מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חשיפה ליחידת הימ"מ ויחידת הגדעונים | המדריך המלא

החשיפה

קורס הכנה ליחידת הגידעונים (33), יחידת הימ״מ ויחידת הימס של משמר הגבול.


בוגר יחידת החוד של המשטרה

אף אחד מכם לא באמת מכיר את יחידת היממ או הגידעונים, אף אחד לא באמת יכול לשים את האצבע על המטרות והתפקידים הייעודיים שלהן ולהצביע על ההבדלים המהותיים בן שתי יחידות עלית אלו.

אתם תגיעו אלינו, לביצוע הוועדות ליחידה בן אם מדובר ביחידת היממ או הגדעונים ותשאלו בריש גלי ולמול **** מראיינים מתוך היחידה מספר שאלות כאשר הנוקבת שבהן היא מטרת הגעתכם!

 

מראיין: ידידי, שאלה אחת לי אליך אחרי ראיון שכזה וסיפור חייך, למה אתה מבקש להגיע ליחידה מסוג זו ומה אתה יודע עליה שאתה כל כך מתעקש להעפיל עליה,
מרואיין: אני מבקש להגיע ליחידה מסוג זו משום.
מראיין: מצויין, אם זוהי הסיבה לשמה הגעת תספר לי בבקשה דבר אחד, באיזה שנה נוסדה היחידה ומי היו מפקדיה הראשונים

ומשלא ידע לענות, הודח משלב הראיונות.

 


 

חברים, ככל יחידות מסוג אלו, היחידות הטובות בעולם מחפשות תשובה אשר נעה בכיוון אחד בלבד, תשובה אשר מהותה השתנתה במהלך השנים, שהרי באם פעם היה מדובר בציונות היום הסיפור הוא שונה לגמרי, שונה במהותו מהתשובה עליה אתם חושבים ברגעים אלו ממש.

לא מה שחשבתם

לא תשובה כזו שתוכלו למצוא דרך המדיה והרשתות החברתיות או מאידך המלצה מגורם חוץ היות ושם תמצאו אך ורק  את התשובה הרווחת והבאנלית אותה עונים כולם, כזו שלא מספקת את הנדרש לשאלת "ה-למה" המגיעה מטעם המראיינים של יחידת הימ"מ והגדעונים, כזו שתסגור את הליך מועמודותכם לאלתר היות ותמצאו כלא מתאימים ברמת האופי לשירות ביחידות החוד של המשטרה, טעות שלא תוכלו להסכים לעצמכם לבצע, טעות אחת יותר מידי.

מועמדים יקרים

באם אתם מבקשים לעמוד בשורתינו החלק הראשון הוא ביצוע שיעורי בית ובירור הנקודות המהותיות אשר מהוות הקווים המנחים את כולנו ובעיקר לאן אתם מכניסים את עצמכם, דע את האויב לצורך העניין, אחרת גם אתם תתפסו כחלק מהעדר ולא כמי שמוביל אותו ותמצאו את עצכם מחוץ למיונים עוד לפני שהתחלתם "לשחות" בתוכם.

 


בוגר הקורס | אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות

 

כמי ששירת במשרד הביטחון ולמול היחידות המדוברות מצאתי את עצמי עומד בחסר ברגע שנשאלתי מה אני מכיר על יחידות אלו ולמה דווקא הן, ולמול מצב זה נאלצתי להתמודד עוד בשלב המקדמי לקורס, ממש בעת הכניסה אליו.

זה היה הרגע בו הבנתי שאני לא מוכן כמו שחשבתי וההכנה הממוקדת היא דבר נדרש ובלתי נפרד מההגעה לאחת מהיחידות המדוברות, לאחת מיחידות העלית הטובות בעולם, יחידת הגדעונים או יחידת הימ"מ.

.
נכנסו לכיתה יוקרתית בה נחשפנו ע"י הגרומים הרלוונטיים לקווי האופי של הלוחמים ביחידת היממ הגידעונים ואף הימ"ס, לדפוס ההעבודה, לערכי הייסוד, תכני המיונים והמצופה מאיתנו לפני ולאחר הקבלה ליחידה.

למדנו מהי ההגדרה העוטפת את היחידות הנ"ל והצוותים המרכיבים אותן וזו תוך מתן מענה לתנאים אותם תקבלו מרגע הסמכתכם כלוחמים ועד לשחרורכם.

אחרי החשיפה הנ״ל, אחרי שהסקנו והפנמנו לאן מועדות פנינו, זה היה הצבע אשר עלה חזרה על שפתותינו המגמגמות, עמדו כמי שידעו לענות את התשובה הגדולה מכל, מדוע אנחנו מבקשים להגיע ולהעפיל, מדוע עזבנו הכל והחלטנו לשנות כיוון חיים, מדוע אנחנו המתאמים ביותר, מדוע הם צריכים אותנו ולא אחר.


המשך דרכנו המשותפת

 

חברים זהו העמוד הראשון אשר חושף אתכם וברמה המינימלית ביותר ליחידות המדוברות והמיונים העומדים בפתח.

באם יש בכם את הנדרש, באם אתם מכירים שזהו הייעוד הגדול ביותר שלכם, הגיע הזמן להוציא מהכוח אל הפועל, הגיע הזמן להתמקד.

לפניכם קישורים אשר יחשפו אתכם לעולם של יחידות החוד המשטרתיות ויענקו לכם את כל המידע הנדרש אותו ביקשתם  (תחת ב"מ) והמענה הנקודתי וזו תחת שמירה על קווים ספציפים אשר יעניקו לכם את הכלים אותם ביקשתם.

כמו כן, חשוב לציין כי גם אלו, מאמרים על הדף, לא יעניקו לכם את ההכנה הממוקדת מכל אלא רק את קצה המזלג, להכשרה מלאה בקורס היעודי היוקרתי והבלעדי של חברת אדרנלין וזו למול סגל בוגר יחידות החוד ולצד התכנים הממוקדים ומתכונת מסודרת מאין כמוה שתבטיח לכם את אחוזי המעבר הגבוהים ביותר, בליווי עבר של סיפורי הצלחה חסרי תקדים, השאירו פרטים עוד היום, ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

למאמר המלא על יחידת הגדעונים ויחידת הימ"מ המדריך המלא | הקליקו והיחשפו

 

יחידת הימ"מ המדריך המלא

יחידת הגדעונים המדריך המלא

 

 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן