מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיירת מטכל חושפת את סודותיה

סיירת מטכל - הדרך להתקבל נחשפת

 

סיירת מטכל חושפת – שמי הוא ד' בוגר אדרנלין כושר קרבי והאדם שהעלה את הרעיון כי הגיע הזמן לחשוף את הקווים המנחים של מגבשי "היחידה" וזו במטרה להעניק הזדמנות שווה לכולם להגיע, לכבוש ולנצח.

כידוע ובשונה מיחידות אחרות אשר מבקשות מקבץ יכולות מונומנטליות ( אדירות ) כללי, לסיירת מטכל יעפילו רק מי שימצאו כבעלי אחוזי ההתאמה הגבוהים מכל לדפוסי היחידה וקווי התנהלותה הייחודים.

בנוסף, חשוב לציין כי רמת התאמתכם ליחידה תיקבע עוד בשלבי המיונים הקדם צהליים( יום סיירות, גיבוש מטכל ) בהם יוגדרו שיבוצכם הפרטני ביחידה והתפקיד אליו תיועדו בפועל.

מיונים אותם יזכו לעבור רק מי שהשכיל להבין שאת הדרך ליחידות החוד הצהליות מבצעים בפלטפורמת קורס הכנה ייעודי ופורץ דרך לו אחוזי המעבר והגשמה הגבוהים מכל בענף ההכנה לצבא בכלל ויחידות העלית בפרט אותו מובילה בבלעדיות אדרנלין כושר קרבי

מגבשי סיירת מטכל - קווים מנחים

מגבש סיירת מטכל  – קווים מנחים
על מנת לאתר את המועמדים הראויים מכל והבודדים שיזכו לסיים מסלול ביחידה ולהוביל את מבצעי חוצי קווי האויב המורכבים והמאתגרים מכל הציבה היחידה שישה אלמנטים בהם תתבקשו לעמוד, וכמפורט להלן:

  • חוסן פיזי ומנטלי
  • סתגלנות
  • יכולות קוגנטיביות
  • השתלבות
  • ופיקוד

 

איך זוכים לניקוד מלא
כפי שציינתי לעיל, אלו הם המקצועות בהם נבקש מכם להצטיין בכללם וזו תוך הידיעה כי בפועל הדבר לא באמת אפשרי ולכן מצאתי לנכון למסור לכם את המקצוע המכריע עליו אמלית לשים דגש וזה אשר יכריע את כך המאזניים לטובכתם.

הסתגלות ומהירות
מדובר במאפיין אשר עד היום מגדיר את לוחמי היחידה ( מטכל ) וזו בעקבות מסלול הכשרה ארוך, מורכב ואגרסיבי בו ידרשו להילחם נגד הזרם ולהתעלות מעליו.
תכנים שלא עולים בקנה אחד למול ההגיון הבריא בהם תתבקשו להתמקצע תוך כדי תנועה וללא כל הכנה מראש משום שמדובר "בערפל מסלול" שיכול לטשטש ולבלבל גם את הנחושים ביותר מכם.
מסלול בעל נקודות קיצון מנטליות ונפשיות בהן יצפו מכם לגלות גמישות טיבעית, להתארגן ואף  לשמור על רצף תפקודי תקין שיניב לניצחון גורף ( עליונות )

איך הדבר בא לידי ביטוי
מאפיינים אותם יעלו למבחן כבר ברגעים הראשונים לגיבוש ולכל אורכו שיתבטאו בשיפור מעמדם בתרגילי סדרי ההגעה, התעלות נפשית והתגברות על התרגילים המנטלים המשולבים או הנקודתיים, יכולות תמרון ומציאת פתרונות מהירים תוך ביסוס מעמדם במשימות החשיבה והדינמקה הקבוצתיים וכיוצא בזה.
חשוב לציין כי כבר בגיבוש נקבע את מקצוע הצוות אליו תשובצו ותפקידכם הייעודי בו, התנהלות שמעלה את ההפנמה העמוקה והמסקנה כי מי ממכם שיבקש לעבור אותו בהצלחה ידרש להכין עצמו מראש ובצורה נקודתית מקצועית וייחודית אליו.

איך מנצחים את גיבוש מטכל

על מנת לעשות זאת עליכם לזרוק כל מה שהכרתם עד כה הצידה ולהשתלב בהליך הכנה המתאפיין ביצירת מעטפת הכנה משתכלל המתופעלת ע"י ארבע אגפי הכשרה יוקרתיים וחלוצים אותם פיתחנו למענכם המשלבים יד אדם וטכנולוגיית התאמה מתקדמת שיעניקו למשתתפיה ארגז הכלים ומכלול יכולות יוצאות דופן האחראים היום על סיפורי ההצלחה המרשימים, הנחשקים והמתבקשים ביותר בתחום ההכנה לצה"ל.

אלפי בוגרים לא טועים, היום זהו התור שלכם !

 

אם אתם מבקשים חברת הכשרות אקסקלוסיבית שתלווה אתכם בצורה המקיפה ביותר לה סגל ההדרכה המעוטר בתחום אשר מסוגל להתחייב לכם להצלחה, הזינו פרטים בטופס שלמולכם ורכזינו יעלו למולכם בהקדם

סיירת מטכל

 סיירת מטכל מאת הצלם המוביל זיו קורן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן