מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

מיטב מתגייסים : ככה תמקסמו את השירות הצבאי שלכם

מיטב מתגייסים : ככה תתקבלו ליחידה מיוחדת

מיטב מתגייסים – מאמר אשר יסקר את דברי בוגרי יחידות העלית ובו תמצאו את המפורט להלן : 

1. הכנה לצה"ל 
2. חוויות לוחמי יחידות העלית 
3. מה תעברו בהליך הכשרת לוחם סיירת 
4. הגשת מועמדות 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבא :אדרנלין כושר קרבי : כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות עילית

מיטב מתגייסים : לימדו מנסיונם של בוגרי סיירות העלית 

 

על מנת להעפיל ליחידות הקצה הצהליות עליכם להכיר כי כיום ולאחר ריבוי חוגי הכושר הקרבי בענף ההכנה לצבא להשתתף באחת מהן זה עדיין לא מספיק.
בשונה מחוגי ההכנה הקלאסיים בהן תבצעו תכני כושר גופני שאינם קשורים במהותם להליך המיונים הקדם צה"לי או לבנות הכשרת הלוחם הקרבות לבוא, אנו בחברת אדרנלין ייסדנו הליך הכשרה ייעודי העונה לשם " קורס הכנה " ליחידות עלית בו תעברו שלוש לבנות הכשרה ייעודיות

1.לבנת בסיס
2. לבנה מתקדמת
3. לבנת סוף

כאשר בהן שישה שלבים אשר יקנו למשתתפי הקורס את ששת הקריטריונים המתבקשים ע"י סגל הדרכת הגיבושים של מערך יחידות העלית מבניהם

1. קורס טייס, חובלים וצוללות.
2. סיירות העלית ( מטכל, שייטת 13, שלדג ו669 ) • חטיבת העוז ( יחידת דובדבן אגוז ומגלן )
3. היחידות המיוחדות ( לוטר, עוקץ, ימס, חרוב, רוכש ומל"ר )
4. סיירות החיר.

על מנת להבהיר את מהותו של קורס ההכנה המדובר וארגז הכלים המאפיין אותו, בחרנו לחשוף אתכם לדברי התשבחות וההודיה של בוגרינו המעולים למערך ההכנה ומתוך רחשי ליבם ( כל אחד מתוך עולמו הפנימי), ולפי הסדר הבא :

שייטת 12 – בוגר אדרנלין כושר קרבי חיפה

מדובר בהכנה פיזית יוצאת דופן אשר כללה אימוני קצה שגרתיים על בסיס שבועי, אימוני שטח אינדיבידואלים תחת בקרת מדריך בליווי אישי אותם ביצענו כאימון נוסף, אימוני חדר כושר משתנים לחיזוק קבוצות השרירים הרלוונטיות וההתאמה למיונים ולבנות הכשרת המסלול בפועל, ליווי תזונאי מלא, ומפגשי פסגה למול מדריכי אתלטיקה ותנועה שהביאו אותנו לפרוץ את הגבולות של עצמו ולהעפיל אל על.

סיירת מטכל – בוגר אדרנלין כושר קרבי ירושלים

סדנאות וסדרות קצה מלאות בהן רכשנו הבנה והכרה מלאה של "דינמיקה קבוצתית מהי"  ואיך ליצור רעיון ואף לנהל אותו, כפי שידוע לכל, אופי ניהולי הינו ערך עליון ביחידה ואחד מהקריטריונים הבולטים בלוחמיה, כל ששליטה בו תוביל לתוצאה המתבקשת, איתור למסלול הכשרת הלוחם ביחידה.
פסיכולוגים, מודרכים ומאבחני התנהגות אשר ליווי אותנו לאורכו של הליך והעניקו לנו כלים אותם אין למצוא בגוף אחר, כגון : יכולות ניתוח תוך כדי תנועה, כריזמה אסרטיביות וורבליות ויכולות פיקוד גבוהות, יצירת אהדה והאצלת סמכויות ואלו על קצה המזלג.

מגלן – בוגר אדרנלין כושר קרבי גבעתיים

סימולציות וימי קצה אשר עיגנו בנו את היכולת להוציא מהכוח אל הפועל תוך הימנעות מאלמנט ההפתעה והתנהלות מופתית לאורכם של המיונים המדוברים ושלבי המכין המנפים של היחידה.
מפגשי פסגה למול בוגרי אדרנלין יוצאי היחידה, שעות שטח מרובות, התנסות בתכנים המיונים, סאגות התמקצעות וניתוח מדעי בשימוש אמצעים טכנולוגים מתקדמים אשר מטרתם מציאת החסר וביצוע השלמה מלאה ברמה הכללית והאינדיבידואלית עד ליצירת מועמדים מושלמים בתכונותיהם לאלו של היחידה.

עוקץ – בוגר אדרנלין כושר קרבי חולון

מעבר לכל מה שזה עתה קראתם, באדרנלין מצטיינים בהובלת קווים מנחים אשר משקפים התנהלות חיים שונה וייחודית המושתתת על חשיבה תוצאתי, אמונה וביטחון עצמי מרקיעי שחקים, יצירת תוואי דרך המבוססים על יעדים מרכזיים ו יצירת המסוגלות להתנהל בצורה שכלתנית תוך אומדן הצעדים בהם יש לנקוט על מנת להגיע לאחוזי ההצלחה המתבקשים מאתנו לא משנה הסיטואציה מהי – כאשר אלו מתוך ההכרה כי אנחנו מיוחדים, טובים מכל השאר, מבודלים ובעלי תפיסת עולם ונקודות השקפה שונים שילוו אתנו לאורכם של חיים שלמים.

מיטב מתגייסים : זהו הליך ההכשרה שתעברו לקראת גיוסכם בצהל 

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

בחרנו נכון - בחרו אדרנלין כושר קרבי

 

אם אתם מבקשים את קורס ההכנה הבלעדי בישראל ובו סוג תכני קצה שיביאו אתכם לקצה גבול יכולתיכם ויותר.
אם אתם דורשים להוביל את המיונים הקדם צהלייים, להתקבל ליחידה עליה חלמתם מילדות ולהתברג לתפקידו המפתח שבה, מקומכם איתנו

להצטרפות לאדרנלין כושר קרבי או גיבוש אדרנלין חייגו 058-7071724 או הזינו פרטים בטופס שלפניכם ורכזינו יצרו קשר בהקדם 

מיטב מתגייסים

דובדבן מאת הצלם המוביל מכל זיו קורן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן