מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

אשדוד כושר קרבי

אייקון אדרנלין כושר קרבי לבן

אדרנלין כושר קרבי הנה חברה העוסקת בהכנת בני נוער איכותיים לשירות משמעותי ביחידות העלית של צה"ל לה צוותי הכשרה ייעודיים בפריסה ארצית כאשר את הדגש בעמוד זה נעניק לצוות אשדוד אותו ייסדה החברה לצד מרכז ההכנה הרשותי של העיר.

מדובר בצוות כושר קרבי והכנה לצבא מבודל הפועל בצורה בלעדית בעיר אשדוד לו מעטפת הכשרה ייחודית להכנה ליחידות החוד הצהליות וזה האחראי על סיפורי הצלחה חסרי תקדים של בוגריו ששברו את תקרת הזכוכית של העיר אשדוד והיום מתפקדים במפקדים, קצינים ואנשי מפתח ביחידות המדוברות.

מהו הליך ההכנה לצבא אותו תעברו תחת אדרנלין כושר קרבי

כחלק ממסלול הכשרה ייעודי זה עוברים חניכי צוות אשדוד הליך הכשרה הזהה במבנו למסלול הכשרת לוחם סיירות ומתבטא בשלוש לבנות הכשרה ייעודיות בהם תבצעו :

  • הכנה למבחני הפסיכוטכני ( דפ"ר / ירפא א' ו ב' / מר"י של חיל הים )
  • אימוני קצה שגרתיים למול מדריך הצוות יוצא סיירות העלית
  • תוכנות אימונים שטח וחדר כושר מבוקרים המותאמים לחניכנו בצורה אנדבידואלית
  • תפריטי תזונה ע"י תזונאים מוסמכים
  • סדנאות תכני מסלול (לחימה / ניווטים / הכנה לראיונות )
  • ימי דמה מדויקים למיונים הקדם צהליים ( יום סיירות / גיבושים אחודים / יחטיו"ת וכיוצא בזה )
  • חשיפה לדרגי מפתח בצה"ל תוך טיפול בירוקרטי מקיף בענייני מועמדינו
  • ליווי מהליך הגיוס ועד לקורסי ההכשרה לגופי הביטחון הישראלים שלאחריו.
דברי מדריך צוות אשדוד

מדובר בצוות אותו אני מוביל כמגבש בסיירת **** ולו קריטיונים גבוהים מהרגיל כאשר בכל אימון אנחנו דואגים לשלב להם ארבע אלמנטים, כושר פיזי, חוסן מנטלי, יצירתיות ודינמיקה קבוצתית שהרי אלו כחלק מן האלמנטים בהם יבחנו תחת קווים מנחים הידועים לנו בלבד.

צוות בו משתתפיו רוכשים ארגז כלים ייחודי המתעדכן לפי תורת הלחימה המתפתחת של צהל ומאפייניה אותו אנו מביאים לידי ביטוי במתכונת קורס הכנה לצבא מנפה ולו מספר מגמות שמטרתן היא הבאת המועמד לנקודות שבירה אותן יחצה ועליהן יתגבר וכך יגיע מוכן ומזומן למיונים הקדם צהליים ולבנות מסלול הכשרת הלוחם שלקראתו.

צוות ממנו גייסנו מעל עשרים סיפורי הצלחה ליחידות העלית במומד גיוס בודד הכלל 150 מועמדים מצוותי אדרנלין השונים תוך שמירה על מוניטין אדרנלין כושר קרבי לה אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר , וללא כשלון כלל.

אשדוד כושר קרבי - הגשת מועמדות

אם אתם מבקשים העיר אשדוד או עוטף לה ואתם מחפשים את מומחי תחום ההכשרות הביטחוניות ומסלול ההכנה היחידי שמסוגל להתחייב להפוך את חלומכם למציאות נרקמת. 

אם אתם מבקשים שירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות העלית של צהל לו בודדים זוכים, וכמי שלהם הפוטנציאל והנכונות לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, מקומכם איתנו, מקומכם עם אדרנלין כושר קרבי.

לתיאום אימון קבלה ללא עלות חייגו 058-7071724 או השאירו פרטים 

אשדוד כושר קרבי - שו"ת

איך מצטרפים לצוות אשדוד – על מנת להגיש מועמדות לצוות המדובר ( יהוד כושר קרבי ) עליכם להזין פרטים אישים בטופס שלפניכם או לחייג למספר 0587071724 כאשר מיד לאחר מכן  נציגנו יחזרו אליכם באמצעות שיחת טלפון על מנת לפרט על הליך ההצטרפות, מערך הקורסים, אופן התשלום וכיוצ' בזה, בסיום השיחה יתאמו לכם אימון ניסיון ללא עלות.

 

אימון נסיון  ( אימון התאמה ) – תפקידו איתור מועמדים נכונים למערך אדרנלין כושר קרבי 

 לאחר סיום אימון הנסיון בפועל, ימסור לכם מדריך הצוות תחתיו פעלתם האם ניחנתם במסוגלות להתקבל ולשרת במערך החוד הצהלי, כאשר לצד בשורה זו יחתום הוא את הליך הצטרפותכם לאדרנלין כושר קרבי 

הערה : בשונה מחוגי הכנה לצבא אשר מתבצעים אחה"צ, אנו פועלים במתכונת חברה להכשרות ביטחוניות לה קורס הכנה יוקרתי אשר בוחר את מועמדיו בקפידה על מנת לשמור על כוח אדם איכותי ורף הצלחה יוצא דופן, מכך יש להכיר כי לא נקבל כל מועמד לשורותינו

מדובר במערך הכשרה משומן אשר יעניק למשתתפיו את רך היכולות המתבקש על מנת לצלוח את המיונים הצהליים בהצטיינות, לחצות את לבנות מסלול הכשרת הלוחם בקלילות ולהתברג לתפקידי המפתח אליהם שאף, כאשר כל אלו יושגו ע"י מעבר השירותים הבאים : 

– תוכניות / אימוני ח"כ בליווי אישי
– ליווי תזונאי מלא 
– ימי דמה, סדנאות שטח וגיבושים צהליים 
– סאגות התמקצעות בהם ירכשו המועמדים כלים אקסקלוסיבים
– סדרות העשרה מנטליות ופסיכולוגיות 
– סדנאות לחימה, תכני מסלול ועוד

לעניינו, מדובר במחיר סמלי בלבד עליו נפרט בשיחת תיאום אימון הקבלה ( נסיון )

מדובר בצוות חלוצי הפועל בעיר אשדוד ושבר את תקרת הזכוכית של העיר והמחוז כולו ע"י גיוס מועמדים במספרים לא מבוטלים ליחידות העלית הצלהיות ולפי המפרט הבא : 

1.  סיירות העלית ( מטכל, שייטת 13, שלדג ויחידת 669 )
2. חטיבת הקומנדו ( אגוז דובדבן ומגלן )
3. יחידת רפאים
4. היחידות המיוחדות ( עוקץ, ימ"ס, לוטר ורוכש ) 
5. סיירות החי"ר כאחד. 

כיום ובכלל אנו חברת הכושר הקרבי וההכנה לגופי הביטחון הישראלים היחידה המכשירה לשירות מסוג זה – כאשר לצד אלו עומדים אנו באחוזי ההצלחה הגבוהים מכל לעניין גיוס בוגרינו ליחידות האמורות.

מספרים מדויקים – רק בשני מועדי הגיוס האחרונים העפילו מעל מאתיים בוגרים ליחידות החוד הצהליות וללא אחזי נפילה כלל, כאשר אומדנים מלאים ניתן למצוא בעמוד הבית.

 

מה ההבדל בן אדרנלין לעוד חוג כושר קרבי –  בשונה מחוגי ההכנה לצבא האחרים העושים עבודה נהדרת בתחומם, אדרנלין כושר קרבי הנה חברת הכשרות יוקרתית אשר פיתחה קורס הכנה מבודל  המובל ע"י שני קווים מנחים

א. כוח אדם
ב. מקצועיות

כאשר ההבדל הניכר הוא מערכת עבודה משומנת הפועלת בשלושה מישורים, ולפי המפרט הבא:

א. מבחני קבלה, וועדות נדחה
ב. שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים להתאמת המועמד
ג. אישור פעילות מוסדר למול שלושה גורמים ממשלתיים

כאשר פירוט מלא של נקודות אלו ניתן לקרוא בעמוד הבית 

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן