מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיפור ההצלחה של מ' יום סיירות

סיפור ההצלחה של מ יום סיירות

יום סיירות | אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות וכושר קרבי

מגבש: מוכנים, צאו !
מ': יצאתי בידיעה שהכל בראש, יצאתי אחרי שסיפרו לי מהו אותו יום, יצאתי אחרי שנה של אימונים קשים ומפרכים וזו כדי להבין שאני עדיין לא מוכן, לא קבוצת הכושר ממנה הגעתי ולא כל התרגילים אותם ביצענו אשר נועדו להבטיח לי את ההצלחה אותה.
מגבש: צאו
מ': זה לא נגמר, עוד ספרינט ועוד מקצה ואני שוב נופל מהמקום העשירי, ואם זה לא מספיק היה שם אחד שהוביל את העדר, אחד שהניע את כולם, אחד שבאמצעות הביצועים שלו הצליח לשבור את כולנו, אחד שבסוף אותו היום העפיל לסיירת מטכל, האחגק ששינה את חיי.
מגבש: צא!
מ': הבטחתי לעצמי שלא אשבר, הבטחתי לעצמי שאתן הכל וגם ברגעים הקשים מכל, הבטחתי לעצמי להעפיל, וזה בדיוק מה שחשבתי שאני מנסה לעשות, שאגתי תוך הסתערות קדימה ורצתי עם כל הכוחות שנותרו לי וזו כדי להידחף בן המלשבים האחרים, וזו כדי להיתקל וליפול, וזו כדי ליפול ולהתגלגל לרגלי הדיונה, סוף סחיבת נקע בקרסול כתוצאה מכך.

רופא: אינך יכול להמשיך, לצערי אתה מודח ואין מה שתוכל לעשות בנידון, תגיע כבר ליום הסיירות הבא.

" בשבילי זו הייתה ברכה משמיים, בשבילי זו הייתה הזדמנות שניה אבל לא לפני שאבררמי כן יכולים להעניק לי את הפסדה, לא לפני שאבדוק מי הוא זה שגבו נחרט לי בזיכרון.

תוצאות יום הסיירות

לאוהל מטכל – יגיעו ד'.

הוא צעד לכיוון אותו אוהל אשר כולנו ביקשנו, הוא נכנס לתוך האוהל בו הוא יזכה למחיאות הכפיים להם חיכיתי, האו יצא מתוך האוהל כאשר בידיו הטופס המעיד עליו כמי שנבחר לצאת לגיבוש היקר מכל, הגיבוש האחוד של סיירת מטכל, הוא מהאחוזים הבודדים בשורותיהם ביקשתי להתייצב.

מ': רצתי אחריו לכיוון הטיולית ורגע לפני שעלה אחזתי בו ושאלתי בתקיפות, מאיפה אתה?
ד': הוא שלא הופתע ענה לי ברצינות, מאיזור המרכז
מ': התכוונתי איפה התאמנת
ד': זה דיי ברור, אני וכל העשרה שעברו היום מתאמנים תחת המעטפת של הגוף היחיד שמסוגל להבטיח לכם את הכלים לעבור ימים קשים מאלו.
מ': אני מגיע מקבוצה שהבטיחה לנו הצלחה באמצעות שיטה אותה פיתחה, שיטה שהיום אני מבין שהייתה כולה מעטפת אחת של סיסמאות וקווי תפיסה שגויים.
ד': הבנתי, מה תעשה עכשיו?
מ': למזלי נפצעתי וקיבלתי הזדמנות שניה
ד': אז למה אתה מחכה, אנחנו לא עוד קבוצת כושר קרבי כי אם גוף לו קורסי הכשרה ממוקדים אשר עובדים בצוותים יעודים.
קדימה, תגיש מועמדות אלינו, תגיש מועמדות אל אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי, רק אז תדע איך לפרוץ את הגבולות של עצמך תחת ההכשרה היוקרתית והבלעדית של הגוף המומחה מכל אשר בראשו עומד המנכל הנשיא והסגל המיקצועי הקשוח, המיומן והעוצמתי מכל.
מ': איך אני יוצר קשר ומגיש מעומדות?!
ד': תרשום מספר


האימון הראשון לאחר פציעה

הגעתי לאימון למול אחת מצוותי קורס ההכשרה היוקרתים של אדרנלין, הגעתי וזו כדי להבין כי רק בודדים יזכו לעבור.

מאמן: אני אבחר בודדים מכם לצוות האישי שלי, אני אבחר רק את מי שיש בו את פוטנציאל הלוחם אותו אני מבקש, אני אבחר את מי שלו היכולות לעמוד בשורותינו ולשרוד בהצלחה, אני אבחר את מי שמתאים לחברה הגדולה בתחום לה הקריטריונים הגבוהים מכל, אני אבחר את הטובים ביותר.
מ': מצד אחד, זה היה הדבר הקשה ביותר שביצעתי עד כה, עמדתי על קו הזינוק חצי מעולף ומצאתי את עצמי נלחם על זוטי דברים כמו להישאר עומד או לצאת למקצה הבא.

זה היה הדבר הקשה ביותר שבצעתי עד כה משום שעשר דקות מרגע תחילת האימון מצאתי את עצמי שכוב בצד וזו כדי להסדיר נשימה תוך כדי שהם מרימים לי את הרגליים כדי לעזור לי להתפקס.

מאידך, לא דאגתי כלל וזו מפני שהסבירו לי לפני כי לא מדובר בכושר, ידע מוקדם או יכולות מנטליות גבוהות אלא אופי ספציפי אותו הם מנתחים ובעזרתו בוחרים את מי שעתידים לעמוד כלוחמים הבאים ביחידות החוד של צבא ההגנה לישראל, אופי אשר הקריטריון המוביל שבו הוא *******.

האימון הסתיים ויחד איתו אני ועוד שלושה אשר נבחרנו להישאר בצוות בעוד ששישה מאיתנו הודחו וחזרו לחייהם, האימון הסתיים וזו כדי להתחיל את הדרך לה יחלתי מגיל צעיר, את הדרך אל סיירת מטכל וזו לצד המשפט הבלתי נשכח איתו הוא חתם את האימון

"היום חובת ההוכחה היא עליכם!"

סאגת יום סיירות

אחרי חצי שנה של ההכשרה הקשוחה מכל הכוללת אימוני שגרה, סדנאות מנטליות, ימי קצה וחשיפה לכלים ממוקדים אשר יובילו אותנו בעת המיונים והמסלול, הכנה שונה בתכלית מהמשחקונים אותם עברתי בגוף ממנו הגעתי, הגיע הרגע החשוב מכל.

מנכל: זוהי הסימולציה האחרונה של הסאגה אשר אותה תבצעו אחרי שלכם כל הידע הנסיון והעוצמה להעפיל קדימה, אחרי שלכם כל הכלים אותם ביקשתם מרמת המתגבשים המגבשים כאחד.

זו הסימולציה אשר תבחן את החזקים ביותר ממנה יוכתרו עשרת החניכים החזקים ביותר של אדרנלין, עשרת החניכים שעלו ביכולותיהם על כל השאר, אלו שמובילים אותנו, אתכם, א אדרנלין!

מ': הוא הזניק אותנו, הזנקה אחת כוללת אשר פתחה את המקצה הראשון של התרגיל הראשון אותו תפגשו ביום הסיירות, תרגיל הספרינטים הקלאסי, תרגיל ממנו יוכלו המלשבים לקבוע את מקומם בצוות לשאר תרגילי יום השדה הצהלי וזו באמצעות הכלים הנכונים אותם תוכלו למצוא תחת " כללי הזהב של מנכל אדרנלין "

אני בכל אופן השתמשתי בכלי הרביעי אשר מנע ממני מלפול תחת התשישות, כלי אשר עזר לי להוטציא מהכוח אל הפועל ולקפות מאפס למאה בכל מקצה והזנקה אותה חוויתי על בשרי.

מגבש סימולציה: אני מחפש את הטובים ביותר, כל מי שנשרך מאחור אין לנו מקום לעמד פה למולי, תוך עשר שניות לא חזרתם אני מדיח את כולכם.

הם לא הספיקו והוא הדיח במכה אחת חמישה מאתנו תוך כדי שהוא כבר הספיק להזניק אותנו למקצה הבא, וככה ספרתי ** מקצים שמהם נשארנו שמונה בלבד.

מגבש סימולציה: זוהי הסימולציה האחרונה, הסימולציה הסוגרת של הסאגה, חשבתם לרגע שאנחנו נוריד את הקצב בגלל שאתם מראים סימנים של חולשה?! ספרינט מרובע זוז!

מ': שאגנו בכל הכוח קדימה, אני והשבעה שמאחורי בזמן שכל אחד מאתנו השתמש בכלי אחר, בזמן שכל אחד מבקש את המקום הראשון, אבל אני הוא זה שעבר את הדרך הקשה והארוכה מכל, אני הוא זה שסבלתי זמן המתנה אחרי כישלון מוחץ, אני הוא זה שזוכר את הטעם המר עליו אני מבקש להתגבר, אותו אני מבקש לתקן, אני הוא שיודע מהו הטעם של התבוסה אותו אני לא מוכן להרגיש בשנית, אני הוא זה שיגיע למקום הראשון!

תוצאות הסימולציה |מנכל: שימו לב חברים כי בעוד שבוע מהיום ימסרו מספרי המנצחים בשלל הצוותים בארץ, המספרים של אלו שהעפילו והפכו לחזקים מאיתנו, אלו שנבחר להילחם לצידם בקרב, אלו שבעת מלחמה נסתער רגועים ביודעין שהם נלחמים לצדנו, אלו שהפכו מעוד משתתף למי שמובילים את כולנו, עשרת "האיתנים" של אדרנלין!

השבוע עבר כאשר הדבר היחיד שעניין אותנו הוא מי הם אותם אלו שיזכו להכתרה והחולצה ה***** של מנכל החברה, מי הם אלו שאחוזים בתואר היקר מכל הלא הוא " החזקים ביותר" , השבוע עבר ואיתו השמות של מי שהעפיל קדימה כאשר אחרי תשעה שמות ולחץ אדיר זה היה שמי אותו קראתי כמי שנבחר לחזק מכל.

האימון שלפני יום הסיירות

מאמן: צא!
מ': זה היה לחץ שעטף אותי משני כיוונים שונים, האחד התואר אותו השגתי והשני יום הסיירות אשר נמצא במרחק של שבוע ימים שהחזיר אותי אחורה לאותם זיכרונות קשים, לאותו כישלון.
מאמן: תתחיל לעבוד אחרת אתה בחוץ!
מ': אני מנסה, אני נותן את כל מה שיש לי אבל הגוף מגיב אחרת לגמרי, אני נותן את כל מה שיש בי אך הגוף מסרב להתקדם, אני מנסה אף שוב, אני מרגיש את אותצה ההרקגשה אשר איתה התחלתי את המסע, את התבוסה החולשה והכישלון שבדרך.
מאמן: עוף החוצה, אתה שהכתירו אותך כחזק מכל, אפילו אחרון לא יכולת לסיים?!
מ': ( בקול רועד ) תקשיב המאמן.
מאמן: עוף החוצה, אנחנו נדבר בסוף
מ': כן המאמן..

הוא הגיע אלי בסוך האימון ומסר לי שהוא יודע מה אני חווה והוא גם יודע מהי נקודת המבט והכלי אשר יעזרו לי להתגבר ולהמשיך לטפס קדימה, וככה במשך ארבעים דקות שלמות הוא הסביר לי את שורש הדברים אותם אני חווה והדרך לאחוז בהם כדי להפוך אותם לכוח אשר יעזור לי למנף את השימוש בכלים אותם למדתי.

הוא הדגים לי איך דווקא המסלול אותו עברתי הוא המסלול המושלם ולמה הניצחון מובטח לי יותר מאחרים, הוא הכניס בי אומץ , רעב ומוטיבציה, הוא החדיר בי את הקו המנחה שלו, שלנו, של אדרנלין"


יום סיירות

אותו המתחם, אותם המגבשים, אותה הדיונה ואותה ההזנקה המכשילה, רק שהפעם …

מ': הכל צף חזרה הקושי, התסכול, התשישות, הכאב, האכזבה הכישלון, הדמעות וההחלטה להתחיל הכל מחדש, והנה אני פה, מתחיל את הסוף, ובדיוק כמו שהוא אמר לי התמקדתי בנקודות אשר הפכו את כל סערת הרגשות הזאת להבנה ורגש שיצרו בי את הכוח הדרוש כדי לסיים מיון עצים שכזה ובהצלחה, אני פה רק שהפעם לי הם הכלים הדרושים למיון שכזה, משום שפעם וזו אני עומד ומאחורי ההכשרה שאחרים פחדו לעמוד למולה, ההכשרה שרק מעטים זכו לה, ההכשרה שאיתה הגעתי לתקן את מי שאחרים הרסו, את מי שאדרנלין בנתה, את מי שנאי היום, הלוחם של המחר!

עצמתי את העיניים, נשמתי נשימה ארוכה מהאף אותה נשפתי מהפה, מיקדתי מבט,סרקתי את השטח וניתחתי את המהלך הבא תוך כדי שהאישונים שלי מתרוצצים ואוספים מידע על המתאר המגבשים והמתגבשים שלמולנו.

ושוב, אותה נשימה איטית אשר אותה ליוו דפיקות לב אשר פילחו את האויר והרגש המתח, דפיקות לב שהפרו את השקט ושלווה שלא הכרתי, דפיקות לב וחדות שגורמו לכך שהכל סביבי היה נראה כאילו התנהל בהילוך איטי וזה עד לאותו רגע מכריע, אותו הרגע שהתחיל את הסוף, רגע ההזנקה, צאו!

זה היה השקט שלפני הסערה שהפך למלחמת חורמה של ממש, וזו תוך הרצת כל הכלים אותם אני צריך כדי להיות זה שהפעם מוביל את העדר, זה שאת הגב שלו הם יזכרו, זה שהפעם אליו יסתכלו בהערצה וכמלשב החזק מכל, זה שהגיע מאדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי.
מגבש: ( אחרי שסיים **** פעמים במקום הראשון ) בוא אלי מספר **
מ': כן המגבש
מגבש: זה נראה שאתה לא נותן מעצמך את כל הכוח שלך האם יש אפשרות כזו?
מ': את התשובה שיננו ידענו אך עניתי לו את מה שהוא ביקש לשמוע, עניתי לו שאני נותן הכל בכל מצב נתון.
מגבש: אם כך מדוע זה נראה שכל השאר תשושים ממך בעוד אתה עומד זקוף בלי צורך להסדיר את הנשימה כלל
מ': כי למדתי להסתיר חולשה וזו כדי… ( כמובן שהיה לי קל, הפסיקו להתחרות בי בנקודה מסויימת , איך לא אפסיק להתנשף )
מגבש: הבנתי.


התשובות | אדרנלין חברה להכשרות והכנה לצהל ( יחידות עלית בלבד )

הם קראו בשמי להיכנס לאותו אוהל ממנו הוא יצא בפעם האחרונה שביקרתי שם, החניך שסיפר לי מאיפה הוא ועוד תשעה שהגיעו והעפילו, היום אחרי שמונה חודשים זכיתי, אחרי עבודה קשה, לילות בלי שינה ממחשבות, דם יזע ודמעות ובעיקר ההתגברות על עצמי, זכיתי לעמוד שם ולקבל את הטופס שמעיד עלי כמי שנבחר לגיבוש האחוד של סיירת מטכל, אך בזמן שכולם חייכו מחאו כפיים וצחקו אני נעמדתי דום בידיעה שהמסע שלי רק התחיל ובפעם הבאה שניפגש היא תהיה הקשה מכל, הגיבוש האחוד של היחידה.

האימון שאחרי יום הסיירות

מאמן: עמוד באמצע, כולם מעגל סביבו.
מ': איך אתה יודע..
מאמן: צא!

זה היה השלב שהם קפצו עלי כולם והחלו בשירי לוחמים תוך כדי שהם מעיפים מים חול ואותי באויר, ככה זה שאתה נמצא בקורס שהוא משפחה, ככה זה שאתם יוצאים שלושים מצוותים שונים וכולכם עוברים, אך גם אז הוא עצר את כולנו והודיע לי ריש גלי ומול כולם ..

מאמן: אתה שהגעתי אלינו ממקום בינוני והעפלת בכוחות עצמך, המסע שלך רק התחיל ומרגע זה ואילך, חובת ההוכחה היא עליך!
מ': כן המאמן !


מחר זהו הסיפור שלכם

זהו הסיפור של מ', הסיפור של מי שהגיע מגוף בינוני אחר אשר הבטיח לו עוד הבטחת שווא אותה לא הצליח לקיים ואנחנו, אדרנלין.

אנחנו, שהגענו שהיה כבר מאוחר מידי והפכנו מציאות של כישלון לעוד אחד מסיפורי ההצלחה הבלתי נתפסים אשר הוצאנו תחת חסותינו הבלעדית.

אתם הגל הבא ואנחנו מי שנועדו להביא אתכם אל המטרה הבלתי מושגת אותה הצבתם ובחרתם להיות העתיד והקו המנחה אתכם בחייכם.

יש לכם הזדמנות אחת להגיע ולהוכיח, יש לכם הזדמנות אחת להגיע ולהפעיל, לא תעשו זאת דרכינו, לא תעשו זאת בכלל!
להגשת מועמדות לקורס הכשרה והבטחת מקומכם ביחידות העלית השאירו פרטים והילחמו על מה ששייך לכם, כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת, אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן