מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

אתר מתגייסים ממליץ : ככה תעפילו לטקס הסיכה של יחידת מגלן

אתר מתגייסים : ככה תעפילו לטקס הסיכה של מגלן 

במאמר זה ( אתר מתגייסים ממליץ ) תחשפו לבקשתם של בוגרינו להעפיל ליחידת מגלן ואנחנו שעשינו כל מה שנדרש על מנת להפוך את חלומם למציאות נרקמת.

ארבע חניכים מצוותים שונים שזכו להשתבץ יחד לצוות המוביל ביחידת מגלן כדי לסיים מסלול בהצטיינות ולחזור אחורה לשורשים מהם הגיעו, סגל אדרנלין ומילות התודה החמות שרשמו מתוך עולמם האישי

א' לוחם מגלן : ביטחון עצמי

תודה רבה על אישיות חסרת תקדים אותה הטמעת בנו.
תודה על שינוי תפיסה והמילים המעצימות, תודה שתמיד עמדת שם לחזק אותנו גם ברגעי חולשה וקושי, להוסיף ולהוכיח לנו פעם אחר פעם כמה אנו שונים, כמה אנו מיוחדים ובעיקר למה אנו מסוגלים.
תודה שתפסת אותי אחרי האימון הראשון שלנו יחד כדי לאפס אותי ולספר לי מה עברת, מהו ההקשר שלי לכך ומדוע אני טוב ממך ומאלו שיגיעו אחריך.
אני כאן בזכותך, בזכות האמונה שלך בי, הביטחון העצמי שהענקת לי והלוחם שלימדת אותי להיות.

 

ב' לוחם מגלן : יכולות וורבליות

רמת מקצועית פוט לא ניתן להסיר, זיהית אותי ברגע שדרכתי במפתן דלתותיך, אדם בעל עוצמות מנטליות ופזיות שהיה חסר ביכולות וורבליות ופיקודיות ואתה שזרקת אותי למים העמוקים ונתת לי להוביל צוותים אני מכיר כלל.
לימים הבנתי כמה הדבר היה מתבקש וזו למדתי מגיבוש מטכל האחוד שאת צוותיו הובלתי ועד למסלול הלוחם ביחידה בו אני מהווה בורג מרכזי המוגדר "כנכס לצוות"
תודה על מקצועיות חסרת פשרות, תודה על צעדי הכשרה חסיר תקדים, תודה על השלמת החסר, תודה שאתה כאן.

ג' לוחם מגלן  : תמיכה

תודה שהייתם שם בשבילי שאף אחד אחר לא, תודה שהאמנת בי כשהיה מי שהטיל ספק כדי לומר לי פעם אחרי פעם כי מציאות כמו שלי בודדים היו שורדים ואני זה שהצליח לעשות את הבלתי אפשרי, תודה שהראתה לי את הדרך.
משלבי ההכשרה באדרנלין ועד ללילות סוערים של המסלול הייתם זמין לאורל כל שעות היממה תוך סובלנות יוצאת דופן כדי לומר לי את המיל שתגרום לי להמשיך לדחות קדימה בהסתערות, אתה לא אוהב שנותנים לך קרדיט אבל הפעם הייתי חייב, כל זה בזכותך!

י' לוחם מגלן : חוסן פיזי מנטלי

ידעתם בדיוק מה מצפה ואיך להעביר לנו את אותם הנקודות, ידעתם מתי למתוח לנו את הגבולות, לדחוף קדימה להושיט יד לעזרה או לתת לנו להתמודד לבד.
תודה שהפכת אותי לפרויקט אישי לאחר שביקשתי זאת ממך כדי לנתח אותי לפרטים הקטנים ביותר על מנת שלימים אחצה את הגבולות של עצמי, אצור עצמי מחדש כשיתבקש והעפיל על מסלול היחידה המפרך.

מעפילים לטקס הסיכה 

 על מנת לאפשר לכלל מועמדי אדרנלין הליך הכשרה נכון וזה שיגרוף את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול הטובעניים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך ההכשרה הייעודי תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר ומדויק הפועל תחת שני קווים מנחים ( מקצועיות וכוח אדם) המאפיינים את יחידות החוד הצהליות וגופי הביטחון אחרי השירות, עליהם סיקרנו במאמרים קודמים.

מערכת משומנת אותה פיתחו ארבע אגפי הכשרה יעודיים אשר התאגדו יחד ובהרמוניה מושלמת פיתחו קורס הכנה משתכלל הפועל למול מערך העלית הצהלי בשיתוף פעולה חסר תקדים וזה המאושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים ( צה"ל, משרד החינוך והביטחון ).

קורס לו שלוש אנקדוטות לפיהם פועל אשר בשילוב כל אלו פרצנו את המוסכם והגענו למעמד גיוס חסר תקדים של מעל 200 לוחמי סיירת בפחות מחצי שנה.

מסיימים מסלול בהצלחה 

 

לאחר שהרבנו במילים הגיע הזמן להכנס לעובי הקורה ולהעניק לכם פירוט יחסי לתכנים אותם תעברו כחלק ממועמדינו ומי שמחר יכבוש את מטרותיו ושאיפותיו האישיות, ולפי הסדר הבא: 

  • עבודת שיגרה יוצא דופן
  • מערך סימולציות קצה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה יוקרתיות
  • הכנות פסיכולוגיות ומונו מנטליות
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות וסדרות קצה – אליהם תחשפו כחניכי אדרנלין כושר קרבי.

אלו ולצד פיתוח טכנולוגיה מתקדמת אשר יודעת להלשים את החס רולבצע התאמה מלאה בן המועמד ליחידה המתבקשת הם הליך ההכנה פורץ הדרך שיוביל אתכם בבטחה אל היעד, זה שמסוגל היום להתחייב לכם לתוצאות במיהד ותתבטלו לפניו ותפעלו לפי הוראת סגל ההדרכה שמעליכם בלבד.

איך תתקבלו ותסיימו מסלול ביחידת עלית

 

אם אתם מבקשים להבטיח את מקומכם בגיבושים האחודים תחת עבודה חסרת תקדים ואחוזי המעבר הגוהים מכל – אנחנו כאן למענכם 

אדרנלין כושר קרבי וקורס ההכשרה המוביל והבלעדי בישראל להכנה לישרות משמעותי בסיירות עלית, חטיבת הקומנדו והיחידות ההתנדבותיות מחכה רק לכם עם אימון התרמה ללא עלות בצוות הפועל באיזורכם.

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הכנסו לסטורי הזינו פרטים ורכזינו יעלו למולכם בהקדם

 

אתר מתגייסים מגלן

סוף מסלול בוגר אדרנלין – יחידת מגלן 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן