מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

גיבוש ימ"מ | יחידת הימ"מ – המדריך המלא אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות

גיבוש יחידת הימ"מ | קורס הכנה ליחידת היממ והגידעונים

 החשיפה המלאה והראשונית בכל הקשור למיוני יחידת הימ"מ באשר הם

דברי בוגר היחידה

את תקופת המיונים הארוכה והסבוכה יסגור המיון הקשה מכל הלא הוא גיבוש יחידת הימ"מ, הגיבוש הקשה מכל אשר מושתת ברמה הבסיסית על התכנים אותם תבצעו בגיבושים ליחידות הקצה הצהליות ויותר ואף משלב אלמנטים תלוי קו עבודה יחידתיים בינהם ( מידע אשר יחשפו אליו משתתפי הקורס )

זהו מיון שמגיע כדי לבדוק מי מכם מספיק נעול על מנת להגיע ליחידה, שהרי מדובר ביחידת ההשתלטות הטובה בעולם אשר רבים מגיעים וזו כדי ללמוד את תורת השטח ואופן עבודת הלוחמים למול אירועי טרור וברמה המורכבת ביותר.

כמו כן, מדובר בגיבוש ללא דיסטנס אשר מגיע ומבקש את הנחושים והראויים ביותר וזו אנו נבדוק ע"י תכני קצה קשים מנשוא אשר יעמידו את החזקים ביותר למבחן ונקודות שבירה מוקצנות כחלק מניתוח מלא וקביעת העובדה החשובה מכל, מי מבינכם רוצה להגיע ליחידה בכל מעודו ומי רק הודיע שהוא רוצה.


חוויות בוגר הקורס

זה היה אמצע הלילה ממנו הוקפצנו וזו כדי לבצע את התוכן המדובר, תוכן אשר פגשנו בעבר כלוחמי ביחידות עלית, במיונים אליהם בכל אופן, אך היות ומדובר ביחידה משטרתית ומהטובות בעולם, הרף וההשתלחות מצד המגבשים הייתה קושי ברמה כזו שלא הכרנו.

מדובר בשילוב של תכנים אשר שברו את לוחמי הסיירות המובחרות הצהליות בעלי הרקורד המפואר ביותר וכמובן אלו שחשבו שהגיעו מוכנים ולהם כל הכלים לסיים ובהצלחה מיון שכזה.

הם שלא הגיעו מאותו המקום וההכשרה איתה אני הגעתי, הם שלא התכוננו בצורה ממוקדת לעומת מי שעמד וחזה בכל התכנים חודשים לפני דרך הקורס הבלעדי והיוקרתי ביותר אשר העניק לי אלמנטים וארג כלים מלא אשר איתו המענה לכל תרחיש אותו פגש במהלך המיונים ליחידה.


דברי מייסד הקורס

בזמן שאתם חושבים שהתכוננתם בדרך הטובה מכל וללא שום התחבטות לעניין, בזמן שאתם הסקתם שעוד ריצה בים לפנות בוקר היא הכלי אשר ימנע מכם מפלה, הם עלו שלב ואת ההכנה ביצעו דרך מי שלהםה עיניים המנוסות ביותר, מגבשי ויוצאי יחידות החוד של משטרת ישראל.

אחוזי מעבר של בודדים בכל מחזור גיוס חד שנתי ממנו מגיעים מאות של מועמדים ושורדים בודדים בלבד בעוד שכל מי שנפל בדרך לא יזכה להזדמנות שניה על נקודה ספציפית אותה יכל ללמוד ולבצע כשורה.

לא אתם ולא למול התכנים אותם הם מבקשים שתבצעו וברמה שאין שניה לה, לא ליחידות מסוג אלו להן המעטפת המסווגת ביותר, לא יחידת היממ המעוטרת ללא ההכנה הייעודית הממוקדת היוקרתית והיחידה אשר תבטיח לכם את אחוזי המעבר הגבוהים מכל.


גיבוש יחידת היממ הפרטים המלאים תחת ב"מ

מדובר במיון אשר מתחלק לשני גיבושים אשר יעמידו אתכם למול נקודות הקיצון הגבוהות מכל וזו על מנת לבדוק מהי נחישותכם לשרת ביחידה זו והאם יש בכם אתץ הקריטריונים אותו מבקשת יחידה הגדעונים.

המיון הראשון | גיבוש יחידת הימ"מ

ראשית, מדובר בגיבוש שלא עולה על ****, למען הדיוק גיבוש של ***** ימים בדיוק אשר מגיעים לאמוד אתכם בנקודות הקיצון הגבוהות מכל ובכך לבדוק האם אתם מתאפיינים באפי הלוחם אותו מבקשת היחידה

שנית, מדובר בגיבוש קצה במתכונת צהלית אשר עולה ברמתו על כל תוכן אותו עברתם באשר הוא אשר מגיע לבחון אתם ברמה הפיזית, המנטלית, השכלית והחברתית כאחד וללא יוצא מן הכלל.

ציטוט מגבש היחידה

אל הגיבוש אנו מגיעים בראש שונה משהכרתם, שהרי מדובר בלוחמים מפקדי וקצינים להם בגרות ורקורד לא מבוטל, אך אם זאת לא נוריד את הרף וההשתלחות מצידנו למי שמצאנו בו פוטנציאל כזה או אחר אשר מפילים את רוב המועמדים וללא חריגות.

מדובר בגיבוש שלא מגיע למיין כמו הגיבושים הצהלים אלא למצוא את מי שלו היכולות לעמוד לצידנו בקרב, למי שמסוגל להיכנס למסלול יעודי ולסיים בהצלחה.

כמו בכל גיבוש משטרתי וצה"לי כאחד, היום ומעבר לכל תקופה אחרת היחידה תמשיך ברף הגבוה חסר הפשרות אשר מייחד אותה והופך אותה ליחידת ההשתלטות הטובה בעולם.

שלישית, את התשובות לגיבוש אתם תקבלו כשבוע לאחריו וזו באמצעות שיחת טלפון אשר  סיכומה יעלה לאחר ביצוע ניתוח פרטני ומעמיק ליכולות אותן הפגנתם בגיבוש.

שיחה אשר ממנה תקבלו את המענה לו חיכיתם והתאריך לגיבוש השני של יחידת הימ"מ והאנשים המרכיבים את פלגות הלוחמים המפוארת ביותר שבה.

המיון השני | מיון תכני ( קאורדינציה ) | יחידת הימ״מ.

לאחר סיום המיון הפיזי ומתן התשובה כי עברתם אותו בהצלחה, היעד הבא של היחידה היא בדיקת זריזות, מהירות תגובה וקואורדינציה וכל זה תחת לחץ ופקודות ברורות.

י׳ בוגר היחידה | מדריך הקורס

יש להבהיר כי במיון הזה ידרשו מכם לעמוד ברמות יחסית מתקדמות של תפעול הנשק באשר הוא וזו כמובן תחת הדרכה ממוקדת וברורה לשימוש מלא למולו, אם זאת חשוב לציין כי את הקורס תתחילו מאפס והרמה תעלה בהדרגה ולפי חונכות צמודה.

מדוע הרמה כל כך גבוה לפני הכניסה לקורס בעוד שבמהלכו כולכם תתחילו מקו בסיס ביותר, התשובה לכך פשוטה, היחידה מבקשת לדעת למי הפוטנציאל לסיים בהצלחה סוג תכנים אלו אשר מאפיינים את לוחמי היחידה וקו העבודה היוצא דופן שלה.

כיחידה אשר תבצע את כל המהלכים הדרושים כדי שחניכיה יסיימו את הליך ההכשרה בהצלחה מרמת החונכות ועד להשקעה הכספית שבדבר היא מבקשת לדעת האם אתם ראויים לכך ומסוגלים להיות כמי שיזכה לעמוד בן שורותינו.


ובכדי לסבר לכם את האוזן ולהמחיש לכם את קושי הגיבוש בחרנו להעניק לכם עוד מספר חוויות מצד בוגרינו אשר משקפות מעיני המועמד את התכנים הקווים המנחים בהם תתבקשו לעמוד והקצב הבלתי ניתן לעצירה של יחידת הימ"מ

חוויות בוגר הקורס | התכנים הפיזים ( גיבוש ימ"מ )

אתה מגיע ומוצא את עצמך למול האנשים המקצועים בעולם עליהם שמעת ולהם יחלת וזו כדי שהם ידברו איתך בגובה עיניים וללא דיסטנס כלל, אך לאור עובדה זו התכנים אותם תעברו יהיו קשים מנשוא ובצורה שלא משמעת לשני פנים, מרמת הכושר הקרבי והתרגילים להם סדרי הגעה ועד למסע של היחידה אשר ממנו נפלו רוב מתגבשי הימ"מ וזו בעקבות השתלחות מצד המגבשים אשר הדיחה גם הטובים ביותר מאיתנו, אלו שהסקנו שדווקא הם יסיימו בהצלחה

חוויות בוגר היחידה | עמידה למול פחד

הם יביאו אותך לקצה גבול היכולת שלך ברמת חוסר הוודאות אל המתקרב לבוא, אי לכך ובהתאם לזו לכל מהלך אשר תבצע שם תתבקש לחשוב פעמים עד לרגע המכריע בוא הם יבקשו ממך לבצע תרגיל אשר מאפיין את אופי הלוחם ביחידה אשר מסביבו מעטפת של עבודה פסיכולוגית מצידם אשר תיצור בך הססנות וצורת בהתגברות שמעטים מצליחים ליצור ולהסתער קדימה.

חוויות בוגר הקורס | הקו המנחה

מדובר בקו שונה מכל מה שהכרתי, שהרי לא מספיק לרות או לזחול מהר אלא אתה מתבקש לעמוד באופי אשר משקף נחישות מלאה וזו באמצעות הכלים אותם הטמיעו בי בקורס ההכנה ליחידת הימ"מ, גיבוש אשר מביא אותך לנקודות הקיצון ולוחץ אותך לקחת צעד אחורה ולוותר וזו בעקבות עומס מאין כמוהו ובכל הרבדים, רק מי שלו הקו המנחה הנכון ישדר את מה שיבקשו מגבי היחידה, רק מי שהגיע וייצג את אופי הלוחם אותו ביקשו או הפוטנציאל אליו יהיה מי שיקבל את התשובה הנכספת מכל, את כרטיס הכניסה למבדקים שלאחר הגיבוש. .


קורס הכנה ליחידת הימ"מ ויחידת הגדעונים

חברים אלו הם המיונים הכמעט בלתי אפשרים של היחידה המפוארת מכל אותה מרכיבים מי שהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי אך מנגד עומדים בענווה לכל כל אדם הנקרה בדרכם.

אם אתם מבקשים הצלחה חסרת תקדים למול רף ההכנה הגבוה מכל וזו תחת ידיהם של הגורמים הרלוונטים יוצאי יחידת היממ והגידעונים כאחד, הגישו מועמדות עוד היום ותזכו גם אתם להעפיל ליחידות שאחדים זוכים להן למול עשורים שלמים של פעילות.

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן