מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

הגיבוש הקשה ביותר בצהל נחשף

 הגיבוש : מאמר אשר יסקר בפניכם את הגיבוש הקשה שעוברים מלשבים לפני גיבוש מאת עיני המגבש והמתגבש כאחד, כמו כן, בגיבוש זה השתתפו מעל 300 מלשבים שהתחלקו למספר צוותים ייעודים אותם הובילו מגבשי יחידות העלית הפעילים, סגל אדרנלין ובוגריו : 3 צוותי מטכל, 2 צוותי שייטת, 2 צוותי יחטיות, צוות טייס, צוות חובלים וצוללות.

במאמר שלפניכם :

א. חוויות מעיני המתגבש 
ב. הליך הכשרה
ד. טופס הרשמה לאימון ללא עלות 

עוד על קורס ההכשרה שתעברו על מנת להתקבל ליחידת עלית, לסיים מצטיין מסלול ולהיבחר ולהוביל את המבצע הבא, תמצאו בעמוד : כושר קרבי 

הגיבוש נחשף

 
ההתוכן המוביל בישראל להכנה למיונים הצהליים אליו התכוננו מועמדי אדרנלין כחצי שנה שלמה תחת מערך הכשרה יוצא דופן, אנשי מקצוע מהדרגים הגבוהים ביותר, מגבשי יחידות העלית הפעילים ובשונה מכל קבוצות ההכנה הגנריות מתן אומדנים מלאים לכל מועמד באופן פרטני.
 
איך הדבר בא לידי ביטוי : לכל מועמד תיק אישי בו ניתוח ומתן אומדנים מדוייקים ומלאים הניתנים ע"י סגל ההדרכה ואלגוריתם מתקדם, כך למעשה פיתחנו את היכולת להכיר את נקודות החוזקה והתורפה של כל מועמד ולהתאים לו הליך הכנה ייעודי שיביא אותו לאחוזי הצלחה מקסימליים!
 
גיבוש אדרנלין מעיני המשתתף
 
צוות מטכל – מדובר בתוכן קצה שעולה על רמת הגיבוש וללא יוצא מן הכל, הגעתי לגיבוש היחידה עם חששות מסויימות כדי להכיר שקשה מזה עברתי לפני.
גובה הדיונות, סוגי התרגילים, מספר המקצים, זמני המנוחה הקצרים, והמשוב המדוייק שקיבלתי מיד אחריו, ארסנל כלים יוצא דופן בזכותו העפלתי ליחידה.
 
צוות שייטת – מסעות שהביאו אותנו על קצה גבול היכולת ומעבר, קור אימים תחת סטנדרט ביצועים כמעט בלתי אפשרי, צוות **** שהגיעו ישירות מהשייטת על מנת להפתיע אותנו וכאוס שהפך כל דבר שהגיע אחריו פשוט לקייטנה.
הגעתי לגיבוש שייטת כדי להכיר כל תוכן וללא שום הפתעות לצד כלים מדוייקים כדי לבצע אותו על הצד הטוב ביותר – אותם דרך אגב קיבלתי מסגל אדרנלין ולוחמי היחידה יחדיו ב ***** שהגיעו לאחר הגיבוש.
 
צוות טייס ( קורס טייס ) – תרגילי חשיבה, בדחים עדכניים, משימות חברתיות תחת תשישות, זמני קיצון, תחושת לחץ מבוקרת מצד סגל ההדרכה ואלו על קצה המזלג.
בגיבוש אדרנלין למדתי איך להתנהל תחת לחץ, לנתח את הסיטואציה וליזום פתרון יצירתית אותו יש להעביר לצוות מועמדים שמבקשים להתעלות מעליך, כך עברנו 13/13 מועמדים את גיבוש טייס האחרון
 
צוות חובלים צוללות – בוגרי אדרנלין מפקדי צוללות וספינות שעבדו איתנו בשני מישורים, דיוק – התכנים המדוייקים,קיצוניות – הקצנת התרגילים לרמות קושי שמוכרות רק באדרנלין, על מנת ליצור בנו ניסיון חסר תקדים שהביא להצלחה מסחררת בגיבושים הללו.
 
צוות יחטיות – מעל עשרות תרגילים פיזים אותם עברנו במסגרת של 48 שעות בלבד.
הקפצות לתוך הלילה, "קדרים" אינטנסיביים לפני כניסה לתרגיל תחרותי, "מריחה" של אקטים מנטלים, דיסטנס קשוח, כאשר המגמה היא ככל שתגבר התשישות כך יעלה רף הגיבוש, לא פלא שעברנו מעל 100 מועמדים את היחטיות האחרונים
הגיבוש : ככה תעברו אותו

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

 

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

 

  • קורס הכנה לצו ראשון 
  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.

שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

הצטרפו לשיטה שתביא לכם ניצחון
אם אתם מבקשים רף יכולות יוצא מן הכלל אותו תרכשו רק תחת חברה יוקרתית, בעלת הידע, אנשי המקצוע והמערך הייעודי לכך.
אם אתם מבקשים לחתום את המיונים הצהליים כחוויה בלתי נשכחת שנתחמה בהצלחה מסחררת בעוד אחרים ישארו מאחור תחת החמצה בלתי מבוטל
אם אתם דורשים שירות ביחידת עלית – אל תתפשרו על הפחות מהטובים, הנכונים והראויים ביותר לכך – אדרנלין כושר קרבי ( כי התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן – הכנסו לסטורי והיחשפו אליהן )
 
להצטרפות חייגו 0555695624 או השאירו פרטים בטופס מולכם 
הגיבוש

צוות סיירת מטכל 3 בגיבוש אדרנלין 

טופס הזנת פרטים ותיאום אימון נסיון ללא עלות 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן