מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

יום סיירות סיפור הצלחה של ק'

סיפור הצלחה של ק' יום סיירות

הרצאה למול המנכל | אדרנלין כושר קרבי

הוא הגיע אלינו כדי לספר לנו מהו לוחם ואופי הלוחם אותו מבק4שים היחידות המיוחדות, הוא הגיעא אלינו כדי לספר נו את סיפורו האישי אשר הרקיע שחקים וזו כדי להוכיח לנו כי אנחנו טובים יותר, כי לא מדובר בו כי אם בנו, ואת זה הוא סגר באמצעות המשפט אותו לא אשכרח.

לא סיפרתי לכם את סיפור חיי כדי שתעריצו או תעריכו אותי יתר על מידה, עשיתי זאת כדי ליצור את מה שביקשתי, את הרעיון כי אתם שונים מכולם, טובים יותר

ק': תמיד ידעתי דאני שונה, תמיד הרגשתי שיש בי דבר מה לא מנוצל, פוטנציאל שכזה שאחרים דאגו לרמוס עד לאותה נקודה בה הוא ביקש אותנו, בעלי היכולות המסוגלות, אותנו מי שאחרים אלה אמינו שיגיעו עד הלו, אותנו מי שהוא הבטיח להם ובהמשך גפם קיים, את הפסגה!


אימון ראשון | צוות תל אביב – אדרנלין הכנה לצבא

הגעתי לאימון יחד עם עוד כארבעים אנשים אשר שמעו והגיעו לאדרנלין חברה להכשרות כושר קרבי וזו כי ביקשו גוף איכותי מאין כמוהו.
הגענו כדי להיווכח שלא כולנו נשאר, הגענו כדי להבין שאנחנו מתאמנים מול לא אחר מנכל החברה, האדם שצוות האם שלו והסיפורים המפוארים ביותר התחילו בו, צוות הפסיכופתים תל אביב .

מנכל: אני לא מבקש מכם להיות המהירים, הזריזים, החכמים או החזקים ביותר, מנגד אבקש מכם דבר אחד, דבר אשר יעיד עליכם כמי שראויים להמשיך לצד הטובים מכל, לצד מי שההצלחה שלהם בטוחה יותר מכל, אלו שעומדים שונים מהכלל , החניכים שלי.

שימו לב, אני מבקש מכם להיות הנעולים ביותר.

חניך וותיק: אללה קדימה חברים, זו משימה צוותים אין לנו רשות ליפול.
ק': אני לא מסוגל יותר
חניך וותיק: תפס אותי מהחולצה הרים אותי והמשיך לרוץ
ק': הסתכלתי עליו מלמטה, הסתכלתי וראיתי אדם חזק מאין כמוהו, הוא היה מי שמוביל את הצוות, החניך הנעול ביותר ביותר וללא שום קושי הוא זרק אותי לעבר הקו, העמיד אותי ומסר למנכל את המילים אשר סגרו את התרגיל, סוף זמן!
מנכל: לא עמדתם בזמן, אתה יודע מה קורה מרגע זה ואילך.
חניך וותיק: חיובי המאמן, והתשובה שלילית לא נוותר עליו.
מנכל: תקשיב חדש, אתה הסיבה שהם לא עמדו בזמן, אתה הסיבה שבגללה הם יענשו ב**** ******* אז הזכות היא שלך לבחירה, עזוב את הצוות, קח את התיק ועוף מפה, כדי שאתן להם הזדמנות שניה או שתשאר ותחטפו יחד את העונש ורק אז תצאו להזדמנות שניה שתהיה קשה מזו היות ואקצר לכם את הזמנים.
ק': לקחתי תצעד אחורה, צעד שביקש לעצור הכל ולתת להם הזדמנות שניה ובלעדי היות ואני הגורם למפלה הצוותית, צעד שאעיד על חולשה, צעד שאעיד על חסרון.
מנכל: חשבת שאתה חזק יותר, חשבתי שאתה שונה.
ק': כולם יסבלו בגללי.
מנכל: כמו שחשבתי, לך, תתנדף עם הרוח, לא אותך ביקשתי.

הוא הפיל אותם על הריצפה ואני עם דמעות בעיניים יצאתי חוצה בזמן שהם גונחים ומתפתלים מקושי סבל וכאב, דמעות שאיתם כאב עצום על פוטנציאל שלא ממשתי, כאב על העובדה כי חשבתי וטעיתי כשאמרתי שאני שונה מכולם, כאב שהפך בן רגע לכעס ועצבים על כך שהוא גרם לי לחזור בי ממחשבותי, רוגז שאיתו כוח ועוצמה וההחלטה לחזור ולעמוד לצידם  כדי לראות אותם מחייכים בפליאה מצידי"

חניך וותיק: ברוך השב, אללה חברים בכל הכוח קדימה, זוז!


ראיון אישי

מנכל: מדוע הגעת לכאן ולאן אתה מבקש להגיע
ק': הגעתי כי כל חיי לא היה אדם אחד שיאמין בי ויגיד לי שאני מסוגל ומנגד אתה הגעת ומסרת לנו כי אתה הוא אותו אדם שיעשה הכל למעננו וזו כדי להבטיח לנו את ההוכחה כי קורצנו מחומר אחר, החומר של הטובים.
זוהי הסיבה להגעתי, כי בפעם הראשונה בחיי מישהו הושיט לי את ידו, כי בפעם הראשונה בחיי אני רואה אור בקצה המנהרה, אני רואה את הפסגה עליה חלמתי, את הדגל שרק אני מסוגל להניח, את הנוף עליו דיברת!
מנכל: מצויין, ולאן אתה מכוון?
ק': תראה..
מנכל:  תרים את הראש ועם העיניים הנכונות, כי אני לא מתכוון אשאל שוב, ספר לי, לאן אתה מכוון?!
ק': סיירת מטכל!
מנכל: מצויין זאת הרוח, ולשם תגיע, נכון לעכשיו יש לך את המיון הראשון שהוא יום סיירות בעוד שלושה חודשים, מרגע זה ואילך חושב, נושם וחי יום סיירות.
ק': חיובי.


החניך החזק מכל

עבר לו חודש אימונים אינטנסיביים וכמו שהוא הבטיח עמדנו  חזקים מתמיד ובעלי רמה אחרת לגמרי, מי ששרד כמובן, אך עדיין היה מדובר בחמישה חניכים אשר נלחמו על אותם מקומות ראשונים ואחד מיוחד, זה שתפס אותי עוד באימון הראשון שאותו אף אחד לא שבר, אותו שביקשתי לנצח, הוא שביקשתי להיות."

זה היה סוף האימון שם ישבו לשיחה משותפת, שיחה שהתבצע לאחר השיחה הקבוע למול המנכל.

ש': כן אחי, מה רצית?
ק': איך אני מנצח אותך?!
ש': לא הבנתי..
ק': הבנת נכון, אתה החניך הכי חזק בצוות, ויש סיבה לזה, הבעיה שכולנו עוברים את אותה הכשרה פיזית ומנטלית ולכולנו הקווים המנחים הנכונים היות ואנחנו מתאמנים למול האדיר ביותר, איך זה שדווקא אתה הוא זה שמסיים כל הזמן ראשון?!
ש': ( צחק בקול ) אתה רואה אותי עכשיו, עד לפני שנה מהיום הייתי החניך החלש מכולם.
ק': באמת?! נו ומה קרה בשנה הזו?!
ש': שיחה למול מנכל אדרנלין ובא שתי נקודות אותה ההוא העביר לכולנו אותם לקחתי לצומת ליבי עמוקה מכולם!
ק': שאלתי על אותה שיחה והוא מסר לי את המילים אותם שמע והפנים ובצורה המפורטת ביותר, שיחה אשר הסבירה מהי עוצמה וכוח ואיך לרכוש אותם.
הוא המשיך והוסיף כי המנכל מסר להם את העובדה כי כוח מגיע מבפנים וזו ע"י אמונה והפנמה אמתית וכנה ובלעדיה לא נוכל להשיג את מבוקשנו.
הוא המשיך והסביר מהי אותה הפנמה והבנה, הוא ישב איתי כשעתיים ובכך מצאתי את עצמי נדהם שזוהי הבגרות והידע של חניכי אדרנלין ועצם היותי חלק מזה.
ק': תודה לך, מחר אני היריב הגדול ביותר שלך!
ש': שהטוב מבין שנינו ינצח!


סאגת יום סיירות | אדרנלין

הגענו לסאגה הקשה מכל, סאגת ההכנה למול מנכל החברה, המתגבשים הפעילים ובוגרי אדרנלין, ולאחר הסברים ממוקדים ותרגילים בכל הווריאציות תוך מתן דגשים ייעודים וממוקדים הרגשתי שזה הזמן להוכיח, שזה הזמן להוביל ולהיווכח כמה אני שונה.

מנכל: צא!

ק': רצתי בכל הכוח קדימה רצתי כל עוד רוחי בי אבל הם היו שם, טובים חזקים וחדורי מטרה ממני , חניכי אדרנלין בכל הדרם.
בכל הכוח קדימה חשבתי לעצמי, ידיים רגלים קדימה, מהר יותר, חזק יותר"!

מנכל: צא!
ק': אני שם, עליתי לרבעיה הראשונה, ואני מכוון על להמשיך ולהתעלות
ממכל: צא
היום הסתיים ואיתו שוב מצאתי את עצמי רק במקום השני, שוב מרחק נגיעה, שוב רחוק אך קרוב מהיעד!

שיחה מול המנכל

ק' המנכל אני יכול כמה דקות מזמנך
מנכל : תמיד.
ק' למדתי ממך המון, למדתי מהו כוח עוצמה, למדתי מהו אופי הלוחם המתבקשת למדתי מטרה יעד וניצחון אך מדוע אני אף פעם לא מצליח להגיע למקום הראשון, מדוע אף פעם לא הצלחתי להתבדל?!
מנכל : הסוד לעניין הוא אחד **** *****
ק': עכשיו אני מבין הכל.
מנכל: אם אתה רוצה להיות שונה, אתה חייב ללכת בדרכם של השונים מכל וזו תחת על המעטפת הנדרשת לכך.
ק': וכך אעשה!

הוא סיפר לי על אותו כלי, הוא סיפר לי על אדם מוכר בעולם שזוהי דרך פעולתו ושל אלו שקדמו לו, הוא הצביע עלי ובישר לי כי ברגע שאפעל לפי אותו קו מנחה, אהפוך לחזק מכל וללא עוררין, אהפוך סוף סוף לשונה.
הוא מסר לי שהוא מאמין בי ובמקביל דאג לסיים עם משפט הידוע, כי מרגע זה ואילך חובת ההוכחה היא עליך "


האימון שאחרי

מנכל: תהיו מוכנים, תהיו דרוכים, תהיו ממוקדים.
חניכים: אללה!
ק': הוא הגיע מאחורי והזכיר לי את הקו המנחה ונקודת המבט עליה דיבר, ובהנף יד זינקנו כל עוד נפשנו בנו

שאגות אדירות לצד רקיעות רגליים, מהירות לא נתפסת לצד אגרסיביות וחדות מרהיבות, מלחמת חורמה והרצון לנצח וזו בזמן שבראשי דבר אחד בלבד והוא **** *****

מנכל: שם ומספר ?
ק': *** ראשון!
מנכל: ברוך הבא, עכשיו תשמור על מה שהשגת!
ק': כן המנכל!


סימולצית יום סיירות | יום שדה

הכל מתרכז ביום אחד ולמול החזקים מכל התוכן המורכב ביותר, סימולציית אדרנלין אשר עולה ברבדיה על כל מיון צבאי ויום שדה אותו אנו עתידים לעבור בצהל .

מנכל: אתם מתמודדים היום מול התכנים והמועמדים אשר עולים ברמתם על המלשבים והגופים הבינוניים האחרים, מי שיתברגו בחמישים החזקים מכל אלו הם מי שנכיר שיעבור בבטחה את יום השדה הצהלי, ולעניין עשרת החזקים מכל  מדובר בסיפור אחר לגמרי.

ברגע שהוא הודיע מה יעלה בגורלם של עשרת החזקים מכל, צבע הפנים שלנו השתנה, אנדורפינים הציפו את גופינו, כוח אדיר ומטרה לסיים במקומם, אך בזמן שכולם כיוונו לעמוד באותה עשירייה אני כיוונתי לעמוד בראשה, כחניך החזק מכל, וכך היה!


נקודת תורפה

הוא תפס אותי לאחר יום סימולציית יום הסיירות וביקש למסור לי את מה שעתיד לקרות ואיך להתמודד איתו.

מנכל: להכשרה מהסוג אותה קיבלת נקודת תורפה אחת, הצלחה יתרה.

אתה שהתחזקת והפכת לחזק מכל עומד בעל החסרון הגדול מכולם היות ולך הרגישות הגדולה ביותר לרגעים בהם תכוון ולא תגיע למחוז חפצץ וברמה הפרטנית ביותר.

באם לא תגיע למקום אליו כיוונת אפילו ברמת מקצי הגעה בודד אתה תיפול ותתרסק לגמרי ברמה הנפשית והפיזית כאחד היות ואחד תלוי בשני, כי ככה בדיוק שוברים את כל המלשבים באשר הם ובכלל בגיבושים הצהליים כאחד.

ק': מה הפתרון לכך

מנכל: הפתרון הוא אחד, אתה חייב להבין ולהפנים כי ניתן לכוון מחדש אחרת לא תוכל להעפיל.

הוא הסביר לי מה הכוונה בלכוון מחדש ומה הכונה בנפילה מנטלית ומנגד איך מתעצמים ממנה ומתחזקים כאין שיעור.


יום סיירות

מגבש: מוכנים, זוז!
ק' : לפי הטכניקה והעוצמה אותה הטמיעו בי, לפי היכולות הנסיון והידע אותו רכשתי, לפי הקו המנחה שלו ונקודת המבט יוצאת הדופן שחלק לנו מנכל אדרנלין,לפי כל אלו , נעמדי ראשון וקיווצתי מבט תוך הרגשת כל חודשי הנסיוםן אשר זרמו בעורקי והעודה כי היום אוכיח לעולם, אני שונה!

רצתי בכל הכוח קדימה תוך שמירה ע ל כל הכללים הרלוונטים עד לרגע המכריע בו נחבלתי, נחבלתי כמי שהגיע ראשון לשק וזו ע"י חניך אחר אשר איתו התהפכתי וקמתי כדי להבין שאיבדתי את מה שביקשתי, איבדתי את היכולת להציג עד כמה אני מיוחד, עד כמה אני שונה, האומנם?! .
מגבש: אתם שם ( הצביע על המקום האחרון, עלי ) אין לי עניין בכם, אתם אויר מבחינתי, צא!
ק' : הם נשברו, הם ויתרו, הם הפסיקו לנסות ומנגד אני שידעתי, אני שכל כוחי בי ואותם עצבים אותם חוויתי כאשר המנכל סילק אותי מהאימון הראשון, אני וכל התלאות שעברתי עד לשיחה מול ש' והמנכל יחד, אני שגילו לי על אותה נקודת תרופה והאמצעים למולהף אני שזיהיתי כי הגעתי לאותה נקודה ועכשיו זה הרגע לתת את המענה אליו התכוננתי כל חיי, הנפילה והתקומה, העמידה מהברכיים ויצירת הכוח והעוצמה הנדרשים לכך ובצורה מיידית וחד משמעית והישר למקום הראשון, כי ספרינט אחד לא יגדיר אותי ואת הגדולה שבי, כי נפילה אחת לא תמנע ממני את החלום הגדול מכל, ההגדרה!
מגבש: צא!


התוצאות

ק' : תודה לך, תודה לך שהענקת לי את נקודת המבט והקווים הייחודיים מכל, תודה לך שהאמנת בי והפכת אותי לאדם השונה שאני היום

מנכל: היית שונה מלכתחילה, תצליח, היעד הבא גיבוש מטכל ובדיוק כמו אז, חובת ההוכחה היא עליך, זוז!

אם לא אנחנו, אז לא בכלל

זהו הסיפור של ק' אדם שהגיע למקום הנכון ביותר בזמן הנכון ביותר אשר למד מהטובים, המקצועים, הייחודים, היוקרתים והקשוחים  ביותר, אנחנו!

אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי אשר מבטיחים לכם הכשרה חוצת גבולות אשר תעמדי אתכם ישירות במקום הראוי ביותר, אדרנלין חברה להכשרות אשר מתיימרת ומבטיחה לכם את המסוכן מכל, את אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל, מאה אחוזי הצלחה בהגעתם ליחידות החוד של צבא ההגנה לישראל ובכלל!

אך מנגד

לא נקבל כל אחד היות ואנו מבקשים את הראויים ביותר, ומי הם הראויים ביותר אתם שואלים, אלו שיפנימו כי כדי להצליח תתבקשו להתבטל לפנינו ולהקריב הכל למען המטרה, אחרת לא אתם תעמדו כמי שהשיגו אותה!

אלו שיפנימו כי אם לא אנחנו, אז לא בכלל!

אם אתם מי שאנו מבקשים, אם אתם מכירים שאתם שונים, אם יש בכם את היכולת להקריב ואתם מבקשים את יום הסיירות הקרוב לעבור ובכלל, השאירו פרטים והיחשפו!

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן