מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

הכנה לצבא המדריך המלא

כושר קרבי (הכנה לצבא) - מהו ומדוע צריך אותו ?

מהו גוף כושר קרבי, עד כמה הכנה לצבא תורמת למיונים הצהליים ולמה דווקא אדרנלין כושר קרבי , על כל אלו נענה ברגעים אלו ממש ואת זו נבצע באמצעות אחד מאנשי הסגל הבכירים באדרנלין כושר קרבי אשר החליט להפוך לחלק והיום יוצא מהצללים ומספר גם מדוע. 

את התשובה הזו אכתוב לכם כמגבש פעיל בגיבוש מטכל האחוד וזה שבהמשך הדרך החליט להשתייך למערך ההכנה לצבא ( יחידות מיוחדות ) של אדרנלין היות ומצאתי כי ללא הכנה מוקדמת למלש״בים כמוכם אין סיכוי לעבור את המיונים ליחידה ובמיוחד בתקופת זמן זו. 

בשונה מבעבר, היום המיונים הצה״ליים הפכו לנחלת הכלל וזו באמצעות גוף הכשרה מבודל אליו הפכתי לחלק העונה לשם  אדרנלין כושר קרבי אשר לקח על עצמו את כובד האחריות והפך לחלוץ שהרים את הכפפה והחליט להתחייב לשירות ביחידות הקצה הצהליות ומתוך אידיאולוגיה כי הגיע הזמן לשבור את מונופול בני הישוב והקיבוץ האיכותים ולהנגיש את היחידות המיוחדות לכל שכבות האוכלוסייה בארצנו וללא יוצאי דופן. 

מעבר לכך ישנה תופעה ניכרת בענף המתבטא בריבוי קבוצות כושר קרביות / קבוצות הכנה לצבא אשר מנסות גם הן להתחקות אחרי אותו גוף ללא הועיל ומנגד מצליחות להעלות את המודעות לעניין ההכנה לצה״ל וההבנה כי מי שלא יקח חלק בענף זה ימצא עצמו עומד בחיסרון משמעותי מול אלו שכן מהסיבה הברורה כי גם הכנה מינימלית כשלהם תקנה ידע כלשהו שבעתיד תפגשו בסוג מיונים שכאלו.

אם בעבר את המידע על אותם מיונים, דרך ההיערכות אליהם וחשיפת הקריטריונים אותם קבע מערך יחידות העילית יכולתם להכיר דרך בוגריה, היום ההזדמנות הזו שייכת לכולם להכיר, וזוהי בעצם נקודת הפתיחה של השאלה הבאה שהעלתם בפני.

מדובר בתפקידי לוחמה מובחרים להם שני מיוני קדם גיוס כאשר הראשון הינו יום סיירות אשר מגיע לבצע ניתוח פיזי מדוייק ובו יאתרו כחמש מאות מלשבים ראויים על מנת להמשיך למיון השני אשר מחולק לשני גיבושים שונים במהותם, גיבוש מטכל וגיבוש שייטת האחודים בהם תפגשו תשע יחידות שונות, סיירות העילית המובחרות ושלושת היחידות ( מגלן, דובדבן ואגוז ) המרכיבות את חטיבת הקומנדו המפוארת אשר יאתרו לא יותר ממאה מלש״בים לכוחותיהם.

כחלק מאותם מיונים הנזכרים לעיל, יבקשו המגבשים העומדים למולכם להכיר עד כמה הגעתם אליהם נכונים וראוים ואלו לפי מסלול ההכנה אותו בחרתם לבצע על מנת להגיע למעמד כו חשוב ומנתב דרך, וכאן למעשה נכנס עניין התרומה של השתייכותם לגוף הכנה לצבא בכלל ואדרנלין כושר קרבי בפרט

הכנה לצבא

למה להצטרף לכושר קרבי ( הכנה לצבא )

אחרי שסקרנו מהו כושר קרבי ועד כמה יתרום למלשבים במיונים הצהליים השונים תרשו לנו להכנס לעובי הקורה ולהעניק לכם את המידע שיגרום לכם להזין פרטים בסוך מאמר זה ולבצע רישום מיידי

לכל מיון תבנית ייעודית משלו שבעזרתה נאתר את המשלבים המגיעים לעמוד בשורותינו ואלו תחת שלל תרגילי קצה שתפקידם לנתח את רמת התאמתכם הכללית לאותה יחידת מיוחדת אליה בחרתם לקחת צעד, כך שאם תבצעו הכשרה ממוקדת שתעניק לכם את קווי ההשקפה של לוחמיה לצד רף יכולות פיזיות חסרות תקדים שיעניקו לכם את ההשגיות והיציבות הנדרשים, החוסן מנטלי שיאפשר לכם להתגבר על נקודות הקיצון המתקרבות לבוא וכל אלו לצד ביטחון ואמונה עצמית יוצאי דופן שישדרו לנו כי אתכם אנחנו מבקשים, אז ורק אז תזכו להפוך לבודדים שיעפילו מאלפים שניסו את מזלכם או כמו שהגדיר זאת מייסד אדרנלין כושר קרבי עוד בשלבי הקמת גוף כושר קרבי ייחודי ואקסקלוסיבי זה – הניצחון דורש הכנה מוקדמת.

כאדם אשר חונך על ערך האמינות והשקיפות תרשו להניח את דעתכם באמצעות חשיפה אמיתית ואקסקלוסיבית לדרך פעולותינו כדי שתגיעו לידי ההפנמה הפשוטה  כי ללא הכנה כשלנו אתם פשוט אבודים.

מבנה מערך חברת אדרנלין כושר קרבי ( הכנה לצבא )

באדרנלין ארבע אגפי הכשרה ייעודים האחרים על הקמת קורס הכנה מבטיח שהקדים את זמנו והיום עומד ברף ההצלחה הגבוה ביותר בגיוס וסיום מסלול ביחידות החוד הצהליות אשר בראשם עומד האגף הצה"לי בו משתתפים מעל ארבעים מגבשים שפועלים ימים ולילות כדי למסור לשאר אגפי ההכשרה מפרט מלא לעדכונים העתידים במיונים המשתנים וכך מקנה אדרנלין למשתתפיה את היכולת להימנע מאלמנט ההפתעה ולספק מענה מלא בזמן שאחרים ישארו חסרים ויפלו תחת העומס.

אנו מעניקים את התשובות לכל סימני השאלה שלמולם הם יעמידו אתכם ואלו בפן הפיזי, המנטלי, החברתי והשכלי ומתוך הידיעה המוצקה שכל חסרון ולו מינימלי באחד מהם יוביל אתכם לכישלון מוחץ ולפי הנקודות הבאות: 

1.יכולות פיזיות : ביצוע אימוני שגרה באופן שוטף אשר מכילים את התרגילים המדויקים אותם יעברו המועמדים לצד ביצוע ימי סימולציה ודמה מדויקים, סאגות יוקרתיות שתפקידן מקסום יכולות המועמד ברובד הפיזי, המנטלי, המחשבתי, החברתי והמדעי. מתן ערכת תוכניות אימון עצמאיות חוץ וחדר כושר לחיזוק שרירי הליבה וקבוצות השרירים הרלוונטיות ובמטרה להרגיל את כלל מערכות הגוף לעומסים המתבקשים תוך הסתגלות למתארים המשתנים. בנית תיק יכולות אישי תוך ניתוח דינמי משתדרג בפן האישי תוך נקודות לשיפור ושימור באמצעות שימוש בטכנולוגיה שהקדימה אליה תקראו בפסקאות הבאות 

2.יכולות מנטליות – ביצוע סדנאות וסדרות מנטליות ע״י אנשי מקצועי מהמובילים בתחומם, הטמעת קווי השקפה ייעודים ויישומם תוך כניסה למצבי קיצון מבינים ימי סימולציה וחשיפה צהליים, חשיפה לחומרים אקסקלוסיביים שיעניקו למשתתפי הקורס ידע יקר ערך לעומד מאחורי הקלעים של סגל הגיבוש והקווים המנחים אותם במטרה להימנע מאלמנט ההפתעה.

3.יכולות חשיבה דינמיות – עבודה בצוותי פעולה במספר משתתפי הגיבוש וצוות ההכשרה במסלול הלוחם המתבקש, מתן משימות חשיבה ודינמקה ממערך מיוני יחידות העלית תוך ניתוח השלבות המועמד בקבוצה, הרצאות ומערך למידה תאורטים החושפים את סדר ההתנהלות המתאים למשימות מסוג אלו.

4.יתרון בריוקרטי (עבודה למול צהל תחת אישורים ממשלתים) – ביצוע איתור קדם מיון ע״י יחידות העילית דבר שיקנה למשתתפינו יתרון משמעותי בקבלתם בליווי מערכי הכשרה ממוקדים למיונים הצהלים ( ימי סיירות, גיבושים אחודים, יחטיות וגיבוש עוקץ ) ובשתפ מערך היחידות המיוחדות ומגבשיהם הפעילים ואלו לצד טיפול בריוקרטי מלא תוך הוצאת חריגים והשגת מיונים חוזרים בעת הצורך, הרשמה מוקדמת לימי חשיפה וגדנעות צהליים וכיוצא בזה

5.מדע וסטטיסטיקה – מענק מערכת למידה המשלבת סימולציות ותרגולים פסיכוטכניים למבחני הדפ"ר, ירפ"א של קורס טייס, מר"י של שייטת 13, פיתוח מערכת טכנולוגית חדשנית ע"י אנשי הסייבר השיראלים האחראית על לניתוח המועמד והתאמתו ליחידה אליה כיוון.

 

אני מעוניין להצטרך, איך אדע שאני מתאים

אחרי שסקרנו מהו כושר קרבי ועד כמה הכנה לצבא זו תתרום למלשבים במיונים הצהליים השונים, תרשו לנו להיכנס לעובי הקורה ולהעניק לכם את המידע שיגרום לכם להזין פרטים בסוך מאמר זה ולבצע רישום מיידי

מעטפת ההכנה של אדרנלין מתאימים לכל מי מכם שמבקשים להעפיל ליחידות העילית של צה״ל מביניהם קורס טייס וגיבוש חובלים היוקרתיים, ארבעת סיירות העילית המובילות בצה”ל, חטיבת הקומנדו, יחידת רפאים והגדסר”ים המפוארים, היות ולכל היחידות המדוברות ישנם שני לפחות שני סבבי מיונים אותם יעברו בודדים לאור הקצאות נמוכות ומספר רב של מועמדים. יש לציין כי אדרנלין מתנהלת במתכונת קורס מנפה המדמה את לבנות מסלול הכשרת הלוחם המתקרבות ועל מנת להפוך לחלק ואף לסיים אותו עליכם לשקף התבטלות גמורה למול מערך ההכנה, התמדה בלתי רגילה וההבנה כי עליכם לשים את הכשרתכם בראש מעיניכם אחרת תמצאו את עצמכם בחוץ.

מה מאפיין את אדרנלין כושר קרבי שהביא אתכם לסוג התנהלות שכזו ?
מדובר בחברה להכשרות ביטחוניות לה קורס הכנה יעודי כפי שהספקתם לקרוא בסעיפים קודמים ולא עוד חוג כושר קרבי והכנה לצהל קלאסי, משכך ישנן מספר קריטריונים ברורים שעושים את כל ההבדל לפי המפרט הבא:

  • מבחן קבלה : על מנת לעמוד תחת הכשרתינו על כלל המועמדים להגיש מועמדות ולעבור מבחן קבלה שיתבצע בתוכן ההדרכה הראשון וללא עלות.
  • מקצועיות ומדע : בשונה מחוגים להם אין מתכונת עבודה מסודרת לאדרנלין הליך הכשרה המושתת על מקצועיות גרידא אשר נבנה ע”י אנשי מקצוע מומחים בתחומם ומנותח ע”י אלגוריתם מתקדם אותו פיתחה החברה במהלך שנות פעילותינו הרבות, משכך אדרנלין תדע לבצע התאמה מדויקת בן המועמד ליחידה המבוקשת.
  • אישור פעילות : אדרנלין הנה הגוף הבלעדי לו אישור החתימה האחרון בפועל לעבוד בשת”פ מלא מול שלושה גורמים ממשלתיים, מביניהם, צה”ל, משרד הביטחון ומשרד החינוך ובשל כך אדרנלין מפעילה את שירותיה בעשרות רשויות ומוסדות לימודיים ברחבי הארץ והיד עוד נטויה

כחלק מחובת ההוכחה עלי – העמדתי את אדרנלין למבחן גילוי נאות חברים, כחלק מאותה חובה היות ואני דואג לגייס כל משלב תועה לאדרנלין כושר קרבי ( הכנה לצבא  – יחידות מיוחדות ) החלטתי ליישם את כל אלו על אחד מאחייני שהחליט להתעורר מאוחר ולבחור להעפיל לשייטת 13. 

דחיסת כל ההליך המדובר לתקופה שלא עולה על מספר  חודשים בהם עבד בצורה מקצועית לאין שיעור כדי שהיום יעמוד רגעים בודדים מטקס הסיכה המיוחל של היחידה. 
וזוהי עצתי האישית אליכם משום שהמגיע מהלב נכנס אל הלב, אם אתם מבקשים מסלול הכשרה ייעודי העובד תחת מתכונת של מקצועיות וניתוח מדעי מלא הפועל תחת ארבע אגפים אקסקלוסיביים אשר הרכיבו קורס חוצה דמיון לו אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל על לכדי שהצליח לסחוף אחריו את המגבשים הפעילים של כל ל מערך יחידות העילית, אדרנלין כושר קרבי היא היעד שלכם, להגשת מועמדות הקליקו והיחשפו

הכנה לצבא שאלות תשובות 

גיל ההצטרפות המומלץ לענף ההכנה לצבא בכלל ואדרנלין כושר קרבי בפרט הינו גיל 15 ומעלה וזו משום שמדובר בהליך הכשרה מקיף ורב גוני מחד וממוקד וייעודי מנגד.
זהו הליך הכשרה המבקש להעניק מענה על כלל הקריטריונים המתבקשים בשלבי המיון הראשונים ועד ללבנות המסלול המתקדמות ובשל כך אורך כשנתיים.

תחילת המיונים – חשוב לציין כי המיונים הקדם צהליים מתרחשים בהיגעכם לגיל 17 ומשכך לא נותרו לכם אלא שנתיים בודדות להכין את עצמכם לתכני קצה שדורשים מכלול יכולות יוצאי דופן ותחת קווי אופי ברורים אותם תרכשו תחת הכשרתינו.

מצבי קיצון – יש להוסיף כי רבו המקרים בהם נגענו במצבי קיצון של מלשבים שפנו אלינו כשכבר היה מאוחר או אלו שחזרו מפציעה ובחודשים בודדים העפילו לצידנו אל היעד, מקרים העונים לשם סיפורי ההצלחה של חברת אדרנלין, אלו מהם עדיף להימנע מלכתחילה ולהגיע בזמן הנכון.

 

אדרנלין כושר קרבי הנה חברה להכשרות ביטחוניות והכנה לצבא ( ליחידות עלית בלבד ) לה קורס  הכנה יעודי כפי שהפסקתם לקרוא בסעיפים קודמים ולא עוד חוג כושר קרבי קלאסי, משכך ישנן מספר קריטיונים ברורים שעושים את כל ההבדל ולפי המפרט הבא:

מבחן קבלה – על מנת לעמוד תחת הכשרתינו על כלל המועמדים להגיש מועמדות ולעבור מבחן קבלה שיתבצע בתוכן ההדרכה הראשון וללא עלות.

מקצועיות ומדע – בשונה מחוגים להם אין מתכונת עבודה מסודרת לאדרנלין הליך הכשרה המושתת על מקצועיות גרידא אשר נבנה ע”י אנשי המקצוע המומחים בתחומם ומנותח ע”י אלגוריתם מתקדם אותו פיתחה החברה במהלך שנות פעילותינו הרבות, משכך אדרנלין תדע לבצע התאמה מדוייקת בן המועמדת ליחידה המתבקשת

אישור פעילות – אדרנלין הנה הגוף הבלעדי לו אישור החתימה האחרון בפועל לעבוד בשת”פ מלא מול שלושה גורמים ממשלתיים, מבינהם, צה”ל, משרד הביטחון ומשרד החינוך ובשל כך אדרנלין מפעילה את שירותיה בעשרות רשויות ומוסדות לימודיים ברחבי הארץ והיד עוד נטויה.

על האישים אשר עומדים בראשינו, מייסד אדרנלין, מנכל החברה רס”ן במיל יוצא סיירת צנחנים, המאבחנים הפסיכוטכנים ובוגרי יחידות הסייבר הישראליות, הכנסו לעמוד אודותינו קראו והתרשמו

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן