מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

קורס ההכנה ליחידות עלית של צהל נחשף

צהל ממליץ : קורס הכנה לצהל שאתם מחוייבים להכיר

קורס הכנה  : בקשתם להכיר מהו הליך ההכשרה והקווים המנחים המובילים את ענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי בישראל, מהו פרויקט הדגל של החברה אותו ייסדנו לפני עשור העונה להגדרה "קורס הכשרה" פורץ דרך והיחיד מסוגו בעולם, מהן שיטות הפעולה שלנו ואיך מתבטא הבידול שאנו מעניקים למועמדינו, כאשר על כל אלו הפעם יענו לכם משתתפינו.

 

כוכבי צוות אדרנלין כושר קרבי תל אביב – יחידת מגלן

הגעתי אליהם ארבע אימונים לפני יום הסיירות הצהלי על מנת לעמוד מול מייסד אדרנלין שהתחייב לי לחתום אותם בהצלחה כאשר היעד שלו היה להביא את הצוות בכלל ואותי בפרט להכרה מלאה למול התכנים אותם נבצע תוך העלאת עומסים מכוונים לפני ביצועם בפועל

הדבר התבטא בהתשה נקודתית לפני ביצוע התכנים האמורים כך שכל רגע בהם היה קשה מנשוא וכך כבשנו את המיונים הצהליים אליהם הגענו רעננים וללא התשה מוקדמת, ומי מכם שמטיל בכך ספק מוזמן להגיע לצוות ולדבר איתי פרונטלית.

 

נהוראי צוות אדרנלין כושר קרבי פתח תקווה – סיירת מטכל

שינוי תפיסה תוך פריצת הגבולות אותן הצבנו, ההתבדלות מהעדר והפיכה לרועה, הרעיון כי נולדנו להוביל דרך ולא להיות מובלים בה, כל אלו מצליחים סגל ההדרכה להטמיע בנו בשיחת חתך סוגרת אימון בהן יעלו הגדרות שונות והתעסקות בהעצמה והגשמה מעבר לעוד סיסמה שאין בה ממש.

כניסה לנבכי הדברים תוך ניתוח מלא של המאפיינים שהגדירו את לוחמי החוד ששמם הולך לפניהם בחייהם ובמותם, פריסתם למולנו ונקיטת המהלכים באמצעותם נרכוש אותם לעצמנו.

לעניין זה, חלק מהפתרון הוא למצוא את הבעיה, כך הם עובדים למולנו, חלק מגדולה היא קודם להכיר את הקווים הנכונים שלה, רק זו בלבד הצליח ליצור בנו שינוי מהותי ומשמעותי, קל וחומר ברגע שהחלו ליישם אותם בנו.

 

הדר אדרנלין כושר קרבי נתניה – יחידת 669

דיוק היה שם המשחק, הניצחון דורש הכנה מוקדמת זהו משפט הדגל אותו הגה מייסד אדרנלין והוכיח עד כמה הוא נכון במיוחד לתקופנו אנו.

שלא כאחרים אנו לא מבצעים תכנים המיועדים לספק את סף הרגש שלנו אלא עובדים מתוך שכל והצבת מטרות, פועלים בשיטת החשיבה התוצאתית עליה למדנו מאנשי הימ"מ שהגיעו להעשיר את עולמנו.

בעוד אחרים פועלים מתוך מוטיבציה אנו במקום אחר לגמרי, בעוד אחרים מבצעים תכנים שאינם קושרים במהותם למיונים הקדם צהליים או לבנות המסלול המורכבות אנו רוכשים כלים ממוקדים למכשולים שיקרו בדרכנו, בעוד אחרים משחקים בכושר קרבי, אנחנו מעפילים ליחידות עלית וכובשים אותן, וזוהי הסיבה שעליכם להגיע דווקא אליהם – דווקא לאדרנלין כושר קרבי.

 

 

קורס הכנה לצהל – אדרנלין 

 על מנת לאפשר לכלל מועמדי אדרנלין הליך הכשרה נכון וזה שיגרוף את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול הטובעניים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך ההכשרה הייעודי תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר ומדויק הפועל תחת שני קווים מנחים ( מקצועיות וכוח אדם) המאפיינים את יחידות החוד הצהליות וגופי הביטחון אחרי השירות, עליהם סיקרנו במאמרים קודמים.

מערכת משומנת אותה פיתחו ארבע אגפי הכשרה יעודיים אשר התאגדו יחד ובהרמוניה מושלמת פיתחו קורס הכנה משתכלל הפועל למול מערך העלית הצהלי בשיתוף פעולה חסר תקדים וזה המאושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים ( צה"ל, משרד החינוך והביטחון ).

קורס לו שלוש אנקדוטות לפיהם פועל אשר בשילוב כל אלו פרצנו את המוסכם והגענו למעמד גיוס חסר תקדים של מעל 200 לוחמי סיירת בפחות מחצי שנה.

מבטיחים לכם את אחוזי ההצלחה הגובהים מכל 

לאחר שהרבנו במילים הגיע הזמן להכנס לעובי הקורה ולהעניק לכם פירוט יחסי לתכנים אותם תעברו כחלק ממועמדינו ומי שמחר יכבוש את מטרותיו ושאיפותיו האישיות, ולפי הסדר הבא: 

  • עבודת שיגרה יוצא דופן
  • מערך סימולציות קצה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה יוקרתיות
  • הכנות פסיכולוגיות ומונו מנטליות
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות וסדרות קצה – אליהם תחשפו כחניכי אכושר קרבי אדרנלין
 

כל השירותים האמורים לעיל מתבצעים תחת ניתוח חדשני המתבצע ע"י טכנולוגיה מתקדמת בשילוב יד אדם אשר מהווים יחד פריצת דרך בתחום ההכנה לצבא ומאפשרים לאדרנלין כושר קרבי להתאים את המועמד ליחידה המתבקשת תוך אומדן הצלחתו וביצוע שינויים מהותיים להעלאת סיכויי הצלחתו לרמה הגבוה ביותר.. 

שירות בסיירת כבר לא חלום רחוק

אם אתם מבקשים להעפיל ליחידות החוד הצהליות תוך הצגת יכולות מרקיעות שחקים, התבלטות יוצאת דופן בפני סגלי הגיבושים השונים והתברגות לצוותי המ"מ של סיירות העלית.

אם אתם מבקשים דרך בטוחה שהובילה את מועמדיה לאחוזי ההצלחה הגבוהים מכל עד לכדי שהדרגים הגבוהים בצהל בחרו להפוך לשותפיה, הזינו פרטים ורכיזנו יעלו למולכם לתיאום אימון קבלה ( נסיון) ללא עלות בצוות הפועל באיזורכם.

 

 

קורס הכנה

כנף 7 ( שלדג ויחידת 669 ) מאת דוברות צה"ל 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן