשו עמוד על מנת להתקבל, להעפיל לטקס הסיכה שבסימו ולהוביל את המבצעים המורכבים והמאתגרים המאפיינים אותו 

דברי מנכל אדרנלין כושר קרבי

על מנת להתחייב לכם לשירות ייחודי ביחידות העלית הצהליות, מרמת העמידה בהלכי המיונים ביתר שאת, קטיפת שלל תארי ההצטיינות במהלך לבנות ההכשרה במסלול ועד להובלת צוותי לחימה מעוטרים לתוך שטחי אויב מורכבים, היה עלינו לנפץ את התודעה של כל מה שהכרתם בענף הכושר הקרבי וההכנה לצה"ל וליצור הגדרה חדשה לגמרי בה אנו עומדים יחידים העונה לשם "חברה להכשרות ביטחוניות" המוגדר כיום כגוך היחיד בישראל ומחוצה לה המכין ליחידות הקצה הצהליות וגופי הביטחון שלאחר השירות.

חברה הכנה לצבא שנוסדה במטרה ליצור מענה חסר באמצעות הקמת הליך הכשרה אקסלוסיבי שלא נראה כמוהו בעבר וזו ע"י השמת אנשי המקצוע המובילים בתחומם ובניית תוכניות פעולה משתכללות שיודעות לשלב את כולם בהרמוניה מושלמת ואיתה אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל המתבטאים בארבע אגפי הכשרה ייעודיים הדואגים להקנות למשתתפינו רף יכולות גבוה ורב גוני וע"י הקריטיונים המדויקים המאפיינים את כלל יחידות החוד המדוברות.

כחלק מכך בחרנו לחשוף שלוש לבנות הכשרה אותן תעברו בקורס ההכנה לצהל של אדרנלין כאשר למולנו המטרה להעביר את הרעיון הממותג כי במידה ואתם מבקשים שירות משמעותי ביחידות שבודדים זוכים להן, עליכם לעשות זאת בצורה ייעודית וע"י אנשי המפתח שמיקדו את חייהם למטרה זו בלבד.

קורס הכנה למסלול יחידות החוד הצהליות

לבנה ראשונה : יכולת
משהפנמתם שאנחנו לא עוד חוג כושר קרבי מן המניין כי אם חברה להכשרות ביטחוניות בעלת ארבע אגפי הכנה הפועלים בסנכרון מלא ובמטרה למקסם את משתתפי התוכנית ברמה הממוקדות ביותר לצד הטמעת ארגז כלים אקלוסיבי שיעניק להם את היכולת לתת מענה לשלל המכשולים שבדרך, עלינו החיוב להביא את משתתפינו לחוסן מנטלי ופיזי העולים על גדר הרגיל ואלה שתיאפשרו להם להתבלט בשלבי המיון הקדם הצהליים המוקדמים לטירונות המכין בפועל וזו תוך הידיעה כי ציונים אלו יקבעו את הצוות אליו תשובצו והתפקיד העתידי בו תקחו חלק וכחלק מנקודת העל חזור של צה"ל ( אין לשנות צוות או תפקיד אליו ייעדו אתכם )
איך הדבר מתבטא בפועל : מדובר באימוני קצה שיגרתיים, ימי סימולציות ודמה מדוייקים אותם תעברו לצד מערך יחידות החוד של צבא ההגנה לישראל, סדרות יוקרתיות של קרב מגע, ניווטים אורבנים, סדנאות מנטליות לצד שלל הרצאות קצה וחשיפה לחומרים צהליים מסווגים שהשתיקה יפה להם ותחת אישורים ממשלתיים מלאים. 

לבנה שניה : הכרה עצמית
השלב השני של מסלול ההכשרה באדרנלין בו ירכשו מועמדיו ביטחון עצמי, נוכחות בלתי מעוררת ועוצמות נפשיות שכיום חסרים בדורנו ובאמצעות שילוב אלמנטים פיזיים ופסיכולוגים כאחד המתבטאים בהליך קבלה מפרך, וועדות הדחה וניפויים על בסיס שיגרה ואלו מתוך הציפייה שיעמדו יציבים  ומצוינים דווקא תחת "ערפל מסלול" שלא עולה בקנה אחד עם חוגי ההכנה לצבא הבינונים בענף, היוצר את הבידול אותו ביקשו מועמדינו  בעת כניסתם לקורס. יכולות בלתי נתפסות המזעזעות את גופם של אלו העומדים לצידם תוך רכישת כבוד מצד סגל הגיבוש המתיצב מולם ששובר דיסטנס עוד במהלכו כדי להבין מהיכן הגיעו וזו אני מוצא בכל מועד מיון מחדש.
הכרה שמתפרשת כמודעות עצמית בשל אותם יכולות נרכשות *והכוונה* מלאה שמקנה להם את נקודות ההשקפה של כל מובילי הדרך הבולטים ביותר בדורנו ובכלל. מגמת 

לבנה שלישית : מגמת שיפור 
כיום ולאור העובדה כי מסלול הכשרת הלוחם של סיירות העלית והיחידות המיוחדות השתנה לגמרי וזו בעקבות הוספת תכני פיקוד קצונה ותואר במהלך, הואר השירות הצבאי לכחמש שנים וחצי אם מדובר בסיירות העלית או ארבע שנים שמדובר בכלל יחידות ההתנדבות השונות ( חטיבת העוז, לוטר, יהל"ם, עוקץ, גדסר נחל, גדסר גבעתי, גדסר צנחנים וגולני ) . בעקבות כך הוחלט במערך הגיבוש כי מעבר לייציבות המאפיינת את המועמדים שיואתרו ליחידה הם מבקשים למצוא בכם גם מגמת שיפור המתבצטא באדם שמסוגל להתסגל לסיטואציה ולהתעלות מעליה משום שלסוג שירות כל כך ארוך לא מספיק אנשים יציבים אלא כאלו שידעו איך להשתפר תחתיו.
איך הדבר מתבטא בפועל : מדובר בפלטפורמת עבודה ייעודית המשלבת יד אדם וטכנולוגיה מתקדמת אתה פיתחה אדרנלין כושר קרבי לצד יחידות המודיעין הישראליות המנתחת את כלל חניכנו ויוצרת תיק אישי ובו ניתוחים סטטיסטים ממוקדים למכלול יכולות המועמד אליו נחשף סגל ההדרכה ועליו עובד בצורה מכוונת ובמטרה למנף את החניך ולהטמיע בו את היכולת לפרות גבולות אישיים, למלא את החסר בעת הצורך, להתסגל ולהשתפר פה אחד ובכך ימצא מתאים לקריטיון המתפתח של אלו המבקשים אותו.

 

מתי מתחילים ?!

 אחרי שהכרתם כי מדובר בקורס ההכנה לצבא ( יחידות עלית ) פורץ הדרך והמוביל בישראל לשירות משמעותי ביחידות העלית הצהליות.

קורס הכנה בו תרכשו מעטפת יכולות ייחודית ויוצא דופן שתעמיד אתכם ברמת ההתאמה הגבוה ביותר לשאיפותיכם בפועל עדי לכדי שיחידות החוד ערות לעובדה זו ומבצעות איתור קדם צהלי לכלל חניכנו ובכך מעניקות להן נקודות זכות משמעותיות על פני כולם, ואתם מבקשים להפוך לחלק. מקומכם איתנו.

לאימון נסיון ללא עלות הזינו פרטים ורכיזנו יצרו קשר לתיאום אימון ומתן הסבר מנלא לשאלותיכם.

מסלול דובדבן

בוגרי אדרנלים מיחידת דובדבן עי הצלם אורן כהן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן