מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סאגות אדרנלין : ככה תעברו גיבוש בדקה ה – 90

סאגות אדרנלין : איך תעברו גיבוש בדקה ה-90  

סאגות אדרנלין : מאמר בו תחשפו לתוכן היוקרתי בישראל להכנה לשירות משמעותי ופורץ דרך ביחידות החוד הצהליות תוך חשיפת תכני הקצה האקסקלוסיביים אשר הופכים את משתתפיו מעוד מועמד ראוי ללוחם ביחידת עלית. 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבאאדרנלין כושר קרבי : כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות עילית

 
סאגות : ככה תעברו את הגיבושים המתקרבים!

המאמר שלפניכם מיועד למועמדי גיבוש אחוד / חובלים / צוללות / יחטיות שברצונכם לחתום אותו בתוצאת עבר

אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות או בשמה המוכר "אדרנלין כושר קרבי" מעניקה לכם, מלשבים איכותיים מכלל קצוות הארץ, הזדמנות פז לקחת את החלום הגדול ביותר שלכם צעד אחד קדימה, להתמקצע, להסתער, לכבוש ולנצח.

 

סאגת אדרנלין – מפרט מלא

סאגה ייחודית ומשתכללת עליה אין חולק אשר אחראית על יצירת סיפורי הצלחה חסרי תקדים, אחוזי מעבר בלתי ניתנים להשגה, המותג, המוניטין, ההכרה של יחידות החוד במערך הכנה האמור והאישורים הממשלתיים הבלעדיים לצידם אדרנלין פועלת.
סאגה אשר תתבצע עי המוחות הגדולים בענף ההכנה לצבא וההדרכות הביטחוניות, אנשי המקצוע המובילים בתחומם, מגבשי יחידות החוד הצהליות ויוצאי יחידות הסייבר הישראליות, אשר את תוצאותיה יסקר למענכם הבוגר הבא.

נ' מטכל : מילד שרץ לבד ללוחם סיירת מטכל

עברתי יום סיירות והחלטתי שהגיע הזמן לצעוד תחת אחר, לאחר מעבר של שלוש קבוצות כושר קרבי בשבוע ימים אמרתי נואש והחלטתי להמשיך "לרוץ" לבד עד שנחשפתי אליהם, אדרנלין כושר קרבי, מיד וללא היסוס התייצבתי בסאגה המדוברת כדי להיחשף לתכנים יחודיים, מישורי ידע בלתי מוכרים, מכלול כלים מבטיח ומקסום יכולות משמעותי שהפך אותי בזמן כל כך קצר לגרסת הלוחם המצטיין בה אני עומד היום.
בעוד שכל קבוצות הכושר הקרבי ( = גופני ) פעלו בצורה גנרית, בינונית, חסרת ניתוב ומיועדת לכישלון , הם יצרו מעטפת מידע והכשרה שהעניקו לנו ארגז כלים רחב ידיים מחד ונקודתי מאידך, בו השתמשתי ובזכותו הצטיינתי עד לכדי שנפלה בחלקי הזכות לבחור את היחידה אליה אתקבל

אדרנלין : הליך הכשרה ליחידות עלית

שם, מעמד הגיבוש בפועל, הבנת איך הליך הכשרה ליחידות עלית אמור להראות ואת הפירות שלזכותו.
שם, גיבוש מטכל האחוד, הכרתי כי חוג הכנה לצבא הוא עדיין לא מספיק וכמה יש להיזהר מסיסמאות וכותרות מפוצצות אך ריקות מתוכן והוכחות חותכות בשטח – תוצאות.
שם, הפנמתי כי כל השיח עליהם נכון, היחידים שמתחייבים לתוצאות.

ממני אליכם : כלוחם ביחידה צר לי על המציאות אותה אתם חווים, ריבוי חוגים שמטעמי מסחר פנו להכנה ליחידות עלית כדי לפגוע בכם אנושות בעקבות כל הנאמר לעיל, בחרו נכון, בחרו אדרנלין.

 

סאגות אדרנלין ומה שבינהן

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

מחוייבים לכם לתוצאות

אם אתם מבקשים את קורס ההכשרה הבלעדי בישראל לשירות פורץ גבולות בסיירות העלית, חטיבת העוז ( דובדבן, יחידת אגוזמגלן ) היחידות המיוחדות והגדסרים המפוארים תוך הטמעת הערכים והאידיאולוגיה שיהפכו אתם לאנשי המפתח ביחידותיכם וללא עוררין

אם אתם דורשים תכני קצה משתכללים, ייחודים, מבודלים ובלתי ניתנים להשגה אשר יצרו למענכם את מכלול היכולות המתבקש מכם ויותר ממנו, מקומכם איתנו 

להצטרפות לאדרנלין כושר קרבי או גיבוש אדרנלין חייגו 058-7071724 או הזינו פרטים בטופס שלפניכם ורכזינו יצרו קשר בהקדם 

סאגות

יחידת עלית מאת דוברות צה"ל

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן