מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

ערכים : האידיאולוגיה שתביא אתכם אל הפסגה

ערכים : מונולוג בן רכז אדרנלין לחניך למועמד לפני הצטרפות

 

ערכים הינו מאמר אשר יסקר בפניכם את הקווים המנחים  המוטמעים במועמדינו, אותם נציג בפניכם באמצעות דיאלוג בין רכז אדרנלין לאורח שסיים כחניך מן המניין ודברי מנכל אדרנלין לחניכנו במועדי מסלול ההכשרה השונים באדרנלין. 

 

ערכים : דיאלוג בן רכז אדרנלין לאורח לימים שהפך לחניך מן המניין

אורח : קראתי עליכם, על הביקורות החיובית, מעטפת ההכנה הייחודית, סיפורי ההצלחה המאפיינים אתכם והעובדה שאין שני לכם בהכנה לשירות בסיירות העלית ובכלל.
רכז: תודה רבה על המילים החמות אבל אני בטוח שלא לשם כך התקשרת
אורח : צודק, לפני שאקח החלטה אם להצטרף אני מבקש להכיר את הערכים והקווים המנחים שאלמד באדרנלין.
רכז : מובן לגמרי, כדי לעשות זאת אחשוף אותך לדברי מנכל החברה אותם מעביר הוא למועמדינו במועדי ההכשרה השונים.

מנכל אדרנלין : ערכים נכונים מהם

 

אנחנו כאן מתוך הערכים והאידיאולוגיה של אהבת הארץ ותרומה למדינה, בשל כך התאגדנו כולנו למטרה אחת משותפת והיא הגנה על המולדת. מעבר לעובדה זו וההתחייבות מצידנו להגשמת מטרותיכם כלוחמי יחידות עלית עליכם להכיר כי לא זו הפסגה אליה אתם מכוונים.

שירות בסיירת תוך יציאה לקורסי פיקוד וקצונה והובלת צוותי לחימה לתוך שטחים עוינים מבחינתי הם דבר של מה בכך, עוד חלק קטן מתוך פאזל גדול שמבטא את התמונה הגדולה אותה תתבקשו להרכיב, עוד מדרגה שתדלגו מעליה בקלילות וללא יוצא מן הכלל משום שאתם הרבה מעבר לכך.

שלא כמו חוגים/עמותות למיניהם אשר שמים את סגל ההדרכה או המנכל בפרונט ומסיבה שלא ברורה לי, שהרי הם מתהדרים ברקורד צבאי שיש לפחות ל 2/3 מאזרחי המדינה, אצלנו ובשונה מהם אתם גולת הכותרת, נערים בעלי פוטנציאל אדיר אותם יש לנו את הזכות להוביל עד ליום בו אור הזריחה שלכם יאיר גם עלינו, אנשים מעולים בעלי היכולת לפרוץ דרך ולהפוך לרועי העדר, יהלומים לא מלוטשים שבאמצעות הקווים המנחים הנכונים ( ליטוש ) ירכשו עוצמות ונוכחות חסרי תקדים שיבטאו עולם תפיסה מובדל מכלל האוכלוסייה וזה שיקנה להם את האפשרות לעמוד מעל האחר ומתוך ההבנה כי אין מי שיהא מסוגל להתייצב מולם.

 

הערכים המובילים של דורנו 

בדורנו הערכים החסרים הם לא אלו שמדקלמים לכם בחוגים האמורים אלא אלו שיקנו לכם את הביטחון לפרוץ גבולות אישיים, לכוון אל הבלתי מושג ומתוך ההכרה כי רצון מבטא יכולת, היכולות שלכם, להעריך את האחר אך להעריץ אך ורק את עצמכם, משום שאין נחושים, מתאימים או ראויים מכם.

עולם ערכים ותפיסה שמבטאים אחוזים בודדים מהאוכלוסייה ואלו שנבחרו ע"י אחרים, עולם ערכים עליו עוברים מדריכי הצוותים השונים השתלמויות מבוקרות על בסיס חודשי ע"י אנשי מקצוע מהתחומים המתבקשים כדי להכיר את הדרך הנכונה להטמיע בכם אותם.

איך רוכשים אותם ( ערכים )

 על מנת לאפשר לכלל מועמדי אדרנלין הליך הכשרה נכון וזה שיגרוף את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול הטובעניים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך ההכשרה הייעודי תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר ומדויק הפועל תחת שני קווים מנחים ( מקצועיות וכוח אדם) המאפיינים את יחידות החוד הצהליות וגופי הביטחון אחרי השירות, עליהם סיקרנו במאמרים קודמים.

מערכת משומנת אותה פיתחו ארבע אגפי הכשרה יעודיים אשר התאגדו יחד ובהרמוניה מושלמת פיתחו קורס הכנה משתכלל הפועל למול מערך העלית הצהלי בשיתוף פעולה חסר תקדים וזה המאושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים ( צה"ל, משרד החינוך והביטחון ).

קורס לו שלוש אנקדוטות לפיהם פועל אשר בשילוב כל אלו פרצנו את המוסכם והגענו למעמד גיוס חסר תקדים של מעל 200 לוחמי סיירת בפחות מחצי שנה.

ערכים לצד יכולת – הצלחה 

לאחר שסיקרנו למענכם את סיירת צנחנים והוכחנו שוב כי הכנה ליחידות החוד יש לבצע תחת אדרנלין, הרשו לנו להיכנס לעובי הקורה ולסקר למענכם את הליך ההכשרה שיבטיח לכם את הבידול אותו ביקשתם 

  • עבודת שיגרה יוצא דופן
  • מערך סימולציות קצה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה יוקרתיות
  • הכנות פסיכולוגיות ומונו מנטליות
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות וסדרות קצה – אליהם תחשפו כחניכי אכושר קרבי אדרנלין
 

הבהרה : כלל השירותים שלפניכם מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה ע"י חברת אדרנלין, מערכת ניתוח חדשנית, פורצת דרך והיחידה מסוגה בעולם אשר יודעת לנתח את המועמד בשילוב יד אדם ותוכנת מחשב, ובכך לאמוד את אחוזי התאמתו ליחידה המתבקשת תוך פיתוח מסלול הכשרה אינדיבידואלי להשלמת החסר והעצמת הקיים, ועד הגעת המועמד ליחידה האמורה

 ערכים של לוחם סיירת :  בואו לרכוש אותם 

 

אנחנו כאן על מנת לנפץ את הסטיגמות הקיימות בעולם הכנה לצבא והכושר הקרבי כדי להוכיח לכם אחת ולתמיד למה אתם באמת מסוגלים
אנחנו כאן על מנת לעמוד כגוך היחיד שמסוגל להתחייב להצלחתכם.

אדרנלין כושר קרבי – קורס ההכנה הבלעדי בישראל להכנה ליחידות החוד הצהליות מחכה רק לכם עם אימון ניסיון ללא עלות בטופס הזנת הפרטים שלפניכם.

 

 

ערכים

רפאים מאת דובר צהל 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן