מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

פלסר צנחנים : מגבשי היחידה חושפים את סודותיה

פלסר צנחנים ( גדס"ר צנחנים ) : הדרך להתקבל נחשפת

לפני כשבוע ובדיוק כקודמו העלנו שאילתא וביקשנו לדעת על איזו יחידה תרצו שנכתוב הפעם, כאשר סיירת צנחנים עלתה ברוב קולות על שאר היחידות.

במאמר שלפניכם נעניק לכם מידע סיקור מלא על ערוצי הקבלה ליחידה, דגשים שעליכם להכיר, הקווים המנחים את אופי הלוחם ביחידה ועוד.

 

***גדסר צנחנים ( פלסר צנחנים, פלחהן צנחנים ועורב צנחנים ) מוכרת כיום בשם : סיירת צנחנים המאוחדת

סיירת צנחנים  – קריטריונים מערכתיים 

א. פרופיל 97-82 ללא סעיפים פוסלים.
ב. דפ"ר 30-40 ומעלה

דגשים שיש להכיר על סיירת צנחנים

  • אין מגבלת ראיה
  • הקבלה ליחידת הנה לפי קבוצות דפ"ר לפיכך בעלי ציון דפ"ר 30 יתבקשו לשקף רף יכולות גבוה מגדר כדי להתקבל ליחידה
  • בכל מועד גיוס בוחרת סיירת צנחנים המאוחרת כ- 90 לוחמים לשורותיה
 
 
 

פלסר צנחנים ( גדסר צנחנים )  ערוצי קבלה

ישנם מספר ערוצי קבלה אותם תמצאו במאמר המלא בעוד שלפניכם הערוץ העיקרי.

ערוץ ראשון : יחטיות צנחנים
שבוע לאחר הגיוס לחטיבה תזכו לצאת לגיבוש יחטיות צנחנים ולפי נהליו החדשים כאשר ממנו ניתן יהיה להתקבל לסיירת צנחנים, מגלן, דובדבן ואגוז.
חשוב לציין כי מספר ההקצאות הרב ביותר למגלן ודובדבן תמצאו בגיבוש יחטיות זה.

מפרט גיבוש יחטיות צנחנים ( גיבוש מגלן דובדבן )

גיבוש המונה שלושה ימים ככל גיבושי היחטיות שיחל ביום שני ויסתיים בחמישי בשעות הרעב שאת עיקרי תכניו תבצעו בשעות הלילה ובמטרה להימנע מחדלים בעקבות עומסי חום, מדובר בגיבוש קצה שיביא את מועמדיו לנקודות שביה אגרסיביות ובמטרה לנתח בכם שישה אלמנטים שיקבעו את רמת התאמתכם ליחידה.

 

 

סיירת צנחנים המאוחדת קווים מנחים

על מנת להעפיל לסיירת צנחנים עליכם להכיר מספר קווים מנחים שיעניקו לכם יתרון יוצא דופן על כלל המתגבשים שלצידכם כאשר אחד מהם בחרנו לחשוף למענכם במאמר זה בעוד שאת השני תמצאו באתר אדרנלין

מגמת שיפור :מדובר בדגש התלוי בראשיתו בחוסן הנפשי / פיזי של המועמד המהווה אחד מהקווים המנחים את אופי הלוחם ביחידה.לוחמי סיירת צנחנים ואתם בעתיד, שתתבקשו לחצות את לבנות הכשרת המסלול הקיצוניות שיהפכו למאתגרות ומורכבות לפי קצב התקדמות הכשרתם כך שרק מועמד שידע להשתכלל לצידם יגיע לטקס הסיכה המיוחל שמסמל מבחינתו את הפיכתכם ללוחם האולטמיטיבי וזה שידע להתעלות על עצמו ולפרוץ גבולות אישיים בזמני קצה קצרים וייעודים.

איך הדבר בא לידי ביטוי : "מגמת שיפור" מכנים זאת במיוני היחידה המוצגים ע"י יכולות הסתגלות ושיפור גבוהים תוך כדי תנועה בכלל התכנים אותם תחוו תחתינו, מהפיזים ועד הדינמים שבהם וללא יוצא מן הכלל.
לדוגמא: שיפור מקומכם בסדרי ההגעה, למידת הצוות והובלתו, קיצור זמנים במשימות פירוק והרבה וכיוצא בזה.

 

פלסר צנחנים מחכים לכם 

 על מנת לאפשר לכלל מועמדי אדרנלין הליך הכשרה נכון וזה שיגרוף את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול הטובעניים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך ההכשרה הייעודי תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר ומדויק הפועל תחת שני קווים מנחים ( מקצועיות וכוח אדם) המאפיינים את יחידות החוד הצהליות וגופי הביטחון אחרי השירות, עליהם סיקרנו במאמרים קודמים.

מערכת משומנת אותה פיתחו ארבע אגפי הכשרה יעודיים אשר התאגדו יחד ובהרמוניה מושלמת פיתחו קורס הכנה משתכלל הפועל למול מערך העלית הצהלי בשיתוף פעולה חסר תקדים וזה המאושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים ( צה"ל, משרד החינוך והביטחון ).

קורס לו שלוש אנקדוטות לפיהם פועל אשר בשילוב כל אלו פרצנו את המוסכם והגענו למעמד גיוס חסר תקדים של מעל 200 לוחמי סיירת בפחות מחצי שנה.

מתחייבים לאחוזי ההצלחה הגבוהים מכל 

לאחר שסיקרנו למענכם את סיירת צנחנים והוכחנו שוב כי הכנה ליחידות החוד יש לבצע תחת אדרנלין, הרשו לנו להיכנס לעובי הקורה ולסקר למענכם את הליך ההכשרה שיבטיח לכם את הבידול אותו ביקשתם 

  • עבודת שיגרה יוצא דופן
  • מערך סימולציות קצה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה יוקרתיות
  • הכנות פסיכולוגיות ומונו מנטליות
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות וסדרות קצה – אליהם תחשפו כחניכי אכושר קרבי אדרנלין
 

הבהרה : כלל השירותים שלפניכם מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אשר פותחה ע"י חברת אדרנלין, מערכת ניתוח חדשנית, פורצת דרך והיחידה מסוגה בעולם אשר יודעת לנתח את המועמד בשילוב יד אדם ותוכנת מחשב, ובכך לאמוד את אחוזי התאמתו ליחידה המתבקשת תוך פיתוח מסלול הכשרה אינדיבידואלי להשלמת החסר והעצמת הקיים, ועד הגעת המועמד ליחידה האמורה

 

פלסר צנחנים : זה מלעולם לא היה קל כל כך

 

אנחנו כאן על מנת לנפץ את הסטיגמות הקיימות בעולם הכנה לצבא והכושר הקרבי כדי להוכיח לכם אחת ולתמיד למה אתם באמת מסוגלים
אנחנו כאן על מנת לעמוד כגוך היחיד שמסוגל להתחייב להצלחתכם.

אדרנלין כושר קרבי – קורס ההכנה הבלעדי בישראל להכנה ליחידות החוד הצהליות מחכה רק לכם עם אימון ניסיון ללא עלות בטופס הזנת הפרטים שלפניכם.

 

הימנעו מחיקויים אחרת תפגעו אנושות 

אנו היחידים העוסקים בהכנת מלשבים מכלל גזרות האוכלוסייה לשירות ביחידות החוד הצהליות.
אנו היחידים ששברנו את תקרת הזכוכית וגייסנו מעל למאתיים לוחמי סיירת בפחות משני מועדי גיוס וללא אחוזי נפילה כלל
אנו היחידים שמסוגלים להתחייב לכם למעטפת הכשרה יוצאת דופן המתבטא בקורס הכנה תקדימי שכיום מהווה אוטוריטה בתחום הכושר הקרבי
אנו היחידים שבאמת מכינים למיונים של סיירות העלית והיחידות המיוחדות, היחידים שמסוגלים להוביל אתכם בבטחה אל היעד, היחידים נקודה

לפיכך, הימנעו מחיקויים אחרת עתידכם יראה בהתאם.

 

פלסר צנחנים גדסר צנחנים

סיירת צנחנים מאת דובר צהל 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן