מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

מסתערבים : ככה התקבלו לשרותינו ארבע חברי ילדות

מסתערבים : ככה העפילו אל יחידת דובדבן ( המסתערבים של צה"ל ) ארבע חברי ילדות

מסתערבים : זוהי השיטה להתקבל ליחידה

כחלק מחברת הדגל הבלעדית בישראל להכנה לשירות פורץ גבולות ביחידות העלית הצהליות, בחרנו לחשוף אתכם אליהם.
בוגרי אדרנלין כושר קרבי אשר הצליחו להפוך את הקערה על פיה וכנגד כל הסיכויים העפילו אל על וכבשו את הפסגות והמטרות אליהם כיוונו ושאפו.
חשיפה אשר מטרתה הנה אחת, להעניק לכם את הקווים המנחים והרעיון כי כל אחד יכול, והיום זהו התור שלכם!

במאמר שלפניכם 

  1. דברי בוגרי אדרנלין
  2. מפרט הליך הכשרה
  3. שריון אימון נסיון ללא עלות
 

 

אם אתם מבקשים להכיר עוד לחצו על הקישור הבאאדרנלין כושר קרבי : כושר קרבי – קורס הכנה ליחידות עילית

מסתערבים : דברי בוגרי אדרנלין מיחידת דובדבן ( מסתערבי צה"ל )

⏳א' צוות תל אביב
הגעתי מספר חודשים לפני הגיוס מתוך הרעיון כי הם היחידים שמסוגלים ליצור בזמן מאתגר שכזה וצדקתי.
מנכל החברה היה מדריך הצוות האישי שלנו כאשר מעבר לאימונים חוצי קווי דמיון הוא ידע להעביר לנו נקודות השקפה נדירות והתפיסה שאנו רמה אחת מעל, בינהן, מדוע המשפט הכל בראש אינו נכון, מהי עוצמה ואיך להשיג אותה, מהי נוכחות, איך מתבטא ביטחון העצמי ומה הדרך להפוך אותו לעליונות.
שילוב של כל אלו יצר את האדם העומד למולכם היום, או איך שהממכל מגדיר זאת, אגדה בחייה

🩺 מ' צוות תל אביב
השתתפתי בחוג אחר שפצע אותי כדי להגיע אליהם חודש וחצי לפני יום סיירות ולאחר מנוחה ארוכה, גוף בקצב איטי ופציעה שמאיימת אם אפעל בצורה לא מבוקרת.
על מנת להתגבר על סיטואציה זו הם חיברו אותי אל מנכל החברה, היחיד שיודע להעניק מתווה דרך לסיטואציות מאתגרות שכאלו והוא כאילו היה דבר שבשגרה החל ללוות אותי בצורה צמודה עוד ביומי הראשון תחתיהם, הצמיד לי אנשי מקצוע שידעו לפגוע במטרה ויחד הביאו אותי מוכן ליום סיירות וגיבוש מטכל האחוד כדי שאציין שם את רצוני לשרת ביחידת דובדבן, אפגין דריכות, חדות ורף יכולות חסר תקדים ללא זכר לפציעה ממנה החלמתי חודש וחצי לפני ואתקבל ליחידת דובדבן

🔗 ש' צוות נתניה
ליווי ללא הפסקה, ככה אני מגדיר את אדרנלין, בשונה ממה שאתם מכירים, כאן זה בית, משפחתיות שאין שניה לה, מדריכים שמתפקדים כאחים גדולים, מנכל אדיר שהיה מעין אבא שני ואיך אפשר בלי החברים לצוות שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיי ועד היום לתוך השירות הצבאי.
רגעי חולשה וקושי בהם הצוות הרים אותי, צומת דרכים בה נותבתי עי סגל ההדרכה ומצב בלתי אפשרי שהוא היה שם לעמוד לפני ולספוג את האש, אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות, הדבר היוקרתי ביותר שיש בזה אין ספק, אבל מי שמגיע מבפנים חווה מעבר, זה שאותו זר לא יבין.

📝 ל' צוות פתח תקווה
אני חייב להם הכל, מעטפת הכשרה מבודלת ומשתכללת שאין כדוגמתה, רק שנכנסתי פנימה הבנתי את המערכת הענקית בה אנו נמצאים, סטנדרט שאין שני לו, תוך לקיחת כל האפשרויות בחשבון והטמעת מכלול כלים שאיפשרו לי לדלג בקלילות את המיונים הצהלים ולשרת היום בהצטיינות במסלול הלוחם ביחידה.
קורס הכשרה ייעודי ומנפה ובו תכנים יחודיים ואנשי מקצוע אשר הקדישו את חייהם למען הצלחתכם, לא עוד בוגרי יחידה כסו או אחרת, לא עוד חוגי סרק, עם העתיד שלכם לא משחקים.

מסתערבים : ככה תעשו את זה

על מנת לאפשר למועמדינו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף הכושר הקרבי ובכלל היה עלינו למצוא את הדרך לשלב את עומסי המיונים ושלבי המסלול המנפים המהווים נקודות הקיצון אותן תתבקשו לפרוץ כבר בהליך הכשרתכם תחתינו ובכפוף לסרגל מאמצים מבוקר הפועל תחת שני קווים מנחים המאפיינים היום את עולם הביטחוניסטים הישראלים,  כוח אדם ומקצועיות אשר ישרישו בכם את המסוגלות להתגבר על תוואי הדרך והמכשולים שיקרו בדרככם. מערכת הכשרה ייעודית, משומנת משתכללת ומבטיחה המורכבת מארבע אגפי הכשרה בהם לוקחים חלק עשרות אנשי מקצוע הפועלים ימים כלילות תוך הרמוניה מושלמת על מנת להוליד ולפתח קורס הכשרה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות.

קורס העומד כתקדים בענף הכושר הקרבי הפועל לפי שישה משורים, כמפורט להלן 

  • תכני שיגרה אקסלוסיבים
  • מערך סימולציות וימי דמה בשת"פ המגבשים הפעילים
  • סאגות הכנה מקצועיות הכפופות לארבעת אגפי ההכשרה באדרנלין כושר קרבי
  • סדרות פסיכולוגיות ומונו מנטליות להעצמת הביטחון והאמונה העצמית
  • הרצאות חשיפה מתוזמנות למועדי המיונים והגיוסים הצהליים
  • סדנאות מסלול – לחימה וקרב מגע, ניווטים, ערכי צהל וכיוצ'.

כאשר לצד כל אלו פיתחה אדרנלין כושר קרבי מערכת טכנולוגית בלעדית שיודעת להתאים את המועמד ליחידה אליה ביקש תוך ניתוח מקיף לכלל הקריטיונים המתבקשים ובכפוף לתנאי יחידות העלית.
שילוב בן יד אדם ואלגוריתם מתקדם המהווים הליך ההכנה מבודל שכיום מסוגל להתחייב לכם לאחוזי ההתאמה הגובהים מכל לשירות מאתגר וחוצה גבולות בסיירות העלית, חטיבות העוז ( מגלן אגוז ודובדבן ) יחידת רפאים, היחידות ההתנדבותיות והגדסרים המפוארים – אליהם מתקבלים בודדים בכל מחזור גיוס

מסתערבים : הפכו אותו למציאות נרקמת

 

ברוכים הבאים לאדרנלין כושר קרבי, חברת הכשרות ביטחוניות לה קורס הכנה ייעודי להכנה ליחידות עלית אותו פיתחו ארבע אגפים ועשרות אנשי מקצוע הפועלים בהם על מנת ליצור מערכת ושיטה חסרת תקדים אשר זכתה עוד משלבי הקמתה ועד היום לאחוזי הצלחה מסחררים ובלתי מבוטלים, אחוזי ההצלחה הגבוהים בענף.

חברה אשר אושרה עי שלושה גופים ממשלתיים ( צהל, משרד הביטחון ומשרד החינוך ) וכיום אחראית על אלפי מלשבים בכל שנה אשר מבקשים לרקום עתיד מזהיר וחסר גבולות.

חברה אותה מגדירים בכירי מערכת הביטחון כמפעל ליצור לוחמי עלית את מועמדיה מובילה לתפקידי מפתח ביחידות האמורות, מפקדים, קצינים, רמדים וסגני מפקדי יחידות היא מנת נחלתם.

אם אתם מכירים כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת, ההכנה הנכונה, אנחנו כאן למענכם, להגשת מועמדות בצוות הפועל באזור מגוריכם היכנסו לאתר, הזינו פרטים ונציגנו יעלו מולכם עם הסבר מלא ותיאום אימון ניסיון ללא עלות בהקדם.

כי הניצחון דורש הכנה מוקדמת – אדרנלין כושר קרבי 

מסתערבים

בתמונה בוגרי אדרנלין המופיעים במאמר זה ( יחידת דובדבן )

מסתערבים

בתמונה בוגרי אדרנלין המופיעים במאמר זה ( יחידת דובדבן )

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן