מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיירות עלית – הדרך להבטיח את מוקמכם בהם נחשפת

סיירות עלית – אם אחוזי ההצלחה של אדרנלין אמיתיים?!

אורח : שמעתי על מעט חבר'ה מחוגים אחרים שהתקבלו גם הם ליחידות מיוחדות וסיירות העלית הצהליות, האם זה אפשרי, ועד כמה זה נכון באמת?

רכז : אדרנלין כושר קרבי הנה הגוף הבלעדי להכנה ליחידות העלית של צהל ומנגד על מנת לענות בצורה מפורטת וכזו שתניח את דעתך אפרט בפניך שלוש נקודות שיעשו את כל ההבדל, אלו שכל מלשב בישראל מחוייב להכיר!

סיירות עלית - נקודות מפתח

נקודה ראשונה : סטטיסטיקה
על כל עשרה בוגרי אדרנלין ויותר שיתקבלו לסיירות העלית ( סיירת מטכל , שייטת 13יחידת שלדג, 669 ), חטיבת העוז, יחידות ההתנדבות והגדסרים המפוארים יתקבל מלשב בודד וחסר מחוג הכנה לצבא כלשהו שלרוב ייפול תחת העומס בשלבי המסלול המורכבים שלאחר מועד הגיוס בפועל ואת אלו אנו מכירים בעקבות פניות חוזרות ונשנות מצדם במהלכם שירותם הצבאי

נקודה שניה: הליך הכשרה מלא
בהליך הכשרה כמו של אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות וכושר קרבי אין צורך בביצוע השלמות עצמאיות נוספות על מנת להעלות את כלל אחוזי הצלחתכם כפי שבדקנו ומצאנו במלשבים מגופים אחרים שהגיעו אלינו לאחר כישלון יתום, ועל אף שנאלצו לפעול בדרך זו בנוסף.
פלטפורמת הכנה פורצת דרך המשלבת את פועלם של המומחים בתחום ההדרכות הביטחוניות, הכושר הגופני, אנשי מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, המודיעין הישראלי והסטטיסטיקה אשר יודעים ליצור באמצעות שילוב יכולות יוצא דופן את המסלול עליו תקראו בהמשך מאמר זה

נקודה שלישית : התבדלות ( נישה ייעודית להכנה ליחידות החוד ולא מערך כללי )
ישנו הבדל מהותי בין עוד חוג הכנה לצהל לחברה להכשרות ביטחוניות שנטלה על עצמה את הבלעדיות להכין ליחידות העלית הצהליות וזו אני מוסר לך מתוך השטח ולאחר שהיו מי שניסו להעתיק פלטפורמה מורכבת זו ללא הועיל.
הגדרה אותה ניכסנו לעצמנו, אותה אנו ייסדנו ועליה חתמנו בלעדיות. הגדרה לה עמידה חסרת תקדים במבחן התוצאה המתבטא בגיוס של מאות בוגרים ליחידות עלית בכל מעמד גיוס בעוד הם אותם חוגי הכושר הקרבי למיניהם מנסים לשעתק הגדרה זו ללא המסגלות ליישמה כדי להעמיד את משתתפיהם ריקים מתוכן ובחוסר אחריות מוחלטת שהרי מדובר ביותר משירות צבאי מדובר בעתידכם הכללי העומד על כף המאזניים.

אדרנלין כושר קרבי - קורס הכנה לסיירות עלית

אדרנלין כושר קרבי נוסדה על מנת למלא את החלל הריק בכל הקשור להכשרת מלשבים מכלל גזרות האוכלוסיה לשירות משמעותי במערך יחידות החוד הצהליות. לצד זה אדרנלין פועלת בשת"פ חסר תקדים בעקבות חשיפתן למערך ההכשרה המדובר אותו העלו למבחן וחתמו בהגדרה "מפעל ליצור לוחמי עלית"

מדובר בחברת כושר קרבי והכשרות ביטחוניות ייחודית המתאפיינת ביצירת אגפי הדרכה אקסקלוסיביים שידעו להרכיב זה לצד זה לבנות הכנה פורצות דרך בהן פועלים אנשי המקצוע המומחים בתחומם הפולשים על ארבע ענפים המהווים יחד מעטפת הכנה מושלמת למועמדינו, מביניהם אגף מקצועות הספורט, אגף הכושר הקרבי אגף מדעי ההתנהגות והמנטליות ואגף הניתוח והסטטיסטיקה האחראי על התאמתכם באמצעות שילוב יד אדם וטכנולוגיה מתקדמת. עד לכדי שכבר בשלבי הכנת הבסיס בחברה נדע לכוון אתכם ליחידה אליה אתם תמצאו כמתאימים ביותר.

אגפים יוקרתיים שיוצרים את המציאות בה אנו היחידים המסוגלים להתאים לכלל חניכנו את המטרות להם כיוונו דרך לפני שירותם, במהלכו וכמובן שלאחריו.

לסיום ומבלי להרבות במילים אעניק לך מידע המהווה נקודת מפתח קריטית בעולם הלחימה הכללי שיאפשר לך להסיק את המסקנות המתבקשות משאלותיך, לענייננו, על מנת להגיע לתנועה מושלמת עליך לחזור עליה במדויק עשרת אלפים פעמים.

עכשיו אשאל אותך כך, באיזה הליך הכשרה תבקש לקחת חלק, זה שיביא אותך לתנועה המושלמת באמצעות ביצוע התכנים המדויקים, ימי סימולציה, סאגות הכנה, סדנאות וסדרות העשרה יחד עם ניתוח באמצעות טכנולוגיה שהקדימה את זמנה, או עוד חוג כושר קרבי/גופני שהקשר בינו לבין היחידות המיוחדות מקרי בהחלט

סיירות
אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן