מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

מזל : עד כמה הוא משפיע על הגיבושים של צהל

המזל הגדול ביותר הוא להגיע מוכן - הסבר מלא

המזל הגדול ביותר הוא להגיע מוכן : אחד הקווים המנחים אותם השתית מייסד אדרנלין כושר קרבי רק בצבע קצת שונה ובמשפט אותו היגה בעצמו " הניצחון דורש הכנה מוקדמת" כאשר במאמר שלפניכם נסקר את פירוש המשפט ונוכיח לכם באמצעות מבחני שטח ודיאלוג למול מדריך אדרנלין כושר קרבי איך ליצור מזל ולא לחכות לו. 

איך ליצור מזל - דיאולוג מדריך ואורח

אורח : הלכתי לפי המשפט "הכל הראש" ובסוף פרשתי, אני מאוכזב מעצמי
מדריך : פירוש המשפט "הכל הראש" שונה ממה שנאמר לכם.

אורח : מה כוונתך ?
מדריך : הכל בראש הוא משפט המבטא "שלמות" באמצעותה תהפכו לטורפים אמתיים, מועמדים החותמים את המיונים שלפניהם בתוצאת עבר ומגשימים את עצמם עד הסוף.

אורח : מהי אותה שלמות ?
מדריך : ארגז כלים מקצועיים אותו אנו מעניקים למועמדינו לאחר הטמעת יכולות פיזיות ומנטליות ברמה הגבוה ביותר.

אורח : למה את הדבר החשוב ביותר אתם מעניקים בסוף ?
מדריך : משום שרק מועמד "מושלם" יוכל להשתמש בכלים הללו תוך כדי תנועה ובכלל,  ניתוח הסיטואציה, מציאת נקודת השבר של המשתתפים שלצדכם ונקיטת הפעולה שתקנה לכם את הניצחון, כל אלו יוכלו לבצע אנשים שנמצאים מעל הקושי ולא חלק ממנו.

אורח : הבנתי, אבל יחד עם זאת אני חייב לשאול, אם לכל מועמדי אדרנלין אתם מעניקים את אותם הכלים, איך אתם שומרים על היתרון שלהם?
מדריך : ראשית. מדובר בעשרות כלים אותם יצרו אנשים המתמחים במדעי הספורט והתנועה, תו"ל הלחימה הישראלי, פסיכולוגים, מאבחני התנהגות, אנשי סטטיסטיקה והייטק יוצאי יחידות הסייבר הישראליות, ארבע ענפים המוגשים למועמדים על מגש של זהב כדי יבחרו את אלו המתאימים להם, מעבר לזו מספר המועמדים באדרנלין מוגבל כך שאין מציאות בה אחד יקח את מקומו של אחר.

אורח : מוגבל הכוונה לאימון "ההתאמה" שהסבירו לי עליו?
מדריך : הוא רק חלק מהעניין, אימון התאמה מגיע על מנת לבדוק פוטנציאל בלבד,  משנמצא אותו נברך אותך על הצטרפותך, אך מנגד כל ארבע חודשים יתבצעו וועדות הדחה שינפו את מי שלא נתן מעצמו את המקסימום ושיקף מגמת שיפור נכרת לנוכח האומדנים שהצבנו.

אורח : קצת מרתיע
מדריך : מרתיע מאוד, אבל זוהי ההתנהלות של יחידות החוד הצהליות כך שאם אתה מכוון לסיירות העלית ( מטכל, שייטת, שלדג669 ) , חטיבת הקומנדו, היחידות המיוחדות או סיירות החוד החטיבתיות, אתה מחויב בהכנה מוקדמת ומאתגרת משלהן.

אורח: מאתגרת?
מדריך :  אם אתה מבקש להוציא במבחן מסוים ציון מושלם, אתה תצליח לעשות זאת רק אם תתכונן להוציא יותר מכך, כפי שאמר לי המפקד האישי שלי בתקופתי בסיירת מטכל, אם אתה מבקש להיות 100 כוון ל – 180

אורח: מדוע 180 ולא מספר אחר, יש סיבה עקרונית לכך ?
מדריך : חיובי, שינוי של 360 מעלות הוא שינוי בו אתה יוצא מנקודה אחת וחוזר אליה ( סיבוב של 360 מעלות) כאשר שינוי של 190 מעלות הינו סיבוב בו תעצור בחצי הדרך ובקצה מנקודת ההתחלה ממנה יצאת כך שזהו השינוי הגדול ביותר שתוכל לעשות ולכן הוא בחר במספר זה, קצה גבול היכולת שלכם נמצא בנקודה זו.

אורח: האם אני מתאים להתחיל אימון באדרנלין
מדריך: אין מתים ממך, ברוך הבא, מצפה ממך לגדולות

אורח: אעשה הכל כדי להוכיח לך שבחרת נכון
מדריך: תעשה הכל על מנת להוכיח לעצמך שבחרתי נכון, כי אני כבר יודע עם מי יש לי עסק, עם אדם שעתיד להגיע לגדולות, בהצלחה!

מזל : הכנה פרקטית

בשביל להעניק למשתתפינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל היה עלינו להרכיב מעטפת הכשרה ייעודית אשר יודעת לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המפרכים תוך מתן דגש לעבודה בסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת הקווים המנחים המאפיינים את עולם הביטחון הישראלי אשר ישרישו בהם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרכם מחד ושמירה על בריאות נפשם וגופם מאידך.

מתכונת עבודה ייחודית המוגדרת כתקדים בענף ההכנה לצבא הפועלת תחת שישה שלבים, וזהו סדרם :

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.
 

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.

שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

ברוכים הבאים אדרנלין כושר קרבי

אם אתם מבקשים את כל מה שקראתם ומעבר, סגל סבלני וליווי מלא, ארגז כלים מקצועי והליך ההכנה הייעודי מכל

אם אתם דורשים להפעיל לקורסים היוקרתיים בצהל ( קורס טייס, קורס חובלים) סיירות העלית וחטיבת העוז היוקרתית, תוך התחייבות לאחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ובכלל, מקומכם איתנו.

אדרנלין כושר קרבי וקורס ההכשרה המוביל והבלעדי בישראל להכנה לשירות ביחידות העלית מחכה רק לכם, מועמדים מיוחדים שלהם ההבנה כי קורצו מהחומר הנכון, עם אימון נסיון ללא עלות 

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הכנסו לסטורי הזינו פרטים ורכזינו יעלו למולכם בהקדם

מזל כושר קרבי

לוחמי חוד מאת הצלם המוביל oren26c ( פרופיל אינסטגרם)

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן