מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חטיבת הקומנדו ( חטיבת עוז ) – הדרך להתקבל אליה נחשפת.

חטיבת קומנדו : הדרך לשרת כלוחם קומנדו נחשפת

כחלק מהגוף המתוקשרת ביותר בישראל ומחוצה לה וזו לאור העובדה כי אנו עומדים מבודלים מכלל החוגים המוכרים לכולנו באמצעות מספר אלמנטים שאין אחר שמסוגל להקנותם לעצמו ובכלל, החלטנו שהגיע הזמן להיחשף אך הפעם ובשונה מהרגיל נעשה זאת ע"י הצגת אחד מהקווים המנחים שהפכו את אדרנלין למותג העומד לפניכם היום וכיום עומד ברף הצלחה חסר תקדים בגיוס משתתפיו לכלל יחידות העלית הצהליות מבינהם סיירות העלית, חטיבות הקומנדו / חטיבת העוז  ( מגלן, דובדבן ויחידת אגוז), היחידות המיוחדות והגדסרים הנפלאים

ראיון למול גופי תקשורת זרים 

כפי שציינו לעיל', את החשיפה המדוברת נבצע באמצעות ראיון תקשורתי אותו העניק אחד מאנשי הסגל הבכירים באדרנלין לגוף תקשורת זר שהגיע במיוחד לישראל על מנת להכיר את טיב פועלינו ובמטרה להבהיר אחת ולתמיד איך הצלחנו להפוך נערים תועים ללוחמי העלית ואנשי הביטחון המובילים של מדינתנו, אלו שבן היתר אחראים על  הדיפת גל הטרור שלפנינו וביתר שאת.

דברי רכז אדרנלין כושר קרבי

אחד מהקווים המנחים אותנו מעבר לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות הוא יצירת מנהיגים מתווה דרך ולא רק לפרק זמן מצומצם כשירותם הצבאי אלא מעבר, ולאו דווקא ברמה הפיזית אלא עמוק מכך.
אדם בעל נוכחות ועוצמות שלא עולות בקנה אחד למול החברה שסביבו המתאפיין בדפוסי עבודה וקווי השקפה שהגדירו את האנשים החזקים בתקופתנו אותם העלנו למחקר מעמיק שהניב את התוצאות המשתקפות למולכם, אלפי לוחמי עלית המתברגים לתפקידי המפתח של יחידותיהם ומשם מאותרים ישירות ליחידות שהשתיקה יפה להן.

חטיבת הקומנדו – דיאלוג ראיון 

מראיינת : איך הדבר נעשה בפועל?


לא אוכל להכביר במילים ומנגד חשוב להבין את הקו המנחה הכללי כי על מנת להצליח לרקום פס ייצור של אנשי דגל שכאלו היה לנו להרכיב שיטת עבודה פורצת דרך המתורגמת כיום לקורס הכנה לצבא הפועל בכמה מישורים, מבניהם המישור הפיזי, המנטלית והנפשי, הדינמי הפיקודי, הוורבלי והטכנולוגי שביחד יצרו "ארגז כלים" ייעודי שמקנה למשתתפינו שישה אלמנטים שיוצרים מעטפת מענה מושלמת למכשולים הקרבים לבוא

מראיינת : תוכל לתת דוגמא לדבריך?


מדובר באינספור סיפורי הצלחה שהפכו למרכזי השראה בעקבות הפסגות אליהן העפילו וכבשו בעוד אנו עסוקים בדרך ולא בתוצאה הידועה שבסופה, מועמדים חסרי כל שבחודשים בודדים הפכו לאנשים שידעו למשוך אחריהם צוותים שלמים, לקחת החלטות הרות גורל ולהוביל בכל הרבדים הרלונטים כדי שיסומנו " כמיוחדים" בעוד ההתנהלות של אלו שעמדו מולם הייתה כאילו היו נתח בשוק בשר, דבר המאפיין אותם מנקודה זו ולשאר חייהם.

מראיינת : מה הכוונה למטלי ספקות ונמנעים

איני מתכוון להרחיב בעניין משום שהוא כאין וכאפס מבחינתנו, אדרנלין אינה גוף שמבקש להוכיח דבר לאף אחד אלא לעבוד בצורה ייעודים ומבטיחה תוך מיקוד במקסום מועמדינו ע"י הבאתם לשבירת מיתוסים ופריצת גבולות אישיים, כך שזוהי התשובה אותה אבקש להעביר לך לעניין שאלה זו.
מי שיבקש להטיל ספק בסוג תוצאות שכאלו, או לתת לפחד לשתק אותו עד לכדי שימצא תירוץ לברוח, יותר ממוזמן להצטרף ולהבין מהי מנת חלקו – טעות חמורה.

מראיינת : תוכל לנקוב במספרים מדויקים?

אדרנלין כושר קרבי מפרסמת את תוצאותיה בכל רבעון גיוס וזו במטרה להפריך את טענותיהם של מעלה הספקות והנמנעים למיניהם אשר מנסים להטיל ספק בהליך הכשרה ייחודי ורב גווני זה אשר מצליח ומזה עשור לבצע התאמה מלאה של מועמדינו האינדיבידואלים ליחידות הקצה אליהן מכוונים דרך.
פלטפורמת עבודה ייחודית שרק במועד הבודד האחרון העפילו תחתיה המספרים כמפורט להלן:

  • 21 בוגרים לקורס טייס / קורס חובלים / צוללות
  • 14 בוגרים לסיירות העלית ( מטכל, שייטת 13, שלדג ויחידת 669 )
  • 43 בוגרים לחטיבת הקומנדו ( מגלן דובדבן ואגוז )
  • 68 בוגרים ליחידות המיודחות ( עוקץ, יהל"ם, לוטר, והגסרים של חטיבות החיר )

מראיינת : אתם ממש אקספרט 

בישראל המונח הוא מומחים, וכן לצורך הליך ההכנה האמור איגנו את טובי המומחות הישראלים מעולמות הספורט, הביטחון, הפסיכולוגיה וההייטק על מנת להעניק למועמדינו מעטפת הכנה חסרת תקדים שכיום שברה את תקרת הזכוכית של גיוס מועמדים ליחידות החוד הצהליות, ומעבר לכך פרצה את הגבולות של עצמה וזו מצאנו ע"י גיוס מעל 200 מועמדים בפחות מחצי שנה ליחידות הנזכרות לעיל

מראיינת :  האם ישנה איזושהי נקודה סוף אותה תרצה להעביר ?


זו שכבר הבינו, אם אתם דורשים להיות יותר מעוד חלק בסטטיסטיקה, ולכבוש את הפסגות להן הנוף שרק בודדים זוכים להם, אנחנו כאן למענכם.
אדרנלין כושר קרבי וקורס הכנה לשירות משמעותי ביחידות העלית של צהל וגופי הביטחון שלאחר שירות המחכה רק לכם עם אימון קבלה ללא עליות.

איך מתקבלים לחטיבת הקומנדו ( חטיבת עוז ) בפועל

על מנת לעמוד באותם הקריטריונים של חטיבת הקומנדו ( חטיבת עוז ) והיחידות המרכיבות אותה עליכם להכיר שרק קורס הכשרה ייעודי מסוגל להביא אתכם אל היעד והמטרה.

קורס הכשרה ייעודי אותו פיתחה אדרנלין כושר קרבי בראשו עומדים ארבע אגפי הכשרה יוקרתיים שביחד הצליחו לרקום שיטת עבודה פורצת דרך שאיתה אנו מגייסים בכל מועד גיוס מאות בוגרים ליחידות החוד הצהליות שאת מספריהם זה עתה קראתם.

אם אתם מבקשים שירות משמעותי ביחידות העלית הצהליות וזו תוך התחייבות מלאה להליך שיעמיד אתכם באחוזי ההצלחה הגבוהים מכל, הזינו פרטים בטופס שלמולכם ורכזינו יעלו למולכם בהקדם להסבר מלא.

חטיבת הקומנדו

חטיבת הקומנדו ( חטיבת עוז ) מאת צלם הביטחון אורן כהן 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן