מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

כושר קרבי תל אביב

אייקון אדרנלין כושר קרבי לבן

אדרנלין כושר קרבי הנה חברת ההכשרות הבלעדית להכנה לשירות משמעותי ביחידות עלית הצהליות אשר פועלת בפריסה ארצית ולה צוותי פעולה ייעודים לפי מטרות המלשבים ברחבי הארץ ובפרט צוות הכושר הקרבי בעיר תל אביב.

צוות תל אביב פועל במתכונת קורס הכשרה ייעודי אותו הרכיבו בהרמוניה מושלמת ארבע אגפי הכשרה ייעודים ( אגף הכושר הקרבי, אגף מקצועות הספורט, אגף מדעי ההתנהגות ואדף הסטטיסטיקה וההתאמה) הפועלים ימים ולילות על מנת לנתח את משתתפינו ובכך להביא אותם להתאמה מלאה לשאיפותיהם האישיות.

מהו הליך ההכנה לצבא אותו תעברו תחת אדרנלין כושר קרבי
  • צוות כושר קרבי זה פועל במתכונת שגרה של שלושה אימוניים שבועיים תחת מדריך יוצא יחידה מיוחדת לו כלל תעודות ההסמכה הרלוונטיות.
  • לצד תוכניות השגרה יבצעו חניכי צוות הכושר הקרבי אימוני שטח עצמאים / תוכניות חדר כושר מותאמת אישית ברמה האינדיבידואלית לפי יכולת המשתתף ומועדי מיוניו.
  • תפריטי תזונה אותו ירכיבו תזונאים מוסמכים הפועלים תחת אדרנלין כושר קרבי באגף מקצועות הספורט
  • סדנאות וסדרות העשרה מטעם האגף המנטלי המפתחות את החוסן הנפשי, המנטלי והביטחון העצמי של כלל מועמדינו.
  • סדנאות קצה וימי דמה מדויקים בשיתוף פעולה מלא מצד יחידות החוד הצהליות למולם מייסד אדרנלין כושר קרבי חתום ( נוהל הגדרה הממשלתי הבלעדי האחרון שנחתם, אי לכך והתאם לזו אין גוף מוסמך אחר בענף ההכנה לצבא כאדרנלין כושר קרבי )
  • סדרות העשרה בנושאי לחימה / ניווטים
  • הכנה למבחנים הפסיכוטכנים ( צו ראשון / ירפ"א א' / מר"י )
דברי מדריך צוות תל אביב

את דרכי ליחידות החוד הצהליות התחלתי כנער תועה שידע לעשות את הבחירה הנכונה ולהעניק למומחים בענף ההכנה לצבא להוביל אותו בביטחה אל היעד.

נער שזכה למעטפת הכנה שכללה תוכניות שיגרה עצימות, ניתוח פרטני מעמיק ברמה השוטפת, ימי סימולציה מדויקים וסדנאות העשרה מגוונות שפיתחו בי את האמונה העצמית, היצירתיות, קור הרוח, סתגלנות ויכולות הובלה ופיקוד שהעצימו בי את הידיעה שאני פשוט מסוגל ליותר אם אכוון לכך.

קווים מנחים אותם אימצתי מקודמי אותם אני מנחיל במועמדינו החדשים המתבטא בקו המנחה כי " הליך הכשרה נכון יתגבר על כל כישרון" וזו נוכחתי להכיר מנסיוני האישי כפי שציינתי לעיל'. 

לאדרנלין כושר קרבי היכולת להכשיר כל מלש"ב באשר הוא לשירות ביחידות המיוחדות של צבא ההגנה לישראל, מה שמתבקש מכם סך הכל הוא פשוט לבקש זאת.

כושר קרבי תל אביב - הגשת מועמדות

אם אתם מבקשים את הצוות הוותיק ביותר בעיר תל אביב לו אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל.

צוו הפועל במתכונת של מקצועיות וניתוח פרטני אשר יעודן הוא מקסום יכולות המשתתף עד לכדי שצוות תל אביב הצליח להפוך את הסיפורים המורכבים ביותר ( זמני קצה קצרים, פציעות עבר, חוסר כושר ובעלי מסה ) לסיפורי הצלחה מרקיעי שחקים, הזינו את פרטיכם בטופס שמתחת ורכיזנו יעלו למולכם בהקדם האפשרי לתיאום אימון קבלה ( נסיון ) ללא עלות

לתיאום אימון קבלה ללא עלות חייגו 058-7071724 או השאירו פרטים 

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן