מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

כושר קרבי אשדוד

אייקון אדרנלין כושר קרבי לבן

אדרנלין כושר קרבי הנה חברה העוסקת בהכנת בני נוער איכותיים לשירות משמעותי ביחידות העלית של צה"ל לה צוותי הכשרה ייעודיים בפריסה ארצית כאשר את הדגש בעמוד זה נעניק לצוות אשדוד אותו ייסדה החברה לצד מרכז ההכנה הרשותי של העיר.

מדובר בצוות כושר קרבי והכנה לצבא מבודל הפועל בצורה בלעדית בעיר אשדוד לו מעטפת הכשרה ייחודית להכנה ליחידות החוד הצהליות וזה האחראי על סיפורי הצלחה חסרי תקדים של בוגריו ששברו את תקרת הזכוכית של העיר אשדוד והיום מתפקדים במפקדים, קצינים ואנשי מפתח ביחידות המדוברות.

מהו הליך ההכנה לצבא אותו תעברו תחת אדרנלין כושר קרבי

כחלק ממסלול הכשרה ייעודי זה עוברים חניכי צוות אשדוד הליך הכשרה הזהה במבנו למסלול הכשרת לוחם סיירות ומתבטא בשלוש לבנות הכשרה ייעודיות בהם תבצעו :

  • הכנה למבחני הפסיכוטכני ( דפ"ר / ירפא א' ו ב' / מר"י של חיל הים )
  • אימוני קצה שגרתיים למול מדריך הצוות יוצא סיירות העלית
  • תוכנות אימונים שטח וחדר כושר מבוקרים המותאמים לחניכנו בצורה אנדבידואלית
  • תפריטי תזונה ע"י תזונאים מוסמכים
  • סדנאות תכני מסלול (לחימה / ניווטים / הכנה לראיונות )
  • ימי דמה מדויקים למיונים הקדם צהליים ( יום סיירות / גיבושים אחודים / יחטיו"ת וכיוצא בזה )
  • חשיפה לדרגי מפתח בצה"ל תוך טיפול בירוקרטי מקיף בענייני מועמדינו
  • ליווי מהליך הגיוס ועד לקורסי ההכשרה לגופי הביטחון הישראלים שלאחריו.
דברי מדריך צוות אשדוד

מדובר בצוות אותו אני מוביל כמגבש בסיירת **** ולו קריטיונים גבוהים מהרגיל כאשר בכל אימון אנחנו דואגים לשלב להם ארבע אלמנטים, כושר פיזי, חוסן מנטלי, יצירתיות ודינמיקה קבוצתית שהרי אלו כחלק מן האלמנטים בהם יבחנו תחת קווים מנחים הידועים לנו בלבד.

צוות בו משתתפיו רוכשים ארגז כלים ייחודי המתעדכן לפי תורת הלחימה המתפתחת של צהל ומאפייניה אותו אנו מביאים לידי ביטוי במתכונת קורס הכנה לצבא מנפה ולו מספר מגמות שמטרתן היא הבאת המועמד לנקודות שבירה אותן יחצה ועליהן יתגבר וכך יגיע מוכן ומזומן למיונים הקדם צהליים ולבנות מסלול הכשרת הלוחם שלקראתו.

צוות ממנו גייסנו מעל עשרים סיפורי הצלחה ליחידות העלית במומד גיוס בודד הכלל 150 מועמדים מצוותי אדרנלין השונים תוך שמירה על מוניטין אדרנלין כושר קרבי לה אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר , וללא כשלון כלל.

כושר קרבי אשדוד - הגשת מועמדות

אם אתם מבקשים העיר אשדוד או עוטף לה ואתם מחפשים את מומחי תחום ההכשרות הביטחוניות ומסלול ההכנה היחידי שמסוגל להתחייב להפוך את חלומכם למציאות נרקמת. 

אם אתם מבקשים שירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות העלית של צהל לו בודדים זוכים, וכמי שלהם הפוטנציאל והנכונות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, מקומכם איתנו, מקומכם עם אדרנלין כושר קרבי.

לתיאום אימון קבלה ללא עלות חייגו 058-7071724 או השאירו פרטים 

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן