מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיירות עלית – הדרך להבטיח את מוקמכם בהם נחשפת

אורח : שמעתי על מעט חבר’ה מחוגים אחרים שהתקבלו גם הם ליחידות מיוחדות וסיירות העלית הצליות, האם זה אפשרי, ועד כמה זה נכון באמת?
רכז : אדרנלין כושר קרבי הנה הגוך הבלעדי להכנה ליחידות העלית של צהל ומנגד על מנת לענות לה בצורה מפורטת וכזו שתניח את דעתך אפרט בפניך שלוש נקודות שיעשו את כל ההבדל, אלו שלכ מלשב בישראל מחוייב להכיר!

סיירות עלית - נקודות מפתח

נקודה ראשונה : סטטיסטיקה
על כל עשרה בוגרי אדרנלין ויותר שיתקבלו לסיירות העלית ( סיירת מטכל , שייטת 13יחידת שלדג, 669 ), חטיבת העוז, יחידות ההתנדבות והגסרים המפוארים יתקבל מלשב בודד וחסר מחוג הכנה לצבא כלשהו שלרוב ייפול תחת העומס בשלבי המסלול המורכבים שלאחר מועד הגיוס בפועל ואת אלו אנו מכירים בעקבות פניות חוזרות ונשנות מצדם במהלכם שירותם הצבאי

נקודה שניה: הליך הכשרה מלא
בהליך הכשרה כשל אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות וכושר קרבי אין צורך בביצוע השלמות עצמאיות נוספות על מנת להעלות את כלל אחוזי הצלחתכם כפי שבדקנו ומצאנו במלשבים מגופים אחרים שהגיעו אלינו לאחר כשלון יתום, ועל אף שנאלצו לפעול בדרך זו בנוסף.
פלטפורמת הכנה פורצת דרכת המשלבת את פועלם של המומחים בתחום ההדרכות הביטחוניות, הכושר הגופני, אנשי מקצוע מתחום הפסיכלוגיה, המודיעין הישראלי והסטטיסטיקה אשר יודעים ליצור באמצעות שילוב יכולות יוצא דופן את המסלול עליו תקראו בהמשך מאמר זה

נקודה שלישית : התבדלות ( נישה ייעודית להכנה ליחידות החוד ולא מערך כללי )
ישנו הבדל מהותי בין עוד חוג הכנה לצהל לחברה להכשרות ביטחוניות שנטלה על עצמה את הבלעדיות להכין ליחידות העלית הצהליות וזו אני מוסר לך מתוך השטח ולאחר שהיו מי שניסו להעתיק פלטפורמה מורכבת זו וללא הועיל.
הגדרה אותה ניכסו לעצמם אותה ייסדנו ועליה חתמנו בלעדיות לה עמידה חסרת תקדים במבחן התוצאה המתבטא בגיוס של מאות בוגרים ליחידות עלית בכל מעמד גיוס בודד בעוד הם חוגי הכושר הקרבי למיניהם מנסים לשעתק הגדרה זו ללא המסגלות ליישמה כדי להעמיד את משתתפיהם ריקים מתוכן ובחוסר אחריות מוחלטת שהרי מדובר ביותר משירות צבאי כי אם בעתידכם הכללי העומד על כך המאזניים

אדרנלין כושר קרבי - קורס הכנ הלסיירות עלית

אדרנלין כושר קרבי נוסדה על מנת למלא את החלל הריק בכל הקשור להכשרת מלשבים מכלל גזרות האוכלוסיה לשירות משמעותי במערך יחידות החוד הצהליות לצידן פועלת בשת”פ חסר תקדים בעקבות חשיפתן למערך ההכשרה המדובר אותו העלו למבחן וחתמו בהגדרה “מפעל ליצור לוחמי עלית”

מדובר בחברת כושר קרבי והכשרות ביטחוניות ייחודית המתאפיינת ביצירת אגפי הדרכה אקסקלוסיביים שידעו להרכיב זה לצד זה לבנות הכנה פורצות דרך בהן פועלים אנשי המקצוע המומחים בתחומם הפולשים על ארבע ענפים המהווים יחד מעטפת הכנה מושלמת למועמדינו, מבינהם אגף מקצועות הספורט, אגף הכושר הקרבי אגף מדעי ההתנהגות והמנטליות ואגף הניתוח והסטטיסטיקה האחראי על התאמתכם באמצעות שילוב יד אדם וטכנולוגיה מתקדם.  עד לכדי שכבר בשלבי הכנת הבסיס בחברה נדע לכוון אתכם ליחידה אליה אתם תמצאו כמתאימים ביותר.

אגפים יוקרתים שיוצרים את המציאות בה אנו היחידים המסוגלים מתחייבים לכלל חניכנו את המטרות להם כיוונו דרך לפני שירותם, במהלכו וכמובן שלאחריו.

לסיום ומבלי להרבות במילים אעניק לך מידע המהווה נקודת מפתח קריטית בעולם הלחימה הכללי שיאפשר לך להסיק את המסקנות המתבקשות משאלותיך, לענייננו, על מנת להגיע לתנועה מושלמת עליך לחזור עליה במדויק עשרת אלפים פעמים.

עכשיו אשאל אותך כך, באיזה הליך הכשרה תבקש לקחת חלק, זה שיביא אותך לתנועה המושלמת באמצעות ביצוע התכנים המדוייקים, ימי סימולציה, סאגות הכנה, סדנאות העשרה וניתוח באמצעות טכנולוגיה שהקדימה את זמנה, או עוד חוג כושר קרבי/גופני שהקשר בינו לבין היחידות המיוחדות מקרי בהחלט

סיירות
אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן