מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

אומנות לחימה : עד כמה היא תורמת לשירות קרבי

אומנות לחימה – איך היא משפיע על שירותכם ביחידת עלית  

אומנות לחימה – מאמר זה נכתב ע"י א' בוגר אדרנלין אשר שירת כלוחם עוקץ, הצטיין בלבנות מסלול ההכשרה השונות והמבצעים האופרטיבים שהגיעו מיד אחריהם ונבחר להוביל את מדור הלחימה של היחידה תחת ביה"ס עוקץ היושב במתקן אדם ופועל לצד מדור הלחימה של חטיבת הקומנדו ויחידת הלוטר

איך מתחילים לרוץ

כפי שקראתם לעיל, שמי הוא א' ואת שירותי הצבאי התחלתי כלוחם ביחידה, נשלחתי לעשות קורס מדריך קרב מגע, התקדמתי בתוך "המדור" והפכתי לאדם שזוכה להוביל אותו כל בוקר מחדש

המשפט הראשון אותו שמעתי מסגל ההדרכה הוא זה אותו תמצאו בכותרת " איך מתחלים לרוץ" כאשר  מטרתו העיקרית הנה להנחיל בנו את הקווים המנחים הנכונים לצידם העפלתי על מסלול הלוחם שלך יחידת עוקץ וכל תיגר שעלה במהלכו.

המהות של המשפט הנ"ל היא להכיר שלפני כל יכולות הלחימה אותן תרכשו יהיה עליכם להכין בסיס חזק ומוצק עליו תלבישו אותם אחרת פשוט תקרסו.

אומנויות לחימה : משל בניין הקומות

על מנת לסבר את אוזניכם אמשול לכם משל שיעניק לכם את צבע הראייה אליו אבקש שתגיעו, דמיינו בניין קומות שאת התשתיות העמדתם בצורה לקויה, עמודי בסיס עקומים הבנויים מחומרים חלשים וסדקים, משכך כל קומה שתתווסף עליהם תיצור עומס שיוביל לבסוף לקריסה מלאה.

הנקודה שלוחמי המסלול מתקשים להבין היא שלא יגיעו לטקס סוף המסלול ללא השקעה נכונה בשלבי הכשרתם המוקדמים, טירונות הבסיס, ושלב המכין ( רובאי 03, ורובאי 05 ) בהם אנו דואגים להנחיל בהם יכולות פיזיות גבוהות מהרגיל עליהם יהיה ניתן להלביש כל מקצוע ו/ או פקל ו/או קורס אותו יבקשו לבצע, כגון קורס מכים, קורס סמלים או קורס קצינים.    

אומנות לחימה : איך לרוץ נכון

כחלק מעצם היותי בוגר אדרנלין אני מעורב לא מעט פעמים בהלךי ההכשרה אותו משכללים ארבעת אגפי ההכשרה בחברה וזה מוגדר היום כקורס הכנה לצבא ייעודי ליחידות עלית.

קורס שמצליח להעמיד אותי נפעם כל פעם מחדש לאור טובי המוחות הישראלים הפועלים בו והקווים המנחים הנכונים אותם מנחילים למועמדינו שהביאו לאחוזי ההתאמה הגבוהים מכל, לדוג' רק במחזור הגיוס האחרון העפילו מאה וחמישים בוגרים לסיירות העלית, חטיבת העוז, הרב מימדית, יחידות ההתנדבות השונות והגדסרים החטיבתיים המפוארים.

הסיבה לתוצאות שכאלו היא משום שבאדרנלין הדגש הוא ספציפי מנקודת המבט הכללית עליה זה עתה קראתם, הדגש הוא על "איך לרוץ נכון"

 

 

הכנה לצבא – איך רצים נכון

בעוד אחרים עסוקים בכנה כללית לצה"ל או בלנסות להטמיע בכם יסודות כלשהם, אנו דואגים לעשות זאת בצורה מקצועית, מדויקת ובעיקר נכונה לכם.

איך הדבר בא לידי ביטוי בפועל :  לאחר שהפכנו לחברה הגדולה והמובילה בישראל להכנה לצבא הקמנו מערכת הכנה שפיתחה שיטת עבודה יוצאת דופן מתוך הרעיון כי להריץ את כולם כצוות לא תמיד מעניק את המענה הנדרש ולא מעט מלשבים פשוט נופלים בן הכיסאות, משכך באדרנלין אתם תעבדו בצורה קבוצתית ( צוותית ) ואינדיבידואלית כאחד

מדובר במענה רחב ומקיף אשר ימקסם את רף היכולות הדינמיות שלכם מבינהם פיתוח הוורבליות, ההנהגתיות והחשיבה היצירתית שלכם מתוך עבודה בקבוצת כושר קרבי, בעוד בפן האישי נדאג לשכלל את החוסן הפיזי מנטלי שלכם ואלו ע"י ביצוע ניתוח אישי ומעמיק אותו אנו מעדכנים לפי קצב ההתקדמותכם ולצד הצבת תוצאת סוף / חזון ( חשיבה תוצאתית ).

מערכת הפועלת בשילוב יד אדם וטכנולוגיה מתקדמת אותה נפעיל עליכם וכך למיונים הקדם צהליים, שירות מסלול הלוחם אליו תעפילו והאתגרים שיגיעו לצידו שאת פרטיה המלאים תוכלו למצוא בעמוד " הליך הכשרה" שבאתר אדרנלין כושר קרבי

מתחייבים לכם לתוצאות

אדרנלין כושר קרבי – קורס ההכשרה פורץ הדרך והבלעדי להכנה לשירות במערך היחידות המיוחדות הצהליות, מחכה רק לכם אם אימון התאמה ( אימון נסיון ) ללא עלות.

אם אתם מכוונים להעפיל

 

אנחנו מתחייבים להציב אתכם בשורותיהם, להגשת מועמדות מלאו את פרטיכם בטופס שלמולכם.

אומנויות לחימה וקרב מגע

בוגר אדרנלין מיחידת עלית באימון קרב מגע ( אומנות לחימה )

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן