מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

ביטחון עצמי – איך משיגים אותו

ביטחון עצמי - השלבים להשיגו

במאמר זה תחשפו לדרך פעולתו של מדריך צוות אדרנלין כושר קרבי תל אביב על מנת להבהיר בצורה החדה ביותר את דרכי הפעולה של אדרנלין  כושר קרבי, הקווים המנחים אותנו וההבדל הניכר בן חוג הכנה לצבא לבן מערך הכשרה ייעודי וממוקד אשר מסוגל להתחייב למשתתפיו לתוצאות.  

דברי מדריך יוצא יחידת הימ"ס

 

אני כאן מתוך הידיעה לעוצמות אותן אתם עתידים לרכוש, היעדים אותם תוסיפו לכבוש
,המטרות אותן תציבו והפסגות עליהן תעמדו כדי לחזות בנוף שרק בודדים זוכים לו, זה שמעיד עליכם כשונים מהעדר, זה שמעיד עליכם כמובדלים.

אתם מי שהצליחו להעפיל לאדרנלין מתוך הידיעה שלמעטים היה האומץ לעשות זאת.
אתם מי שהגדרנו אותם כבעלי פוטנציאל בלתי נמדד אותו אנו זוכים להוביל אל הפסגה ומעבר
אתם מי שאנו מסתכלים עליהם בגובה עיניים, סגל ההדרכה המוביל של תחום ההכנה לצבא והכושר הקרבי מתוך הידיעה שביננו הבדל אחד, ניסיון אותו עוד תרכשו בהמשך הדרך.

ומשהודעתי לכם שוב פעם את גודל עוצמתכם, הגדרתכם המלאה וההבדל הדק בנינו, אני מצפה מכם " לפרוץ את הגבולות של עצמכם"

פסיכולוגיה של הספורט ( ביטחון עצמי )

לפניכם מדריך אשר פעל לפי שלושה שלבים שכיום מעמידים את מועמדיו כאחד מהצוותים המובילים באדרנלין כושר קרבי וזה המאפיין באמונה וביטחון עצמי מרקיעי שחקים באמצעותם מתגבר על כל אויב ואורב שבדרך.
צוות אשר רק במועד הגיוס האחרון העפילו עשרים ממשתתפיו לארבעת סיירות העלית, חטיבת הקומנדו והיחידות ההתנדבותיות וללא אחוזי נפילה כלל.
שלושה שלבים אליהם תחשפו דרך עיני בוגריו על מנת להכיר את השפעתם המלאה והדרך לשימושם בפועל.

ב' שייטת 13 – העצמה
הוא ידע להוביל אותנו לרמות הגבוהות ביתר באמצעות מילים חדות כתער שהצליחו לבעבע את דמנו מתוך הרצון להגשים את מה שייעד לנו.
מדריך בעל אינטואיציה רגשית יוצאת דופן שידע לשים את האצבע במקום הנכון ביותר כדי להפוך נקודות שפל קיצוניות אליהם הכנסנו את עצמנו לפסגות הגבוהות מכל מהן דאג להעצים אותנו כדי לדחוף אותנו גבוה גם מהן.

כ' יחידת מגלן – ציפייה 
הצפייה אותה דאג להמחיש בפנינו כל תחיל אימון הפכה אט אט לסוג של מטרה עכשווית שהחזיקה אותנו מליפול על הברכיים.
לא עוד כיוון כללי וריק כי אם מטרות ייעודיות, מופשטות וקרובות בהן ניתן לגעת ובכך למקסם את רמת היכולות הקיימת וליצור גרף שיפור יציב ושגרתי לצידו הגשמתי את הקו המנחה שחתם את סוף דבריו " פרצתי את גבולותיי האישים"

מ' יחידת דובדבן – תחקיר 
השלב השלישי והסוגר מבן השלושה לו העניק זמן לא מובטל לביצוע תחקיר מקיף ומעמיק אישי וצוותי כללי תחת הכוונה נכונה ופיקוח מלא שיצרו יחד מכלול לקחים לפיהם פעלנו והעפלנו כל אחד למטרותיו ושאיפותיו הנדירות.

מתחייבים לכם לתוצאות

להתאמן לבד זה עדיין לא מספיק, בן אם הרכיבו למענכם תוכניות אימון אירוביות ואנאירוביות, בן אם אתם מבצעים תוכניות אימון פונקציונליות המטפחות את הכוח לקפוץ מאפס למאה ובן אם אתם פועלים ימים כלילות בחדר הכושר השכונתי, זה עדיין לא מספיק. 

מדי שנה פוקדים את אדרנלין אינספור מלשבים שנכשלנו ביום הסיירות הצהלי כדי להבין שהגיע הזמן להתמקד, שהפסידו את היקר מכל, שאילו היו חכמים היו מצטרפים דקה אחת קודם, אבל לא אתם!

 אדרנלין כושר קרבי – מתחייב לכם לתוצאות

קורס הכשרה פורץ גבולות לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות מחכה רק לכם עם אימון התאמה ללא עלות.

לשריון מקומכם חייגו 058-7071724  או הזינו פרטים בטופס שלמולכם ורכזינו יצרו קשר עוד היום!

 

 

ביטחון עצמי

( פסיכולוגיה עברית ) בוגרי אדרנלים מיחידת דובדבן עי הצלם אורן כהן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן