מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיפור ההצלחה של ק' ליחידת 669

סיפור ההצלחה של ק' ליחידת 669

זהו הסיפור של מי שביקש גדולה ומנגד ידע להתבטל


אימון מנכל

הגענו כשלושים חניכים חדשים באותו יום לצוות של העיר ראשון לציון, הגענו ביידיעה שזה הולך להיות קשה ומעבר, הגענו לראות מי האו הגוף היוקרתי בתחום ומנגד הוא מצידו הגיע על מנת לנתח ולקחת רק את בעלי הפוטנציאל הגבוה מכל.

דברי המנכל

מהאימון הזה ישרדו חמישים אחוזים בלבד מהם אבחר בודדים ומספרים אלו אני חושף בפניכם לא כדי להרתיע אתכם או לבקש שתעריכו או שתעריצו אותנו כגוף קשוח מכל אלא זו כדי בדוק מי מכם עומד בקריטיונים אותם מבקשים יחידות העלית.

מי מכם נועד לגדולה, את מי מכם נקח תחת חסותנו ונבטיח לו מה ששום גוף לא מסוגל לו, שירות ביחידת עלית בדרך השייכת לנו, ולנו בלבד!

זו שעד היום עמדה במאה אחוזי הצלחה וללא עוררין!


ההתחייבות ( ההתבטלות ) | אדרנלין הכנה לצה"ל

כמי שנבחר להיות מאותם אשר נבחרו להמשיך בדרכם, סיימתי את האימון בשיחה נוקבת למול מנכל החברה ומאמן הצוות בה פירטתי להם את הבעיה איתה הגעתי והם מסרו לי את הדרך להתגבר עליה.

ק': יש לי חודשיים וחצי מהיום להעפיל ליחידת השייטת או יחידת 669.
מנכל: אומנם יש לך בסיס חזק אבל לא חזק דיו
מאמן רשלצ': אני לא חושב שאתה יכול להצליח, אני יודע זאת, שהרי סיימת בהצלחה את האימון של המנכל וזו אני מודיע לך לפניו, אך מצד שני הדרך היא אחת, אתה תעשה כל מה שנאמר לך, האם אני מובן?!
ק': חיובי המאמן
מאמן:  אתה תתבטל התבטלות מלא הלפנינו ברמה כזו שמהיום אתה מתנהל לפי אדרנלין בלבד, מהיום אתה תקריב את הדבר היקר לך מכל, את הזמן שלך וסדר העדיפויות שלך!
ק': קיבלתי!
מנכל: תקשיב, אנחנו נעשה מה שידרש מאיתנו, שהרי עומד למולך המאמן החזק מכל, אך מנגד אם ולרגע אחד יסתמן ממך חוסר רצינות, אני בועט אותך החוצה, לשאוג שאתה רוצה אחרי אימון זה מבורך, אבל הדרך קשה מאימון בודד, כך לעצמך רגע ותחשוב אם אתה באמת מבקש ללכת בדרכנו, ואם כן, צעד קדימה ותתחיל לכתוב את סיפור ההצלחה הבא באדרנלין..
ק': ללא היסוס, עם ראש נפוח וראש מורם, עם עיניים בוהקות ורצון שמסוגל לבקוע הרים, צעדתי קדימה ושאגתי את צמד המילים, אני מוכן!
מנכל: מרגע זה ואילך, חובת ההוכחה היא עליך!


כלל הברזל

זה היה האימון הקשה מכל בו הוא הציב לנו מטרה והיא לזחול למרחקים עצומים וזו תוך זמן מוקצב ומשלא הצלחנו הוא החזיר אותנו לאותו קו הזנקה וזו כדי..

מאמן: שוב נכשלתם כבודדים וכצוות, לכן אנהג אתכם בדיוק כמו שהתייחסתי לצוותים אותם הכשרתי בפלגת הצלפים של יחידת ***** אני מוריד לכם דקה, רק שהפעם מי של יספיק, נמצא בבעיה, זוז!
ק': זחלנו בכל הכוח קדימה אחרי אימונים שלמים של דגשים ולנו מטרה אחת לראשנו, לעמוד במשימה אותה שאג עלינו וזו עד לרגעים בהם הוא החליט להכתיב אותה מחדש.
מאמן: שימו לב, המטרה השתנה, מרגע זה ואילך רק מי… סיים את התרגיל מבחינתי.
ק': אנחנו ששמענו את אותה פקודה נלכדנו בלהט הרגע ומחניכים עייפים ותשושים הפכנו ללוחמים נחושים, כאלו שאש הובילה כל תנועה שבהם, כאלו שיובילו את הגיבושים של המחר.


שיחת הסוף

כשאני מסתכל עליכם אני לא רואה נערים אלא לוחמים אדירים, שהרי הדבר היחיד שמבדיל בנינו הוא הנסיון שגם אותו תצמצמו היות ובעוד שנתיים אתם תעמדו כבעלי חוויות אדירות משלנו.

אני מחפש את מי שמחר אוכל להיכנס איתו לקרב בידיעה שלא אצטרך לדאוג או להתסכל אחורה, אני מחפש את מי שאוכל להעביר להם את הכללים למולם גדלתי, אלו שאיתם חינכתי את הלוחמי והאגדות הגבוהות מכל, אלו שאת הקו המנחה שלהם למדתם היום וזו באמצעות התרגיל אותו ביצעתם למולי.

הכנסתי אתכם למקום הנמוך והשפל ביותר, למקום המתיש והמדכא מכל וזו באמצעות תוכן קשה מהגיבושים ואמצעים חיצוניים אותם לא נחשוף במאמר זה וזו כדי לשבור את כולכם וכך בדיוק היה.

אבל כל זה היה בשביל נקודה אחת משמעותית, ללמד אתכם  כי לכוון גבוה למטרה אחת גדולה זה אף פעם לא ייתן את המענה, כי כדי להעפיל קדימה אתם מתבקשים ….

לרגע אחד הזמן עצר מלכת, רגע בו הרצתי את כל מה שעברתי בחודש האחרון וזו על מנת להבין כי אם הייתי מכיר כלל זה לפני, האימונים היו נראים אחרת לגמרי, באותו רגע החלטתי לגשת אליו בסוף האימון כדי להבין נקודה אחת, והיא..

ק':מדוע לא לימדת אותנו את זה לפני?!
מאמן: כי לכל דבר שלב, ורק היום מצאתי אתכם מוכנים אליו.
ק': האם אספיק ללמוד את שאר הכללים עד לגיבושים?!
מאמן: את הכלל הבא אתה כבר תלמד ממנכל אדרנלין בסאגת ימי הסיירות, קח בחשבון שכל מה שעשית היום הוא הכנת הקרקע לרגעים בהם תפגשו שוב, תגיע מוכן !


סאגת יומ"סים | ימי שדה | יום סיירות

ק': כמות כזו של ידע, נסיון כזה וחתירה לגעת בפרטים הקטנים מכל, מימי לא שמעתי או ראיתי מהלכים שכאלו, מימי לא הבנתי שמדובר ביותר מריצה זחילה או כל תוכן שאותו נעבור שם במיונים הצהלים.
מנכל: ואלו הם הכללים הבסיסים בהם תשתמשו כדי לבצע את התוכן הפיזי אך מנגד לכל אלו, היום אתם תלמדו איך לשבור את המתחרים שלכם מנטלית וזו באמצעות כללים ברורים אותם בניתי בליווי הגורמים הרלוונטים במהלך *** שנות נסיונתי.
ק': זה היה פשוט מדהים, הוא הוכיח לנו דברים שקרו בראשנו וליבנו וללא ידעתנו, מאותם דקות בודדות של הסברה והדגמא יצאנו בעלי השקפה, נקודת מבט ובגרות מאין כמוה, הרגשנו שאנחנו עומדים כאנשים שונים, הרגשנו בעלי נסיון רב שנים, הרגשנו חזקים!"

סאגה קשה מנשוא אשר עמידה חצי מאיתנו כמופרשים וזו כפי שהסבירו לו המאמנים, רמה אחת מעל כולם ויחס שעולה על כל מגבש שהוא, סאגה אשר חלקנו סיימנו כחובטים באדמה עם דמעות בעיינים לאור החולשה אותה הפגנו בעוד אחרים עמדו והבינו כי גם הם אינם חזיקם מספיק, סאגה ממנה אנחנו נצא למיון הצהלי הנכסף אותו נסיים ארבעים חניכים ולהם מאה אחוזי הצלחה!"


יום סיירות | אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי

משפט אחד הוא מה שיבטא את מה שעבר עלי שם אחרי מסכת אימונים מפרכת למול מתכונת האימונים השגרתית והסאגה של המנכל.

היינו בהלם, היינו בשוק טוטאלי וזו לאור הרמה איתה הגענו, ידענו שנצליח, פשוט לא ידענו כמה קל זה יהיה ביחס למתחרים שנעמדו לצידנו.


גיבוש אדרנלין | הכנה ליחידות עלית

בגיבוש הזה אנחנו… בגיבוש הזה אנחנו נודיע להם מי הוא זה שיעבור את הגיבושים בצהליים ומנגד מי ייפול בחסר, בגיבוש הזה אני מבקש מכולכם לעמוד איתנים, לעמוד חזקים, לעמוד כחניכי אדרנלין!

ק': דחפתי קדימה ופעלתי לפי הדגשים אותם למדתי אבל לא מדובר בעוד חניך מאיזה גוף רדוד ובינוני אלא חניכי אדרנלין, לא היה אדם אחד שהחזיק במקום הראשון בצורה יציבה, לא היה אדם אחד שפרש החוצה, לא היה אדם אחד שלא שאג כמו הסערה שעומדת לבוא!

מגבש פעיל בגיבוש מטכל : מספר ומקום
ק': מספר.. מקום ראשון!
מגבש: מצויין, רק חבל שזה לא יחזיק מעמד, צא!
מגבש: מספר ומקום
ק': מספר.. מקום שני..
מגבש: ואם מבט מאוכזב האו הםנה לי את גבו ומילה אחת נפלטה מפיו, חלש!
ק': אני אוכיח לו, אני אראה לו כמה חזק אני מסוגל להיות, אני אסיים כמי שיכתירו אותו כחזק מכל, ואם אותו כעס ורצון לשנות נזכרתי באותו כלל ברזל של מאמן הצוות אשר היווה הבסיס להכל, כלל אשר עמד למולי ושינה את פני הדברים, כי הוא מה שהעניק לי את הכוח להסתער ולהתייצב שוב על המקום הראשון וכנגד כולם!
מגבש: מעניין, כל זה בזמן ששוב הפנה את גבו והזניק אותנו למקצה הבא.


גיבוש שייטת | לגיבוש שייטת המאמר המלא – הקליקו והיחשפו 

מגבש: אני מחפש את ארבעת הראשונים שיצליחו לזחול ולגעת ברגלי, זוז!
ק': זחלתי קדימה כמי שמכיר את כל התרגיל על בוריו היות ואין תוכן שאותו לא עברנו באדרנלין, זחתי בידיעה שהמקצה לא קצר בכלל כמו שמסתמן היות והוא נעמד יחסית קרוב אלינו, זחלתי בידיעה שהוא יתרחק בכל פעם שנקרב וכך זחלנו מאה מטרים שאני במרחק חמישים מטרים מכולם ולמולי כלל הברזל והפקודה החדשה מצד המגבש.
מגבש: חדל, שימו לב, כל מי שמגיע לקו ההזנקה רשאי להתחיל זחילה, להיות ראשון זה לא תמיד יתרון מספר **.
ק': אני אוכיח לך אחרת! ואת זו צעקתי תוך כדי הסתערות חזרה על אותם מאה מטרים לכיוון קו ההזנקה בהבנה שיש מי שכבר התחיל זחילה לכיוון המגבש.
מגבש: חדל, שוב הגעת הראשון, מעניין כמה תצליח לשרוד ככה, קו, זוז!
ק': אשרוד כמה שצריך, אשרוד כדי לנצח, כי בזמן שכולם שורדים אני מעפיל וזו בגלל אותו כלל ברזל אשר משך אותי אל אותו קצה ומעבר בכל רגע של חולשה, כלל אשר בזכותו התעלתי על הגבולות של עצמי, כלל שאיתו התשובה אותה ביקשתי!


אימון מנכל חוזר

הגעתי לכאן כדי לבחון אתכם, הגעתי לאן כדי להסיר תפוחים רקובים, הגעתי כדי להדיח.

ק': אני שהגעתי באמצע האימון באישור המאמן זכיתי לעמוד בהפסקה לצד שני אדירים שהראשון שבינהם הוא י' מאמן הצוות והשני מנכל אדרנלין כדי לספר להם שאחרי חודשיים וחצי אינטנסיבים קיבלתי את ההודעה המיוחלת, והם כאנשים מופנמים וקרי רוח נעמדו למולי ומסרו לי את ברכתם תוך מתן טפיחה חזקה על גבי וחיוך מלא בגאווה, וזו הייתה הפעם הראשונה שראיתי אותו מחייך, אך אם זאת ברגע שנגמר הזמן הם הפנו את גבם ובישרו לי את המשפט שמוביל כל חניך בחברה, תרים את הראש לא את האף כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת, וההכנה עדיין בעיצומה, וזו  כדי להסתער חזרה על חנכי הצוות, טוב כמו שכבר הבנתם, אלו הם מי שמרכיבים את סגל אדרנלין!


רק אנחנו, רק אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי

הגוף היחיד לו קורס ההכנה היוקרתי מכל להכנה ליחידות העלית

אני הגעתי ליחידת 669, יחידת החילוץ וההצלה וזו אחרי חודשיים וחצי של התבטלות מוחלטת למולם וההבנה כי רק הם מסוגלים לתת לי מה שאף אחר לא, את ההבטחה!

שאתם מגיעים לאדרנלין אתם הם אלו שעומדים למבחן, אתם הם אלו שצרכים להציג בפניכם יכולות וקווים מנחים ברורים כמי שמסוגלים לעמוד תחת הכשרתם,ההכשרה של המעולים מכל.

שאתם מגיעים לאדרנלין אתם מבטיחים לעצמם חיים בעלי משמעות, חיים כבעלי עוצמה וחוזק בלתי נדלים, חיים של האיתנים אשר יעמדו בכל קושי אשר יעמוד בדרכם כי מעבר ליחידות מיוחדות, אדרנלים תכין אתכם לחיים שלמים של יעדים והצבת מטרות, חיים של הגדולים ביותר.

אך שוב רק בודדים יזכו בקווים אלו, רק אתם!

אם יש בכם את מה שהם מבקשים ומעבר, אתם מי שהם מבקשים, להצטרפות השאירו פרטים והיחשפו, כי אנחנו, אדרנלין!

הניצחון דורש הכנה מוקדמת | אדרנלין

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן