מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

וועדות יחידת הימ"מ | וועדות יחידת גדעונים – המדריך המלא

וועדות | אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות

וועדות ליחידת הימ"מ | וועדות ליחידת הגידעונים |

י' בוגר יחידות החוד של משטרת ישראל

על מנת להגיע ליחידות מסוג, על מנת להתגייס לימ"מ או ליחידת הגדעונים אתם מתבקשים לעמוד בקריטריונים שהקו שמאפיין אותם הם ערכי היסוד של היחידות המדוברות, ״אופי הלוחם״ אותו הציבה היחידה ותביא לידי ביטוי בשני מיונים שונים לחלוטין אך קשורים במהותם.

המיון הראשון | וועדות הימ"מ והגידעונים

שלב אותו יקבלו מי שנמצא מתאים ליחידה ברמה היבשה (קו״ח ורובאי ), וועדה אשר בה אתם תשבו למול  מראיינים להם רשימת שאלות לפי פרטים אותם אתם מילאתם אשר יהוו דלת הסף לגיבוש היחידה.

באם לא תעברו את הוועדה תופרשו ותאלצו לחכות שנה שלמה וזו על מנת להגיש שוב מועמדות לאחת משתי היחידות המיוחדות של המשטרה ולעבור את כל ההליך מההתחלה.

כמו כן במידה ותמצאו לא מתאימים ברמת האופי לא תוכלו לגשת בשנית ובכך יסתיים הליך המיונים שלכם ליחידות מסוג אלו לאלתר.

 

המיו השני | גיבוש היחידה, גיבוש ימ"מ גיבוש יחידת הגידעונים

( עליו נספר בהמשך באמצעות קישור למדריך המלא )

 


 

וועדות ליחידת הגדעונים והימ"מ | שלב קדם גיבוש אחרון

הליך גיוס ימ"מ | גיוס גדעונים

 

שימו לב חברים כי למיון קדם גיבוש זה יגיעו מאות בודדים מכם אשר ביקשו להפעיל ליחידת הגדעונים או יחידת הימ"מ.

 כמו שצוין לעי'ל אתם תשבו למול שלושה מראיינים אשר מתפקדים כמגבשים פעילים ומטרת העל שלהם היא סינון אגריסבי וזו כדי לגבש רק את הראויים ביותר.

סינון זה הם יבצעו באמצעות מספר שאלות אשר יעניקו להם את הקווים המנחים אתכם מרמת מטרת הגעתם למיונים מסוג אלו, החיים האישיים והערכים איתם הגעתם ועליהם תוותרו וכמובן ההתפתחות האישית אותה אתם מבקשים לבצע ברמת היחידה ובכלל כמי שמבקש להתברג לאחת מיחידת החוד של משטרת ישראל.

 


חוויות בוגרי קורס הכנה ליחידת הגדעונים ויחידת הימ"מ

 

חוויות א' בוגר הקורס | עבר וועדות הגידעונים

הגעתי לקורס כקצין מחטיבת גבעתי שלו עבר מבצעי חסר תקדים, אך מנגד אף אחד אל הכין אותי לוועדה אותה אעבור בקרוס.

הם הושיבו אותי למול י' בוגר יחידת הימ"מ והגידעונים כאחד אשר ביצע למולי וועדה מלאה אשר השאירה אותי קצר מילים וקול נשבר ומשתנק לצד ישיבה סוגרה ומבטים פוזלים לצדדים וזו מכובד המעמד למול האדם אשר ישב למולי וחשיבות סימולציה זו.

שאלות אשר העמידו אותי בסתירה והכינו את הרגע בו אטעה ובכך יכל המראיין להיתפס על אותה נקודה ולאחוז בה עד שאשבר.

ראוי לציין כי מאז עברתי שישים שעות סימולציה למול מראיינים שונים אשר הכינו אותי ברמה הגבוה מכל ובכך עברתי את הוועדות ליחידה כמי שישב בראש מורם מבט ממוקד ותשובות חוצבות אשר לא השאירו מקום לסימני שאלה נוספים.

 

חוויות ד' בוגר הקורס | עבר וועדות ימ"מ

לוועדות הגעתי אחרי הכנה ממוקדת למול יוצא היחידה אשר הסביר לי ברמה הפרטנית ביותר מה הם הקווים עליהם אשאל, איך לסדר את סיפור חיי ובכך להצליח ולהפוך את הנקודות החסרות שבי לנקודות צמיחה והתפתחות וזו תוך שמירה על תבנית מסודרת וחתירה אל האמת ללא יוצא מן הכלל.

כאשר הגעתי לוועדות, נשאלתי את השאל אליה הוא בחר להתעקש ולהתעכב בצורה נחרצת במהלך הסימולציות וזו לאור העובדה כי מעצם ניסיונו רב השנים, אלו, המגבשים המתוחכמים מכל של היחידה הטובה בעולם, יבקשו להפיל אותי דווקא שם, משעניתי נכון אחרי עשרים דקות שלמות של התעקשות מצדם לעניין ושאלות נשנות לעניין בצורה עקיפה, עמדתי כמי שהעפיל לגיבוש ליחידת הימ"מ כשווה בן שווים.


 

קורס הכנה ליחידות החוד של משטרת ישראל ( יחידת הגדעונים ויחידת הימ"מ )

הכנה לכל ארבעת שלבי המיון ליחידת הימ"מ ויחידת הגדעונים | הכנה לגיוס ליחידת החוד של משטרת ישראל.

 

על מנת למקסם את היכולות שלכם ולהעפיל למאה אחוזי הצלחה בנינו למענכם מערך הסברה הבנוי משלושה חלקים אשר מתמקדים בגיבוש הימ"מ וגיבוש יחידת הגדעונים, הכנה לימים המקצועיים המבצעים לאחריו ברמות העיוניות והפיזיות כאחד, והחלק בו בחרנו להתמקד במאמר זה, הוועדות ליחידת העלית של משטרת ישראל.

קורס הכנה ליחידות החוד של המשטרה – הכנה לוועדות

מדובר בסימולציות מדויקת אותה תעברו למול מראיין מצד הסגל המקצועי של חברת אדרנלין אשר תתבצע בדיוק למול אותם תנאים ומתאר אותם תחוו בראיון, מרמת מיקום ה…. ועד לרמת השאלות הנשאלות וברמה הפרטנית ביותר, תשובות אשר יכתבו על הדף וינותחו לאחר מכן ע"י אנשי המקצוע המומחים בתחום וזו על מנת לשקף לכם את מעמדכם והנקודות בהם נפלתם.

כמו כן לאחר מכן תתבצע עבודה ברמה הבן אישית וזו כדי למקצע אתכם לרמות הגבוהות מכל ולהעניק לכם את הקווים המנחים ליחידות מסוג אלו ובכך להבטיח את אחוזי המעבר הגבוהים מכל.


אתם הגל הבא של יחידת הימ"מ ויחידה 33

 

אם אתם מבקשים להפעיל ליחידת ההשתלטות הלא היא יחידת הימ"מ או יחידת ההתערבות, יחידת הגדעונים, אנחנו המקום אותו ביקשתם.

אם דורשים הכנה מתגמלת וחסרת תקדים, אם אתם מחפשים את החלוצים אשר להם הידע, הניסיון רב השנים והקריטריונים אותן קבעו יחידות החוד המשטרתיות.

אם אתם מייחלים לעמוד שלב אחד לפני כולם ולעבור בהצלחה את המיון הקשה מכל, הגיע הזמן להוציא מהכוח אל הפועל ולהגיש מועמדות למקום היחיד אשר יבטיח לכם את כל אלו.

להגשת מועמדות, השאירו פרטים ונציגנו יעלו למולכם בהקדם.

[contact-form-7 id="4961" title="וועדות יממ גדעונים | דף הסברה"]

 

 

אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן