מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

קרב מגע המדריך המלא

הליך הכשרת הלחימה והקרב מגע של יחידות העלית נחשף

קרב מגע ביחידות העלית – במאמר זה נסקר למענכם את דבריו של י', מדריך קרב מגע צבאי ואזרחי,  יוצא השירות, אחראי על מגמת לחימה בגופי הביטחון הושנים, סגן ישראל בפועל ובעל שלוש חגורות שחורות בענפי הלחימה השונים.

קרב מגע - אדרנלין כושר קרבי

כמי שעומד כחלק מאגף הכושר הקרבי של חברת אדרנלין והאדם האחראי על יצירת אופי הלוחם המתבקש באמצעותו יחצו משתתפינו את המיונים הקדם צהליים של יחידות החוד ושלבי המסלול המפרכים בהצטיינות יתרה מצאתי לנכון להרחיב בנושא ולמסור לכם כי בשונה מכל תחום ההכנה לצבא המוכר לכולנו פיתחה אדרנלין שיטת עבודה פורצת דרך היודעת לשלב תכני כושר קרבי קלאסים עם עולם הלחימה והקרב מגע הלוחמניים ובכך מקנה למשתתפיה מכלול יכולות יוצא דופן ממנו לא ניתן להתעלם אשר סוחף את צומת לב מגבשי יחידות העלית  המאתרים אותם ברוב קולות לשורותיהם.

מדובר בעובדת שיגרה שוטפת אותה מבצעים מועמדינו בקורס ההכנה לצהל המדובר ביותר בישראל המתאפיין בתוכניות פעולה רב גוניות ומבודלות תחתיהם רוכשים בוגרינו ארגז כלים מבטיח המתאפיין במספר נקודות כאשר על אחת מהם אדבר היום וזו בעקבות המצב המורכבת בו אנו נמצאים היום וזו שמחר תהא אחראית על הצלת חייכם שלכם או יקיריכם.

קרב מגע - פריצת גבולות

מדובר בתכני קצה ייעודים המשלבים קפיצה מאפס למאה תוך הדרישה לשמור על קצב עבודה גבוה שהולך ומתגבר עם כל תוכן שיעלה וכחלק מהרעיון בו אנו מבקשים מכם לעמוד איתנים למול כל אויב ואורב שיגיע במהלך שירותכם הצבאי והיום אפילו ברחובותינו.
התגברות על סוג מהלכים שכאלו מאפשרים לחניכנו לפרוץ גבולות אישיים, לשבור נקודות קיצון תחתיהם אחרים יסוגו לאחור ולהמשיך לטפס בפסגת היכולות עד לחתימתה על הפסגה.

חלק משמעותי בקורס ההכנה המדובר אותו תעברו באדרנלין כחלק מחיי שגרת יומכם ועד לימי קצה וסדרות ייעודיות בהן תנותחו ברמת הפרט ע"י שלושה גורמים מבינהם, סגל ההדרכה הבכיר של אדרנלין כושר קרבי המתפקדים כקציני הכשרות וראשי מדור לחימה במיל', מדריכי  גופי הביטחון השונים והאלגוריתם אותו פיתחה החברה באמצעות אנשי המודיעין הישראלי שביחד יהפכו אתכם לאדם המתאפיין בנקודות הבאות

  • צמיחה תחת קושי
  • התמקסמות תחת פחד ולחץ
  • קורת רוח במצבי קיצון וכאוס
  • ניתוח סיטואציות מורכבות ומתן מענה חד ומהיר
  • עליונות מתארית
 

נקודות המאפיינות את טובי הלוחמים ומדריכי הקרב מגע של יחידותינו אליהם תגיעו משומנים עוד בתחילת הדרך בעוד אחרים יוגדרו כחסרים, נקודות אשר בכפוף אליהן תתברגו לתפקידי קצה ( מפקדים, קצינים, לוחמי צוות מ"מ ) בהם תשכללו את תו"ל הישראלית, תובילו צוותי לחימה לשטחים העוינים ביותר ותוך הציפיה כי אתם הגורם המנטרל המתאים ביותר לסוג סיטואציות שכאלו.

כמו כן חשוב לציין כי ישנם יחידות שמעניקות דגש יתר על אלו וזו חתירה למגע המאפיינת את טיב פועליהם כגון יחידת הימס, יחידת 504 ודובדבן 

קרב מגע - רוקמים חלום למציאות

אם אתם מבקשים להפוך לאדם עליו זה עתה קראתם, אדם מבודל אליו כל העיניים נשואות ומתוך האידיאולוגיה והערכים כי אם לא אנחנו אין אחר, הכנסו לסטורי, הזינו פרטים ורכזינו יחזור אליכם בהקדם לתיאום אימון חוצה גבולות וללא עלות כלל.

קרב מגע

יחידת הימס מאת דוברות מגב

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן