מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

אימות נתונים המדריך המלא

אימות נתונים המדריך המלא

בתחנה זו המטרות העיקריות הן לקבוע את ציון הצה"ר ולאמת את הנתונים שלכם. טרם ההגעה ללשכה תוכלו לעדכן את הנתונים האישיים שלכם ולחסוך זמן באמצעות שאלון אימות הנתונים שנמצא באזור האישי באתר מתגייסים.

אימות נתונים- מה קורה שם

אל תחנת אימות הנתונים יש להגיע עם תעודה מזהה. בתחנה זו תשבו מול מאבחנת פסיכוטכנית שתחילה תאמת את הנתונים היבשים  הבאים

אימות נתונים
מקום מגורים
מוסדות לימוד/ שנות לימוד
מקצועות מוגברים בתיכון וכיוצא בזה

חשוב להכיר : הנתונים שיאספו מבוססים על ההצהרה שלכם ועל כן יש לוודא שהמידע שאתם מוסרים נכון.

 

לאחר סגנון שאלות אלו תוסיף המאבחנת הפסיכוטכנית שאלות טכניות ובירוקרטיות בדבר בני ביתכם, הורים ומצבם, אחים אחיות וכיוצא בזה, כאשר כלל השאלות אש יוצגו לפניכם יגעו בפרטים הבאים:

א. ארץ מוצא
ב. תאריכי לידה
ג. תעודות זהות
ד. מספרי פלאפון

אי לכך והתאם לזו, נמליץ להיערך ולהצטייד לפני בפרטים אלו וע"י זה להקל ולקצר למענכם שלב זה היות ואת הכוחות שלכם תתבקשו לשמור לשלבים המגיעים מיד לאחריו, בינהם, מבחן הפיסוכוטכני הממושך והראיון האישי המשמעותי, בהם תדרשו להגיע לצד עירונות וריכוז מלאים. 

רוצים להשיג דפ"ר 90?

הירשמו למולטימציה והתחילו לתרגל

צה"ר : מהו ועל בסיס מה הוא נקבע 

ציון הצה"ר (ציון השכלה ראשוני) יינתן לכם בסוף אימות הנתונים שתבצע המאבחנת. ציון הצה"ר הוא ציון אשר נע בין 0 ל-12 נקודות, ובהינתן תעודת בגרות מלאה תזכו לקבל את הציון המקסימלי של 12 נקודות.

"

"

המלצת משתתפי אדרנלין
כחלק מקורס ההכנה לצו הראשון באדרנלין ביצעתי תרגולים מדויקים וסימלציות מורכבות ומאתגרות ממבחן הדפר עצמו כך שהתעלתי מעליו בכמה מונים ( השגתי דפ"ר 90 ) כדי להחתום את כלל הליך בצורה הטובה ביותר רכשתי סימולציית ראיון אישי ובה ביצעתי אימות נתנוים ראשוני וסימולציית ראיון אישי עליה תוכלו לקרוא בעמוד ראיון אישי המדריך המלא , אשר הכינו אותי בצורה חד משמעית ולאין שיעור לשאלות, הטונציה המתבקשת ושיטות הפעולה שהיה עלי לנקוט על מנת לשמור על ריכוז מלא ולא ליפול על הפרטים הקטנים, אלו שינסו להויבל אתכם אליהם.  מכלול כלים של שרשרת חוליות בלתי נפרדת בה תדרשו לעמוד, כפי שעשיתי אני בעזרת ההכנה המלאה והמתקדמת בישראל לצו הראשון שברשות אדרנלין כושר קרבי, מאבחנים צהליים, מולטימדיה מתקדמת, תרגולים, סימולציות, סירטוני הסברה, ליווי אישי מלא, הכנה לראיונות ועוד.   חברים הצו הראשון הינו נקודת הזמן המשמעותית ביותר בנקודת חייכם של רגעים אלו, אל תקלו בה ראש, הרשמו עוד היום ותזכו להבטיח לעצמם תוצאות - דפ"ר 90 !

"

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »
אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן