מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

קרבי – אלו הכלים שיעניק לכם שירות קרבי

מדוע לשרת כלוחם קרבי ביחידה מיוחדת

שמי הוא א' בוגר אדרנלין כושר קרבי תל אביב  יוצא יחידה מיוחדת, כחלק מהרצון לתת לגוף שכל כך פיתח אותי חזרה החלטתי לסגור מעגל ולהתפקד כמדריך צוות שעל כתפיו האחריות להוביל את חניכיו בדיוק כפי שעשו איתי בעבר, אל המקסימום.

קרבי – כחלק מתפקיד זה נחשפתי לשאלה אחת שחוזרת על עצמה עם כל מועמד חדש שמגיע על סף דלתותינו, מדוע לשרת כלוחם סיירת או עלית בכלל.

שאלה עליה אענה לפי מספר היבטים שישרישו בכם את ההפנמה העמוקה שתוביל לבחירה הנכונה שלכם מחר

היבט ראשון : מצויינות


אין גוף באזרחות או בעולם שיכול להביא אתכם לנקודות קיצון אגרסיביות עמירם יחידות העלית של צהל ולדרוש מכם לחתור לאותה המצוינות.
תכני קצה אותם תפגשו אך ורק במערכת הצבאית עליהם תתגברו כדי שאת שאר חייכם תוביל אותה ההתנהלות בדיוק.
כניסה לסיטואציה ורכישת כלל הכלים שתביא אתכם להוביל על אחרים ובכלל, מהיותך לוחם, סטודנט או איש עסקים מצליח שידאג ליצור את הפירמידה בה תעמוד בראשה

היבט שני : סתגלנות


את תכונת האופי הזו יחפשו בכם עוד בשלבי המיונים המוקדמים ועד לבנות המסלול המאתגרות בהם תדרשו להסתער לתוך ערפל מסלול ( הלא נודע ) תוך זמני קיצון קצרים בהם תתבקשו לנתח את מצבכם ולקחת החלטות הרות גורל ואלו תוך כדי תנועה ובמגמת שיפור.
תכונה שמחר תעמיד אתכם על הרגליים למול כל קושי שיקרה בדרככם במהלך חייכם, ארגז כלים בלעדיו סיפור חייכם יחתםצבוותרנות ותחושת החמצה, ובמילה אחת – כישלון !

היבט שלישי : קור רוח


טירונות יחידה, בדיוק חזרתי מקורס חובשי סיירות בה נפל אחד מחברי לצוות בעקבות חוסר זרימת דם שנפלה וסכנה לנמק, היה זה המקפצ' שהזכיר אותי ודרש ממני לקבל החלטה משום שאני הגורם הרפואי היחיד בשטח, להקפיץ מסוק שעלול לעלות לצהל בעשרות אלפי שקלים או לפנות את הלוחם באלונקה, כאן למדתי מהו קור רוח, איך משקיטים את הרעשים מסביב מנתחים את הסיטואציה ומקבלים החלטה, כאן למדתי את תכונת האופי שהצילה את הצוות שלי במילואים.

עוד ירבו הפעמים בהם תפגשו בסיאואציות מסוג השלושה ורק למי מכם שיש את הכלים להתמודד איתם ( תפיסת העולם, הטכניקה, החוסן הנפשי והפיזי, היצירתיות ומהירות המחשבה ) הוא היחיד שיעפיל מעליהם ויכבוש את המטרות שהציב באחרים ימשיכו להעריצו בהשתוממות .

זוהי התרומה של צהל ומדינת ישראל אליכם – רף יכולות שלא תמצאו בשום מקום אחר.

קרבי – ככה תתקבלו ליחידת עלית

מסלול הכנה – על מנת לאפשר לכלל חניכי אדרנלין כושר קרבי הליך הצלחה נכון, מפתח מעצים ונכון, הליך שיגרוף את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצבא והכושר הקרבי  היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול הטובעניים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך ההכשרה הייעודי תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר ומדויק הפועל תחת שני קווים מנחים עליהם סיקרנו במאמרים קודמים.

מערכת משומנת אותה פיתחו המומחים בארבע ענפי ייעודים אשר התאגדו יחד ובהמוניה מושלמת פיתחו קורס הכנה משתכלל ומעתידכן הפועל למול הצל בשיתוף פעולה חוצה דמיון ומאושר ע"י כלל הגורמים הרלוונטיים ( צה"ל, משרד החינוך והביטחון ).

קורס לו שלוש אנקדוטות לפיהם פועל : שריר זוכר, גוך מכיר, ושכל יודע – אשר בשילוב כל אלו פרצנו את המוסכם והגענו למעמד גיוס חסר תקדים של מעל 200 לוחמי סיירת בפחות מחצי שנה.

קרבי – איך תהפכו ללוחמי סיירת 

לאחר שהרבנו במילים הגיע הזמן להיכנס לעובי הקורה ולהעניק לכם פירוט יחסי לתכנים אותם תעברו כחלק ממועמדינו ומי שמחר יכבוש את מטרותיו ושאיפותיו האישיות, ולפי הסדר הבא: 

  • עבודת שיגרה יוצא דופן
  • מערך סימולציות קצה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה יוקרתיות
  • הכנות פסיכולוגיות ומונו מנטליות
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות וסדרות קצה – אליהם תחשפו כחניכי אדרנלין כושר קרבי.
  •  

אלו ולצד פיתוח טכנולוגיה מתקדמת אשר יודעת להלשים את החס רולבצע התאמה מלאה בן המועמד ליחידה המתבקשת הם הליך ההכנה פורץ הדרך שיוביל אתכם בבטחה אל היעד, זה שמסוגל היום להתחייב לכם לתוצאות במיהד ותתבטלו לפניו ותפעלו לפי הוראת סגל ההדרכה שמעליכם בלבד.

קרבי - מתחייבים לכם לשירות בסיירת

אם אתם מבקשים להפוך לאדם בעל עוצמות ונוכחות שתגבר על אחרים – ברוכים הבאים לשורותיהם של לוחמי העלית הצהליים.

אדרנלין כושר קרבי וקורס ההכשרה המוביל והבלעדי בישראל להכנה לישרות משמעותי בסיירות עלית, חטיבת הקומנדו והיחידות ההתנדבותיות מחכה רק לכם עם אימון התרמה ללא עלות בצוות הפועל באיזורכם.

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הכנסו לסטורי הזינו פרטים ורכזינו יעלו למולכם בהקדם

 

קרבי ימ"ס

קרבי – לוחמי הימס מאת הצלם המוביל שאול גולן 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן