מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

כושר קרבי יהוד

אייקון אדרנלין כושר קרבי לבן

אדרנלין כושר קרבי הנה חברת ההכשרות הביטחוניות וההכנה לצבא הגדולה בישראל להובלת מלשבי"ם מכלל גזרות האוכלוסיה לשירות משמעותי ביחידות החוד הצהליות לה צוותי הכשרה ייעודיים הממוקמים בפריסה ארצית כאשר את הדגש בעמוד זה נעניק לצוות הבלעדי הפועל בעיר יהוד.

מדובר בצוות כושר קרבי הפועל בצורה ייחודית תחת ארבע מדורי הכשרה אקסקלוסיביים שהקימו למענו שיטת פעולה משתכלל העונה לכלל המיונים הצהליים המתבטא בקורס הכנה ממוקד לו שישה שלבים בהן ירכשו מועמדינו ארגז הכלים יוצא דופן שיעניק להם התבדלות ועמידה בכלל הקריטריונים אותם יבקשו למצוא מגבשי מערך יחידות הקצה הצהליות.

מהו הליך ההכנה לצבא אותו תעברו תחת אדרנלין כושר קרבי
  • הכנה למבחנים הפסיכוטכנים ( צו ראשון / ירפ"א א' / מר"י )
  • שלושה אימוניים במתכונת שבועית תחת מדריך יוצא יחידה מיוחדת לו כלל תעודות ההסמכה הרלוונטיות.
  • אימוני כושר קרבי עצמאים / תוכניות חדר כושר מותאמת אישית ברמה האינדיבידואלית לפי יכולת המשתתף ומועדי מיוניו.
  • תפריטי תזונה פרטניים 
  • סדנאות מנטליות, חוסן נפשי וביטחון עצמי
  • סדנאות קצה וימי דמה מדויקים בשיתוף פעולה מלא מצד יחידות החוד הצהליות 
  • תכני מסלול בנושאי לחימה / ניווטים וכיוצא בזה

 

דברי מדריך צוות יהוד

מדובר בצוות אותו אני מוביל כבוגר ומגבש במיל ביחידת עלית שאת חניכנו אני בוחר בקפידה וזו במטרה לשמור על המוניטין וקצב העבודה הגבוה אותו קבענו עוד בימי הקמתו.

צוות שמשתתפיו עוברים בכל אימון ארבע תחנות המשלבות את כלל התכנים של מיוני סיירות העלית תוך כניסה לפרטים הקטנים וניתוח מעמיק של משתתפינו אותו יקבלו בדו"ח מסודר ובמטרה להמשיך את מגמת השיפור וההתייעלות של חניכנו בקבוצה ובודדים כאחד

שיטת עבודה חסרת תקדים עליה אחראים אגפי ההכשרה המוזכרים לעיל ואנחנו ראשי הצוותים השונים הדואגים להעניק לחניכנו מענה מלא של אימוני שגרה מאתגרים , תכוניות קצה עצמאיות, הטמעת ערכים, ביטחון עצמי וזמינות מלאה בכל שעות היממה לאתגרים הפוקדים את חייהם בשלב זה, ואלו על קצה המזלג כאשר את השאר תכירו כחניכי צוות יהוד.

כושר קרבי יהוד - הגשת מועמדות

אם אתם מבקשים להבטיח את שורותיכם באחת מסיירות העלית המובחרות ויחידות ההתנדבות השונות של צבא ההגנה לישראל וללא יוצא מן הכלל, חריגות או כשלונות.

אם אתם דורשים את סגל ההדרכה היחיד בתחומו אשר הפך את תחום ההכנה ליחידות המיוחדות לנחלתו ועומד באחוזי ההצלחה הגבוהים בענף ההכנה לצה"ל בכלל וסיירות העלית בפרט, מקומכם איתנו, מקומכם בצוות יהוד

לתיאום אימון קבלה ללא עלות חייגו 058-7071724 או השאירו פרטים 

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן