מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

צו ראשון המדריך המלא

צו ראשון - המדריך המלא

 

צו ראשון המדריך המלא – במהלך הצו הראשון תעברו מבחני מיון אשר ישפיעו משמעותית על תקופת השירות הצבאי שלכם. לשם כך, יש להגיע לצו הראשון מוכנים ולהכיר את התחנות השונות בהן תתקלו במהלך הצו.

 

טרם הצו הראשון : את מילוי הפרטים האישיים שלכם מתחילים עוד טרם ההגעה ללשכת הגיוס, מביתכם. בשלב זה ייאספו הנתונים האישיים שלכם ועליכם יהיה למלא שאלון אישי (אימות נתונים/צו ברשת) ולאחריו שאלון רפואי.
את שאלון אימות הנתונים (צו ברשת) עליכם למלא באזור האישי שלכם באתר מתגייסים. השאלון יכלול מידע עם הפרטים האישיים שלכם ושל בני המשפחה שלכם, מידע על מסגרות הלימוד שלכם, המקצועות בהם אתם ניגשים לבגרות והמקצועות אותם בחרתם להגביר.

השאלון הרפואי יכלול שאלות על מצבכם הבריאותי ובמהלכו תתבקשו להעלות טפסים שונים כגון תוצאות בדיקת שתן ובדיקת ראייה אשר חתומים על ידי הרופא/ה שלכם. ייתכן ותתבקשו להעלות מסמכים נוספים ולכן יש לעקוב בעיון אחר הדרישות.

דבר נוסף שמומלץ מאוד לעשות מהבית טרם ההגעה ללשכת הגיוס הוא שליחת האבחונים/ ועדות ההשמה/ מרשמי תרופות לקשב וריכוז. שליחתם מראש תאפשר לכם להגיע מוכנים אל הצו הראשון כשאתם יודעים האם אתם זכאים להקלות ומה הן, בנוסף הדבר יחסוך לכם זמן המתנה רב בלשכת הגיוס.

צו ראשון - תחנות

בעת ההגעה ללשכת הגיוס תעברו במספר תחנות. בתחנות אלו תעברו אימות נתונים, בדיקות רפואיות, ראיון ומבחנים שונים אשר ישפיעו על ציון הקב"א , הדפ"ר והפרופיל שלכם.   

אימות נתונים
צו ראשון בדיקה רפואית
בדיקות רפואיות
ראיון אישי
ראיון אישי
צו ראשון מבחן פסיכוטכני
מבחן פסיכוטכני

צו ראשון : אימות נתונים


את תחנה זו כיום ניתן לעשות טרם ההגעה ללשכת הגיוס במילוי הפרטים שלכם באתר. בתחנה זו המטרות העיקריות הן לקבוע את ציון הצה"ר שלכם ולאמת את הנתונים שלכם.
במידה ולא מילאתם את הפרטים טרם הצו באתר מתגייסים: בתחנה תשבו מול מאבחנת פסיכוטכנית שתחילה תאמת את הנתונים שלכם, מקום מגורים, פרטים על המשפחה (הורים ואחים), מספר שנות הלימוד שלכם וכדומה.
המאבחנת תקבע את ציון הצה"ר שלכם בהתאם למענה שלכם על שאלותיה הנוגעות להשכלתכם. חשוב לדעת שאין לכם יכולת להשפיע על ציון הצה"ר וכל שעליכם לעשות הוא להצהיר את מספר שנות הלימוד שלכם, ואת המגמות המורחבים בבית הספר. במידה ואתם מתכננים לעשות תעודת בגרות מלאה סביר להניח שתקבלו את הציון המירבי.

תחנת בדיקות רפואיות

בלשכת הגיוס תעברו בדיקות רפואיות על ידי רופא/ה. מטרת בדיקות אלו היא לקבוע את הפרופיל הרפואי שלכם. הפרופיל ילווה אתכם לאורך השירות כולו והוא מייצג את היכולת הנפשית והגופנית שלכם לשירות צבאי. מתוך כך, לציון הפרופיל שתקבלו יש השפעה מכרעת על השיבוץ שלכם לתפקידים שונים בשירות הצבאי. 

נא הכירו כי אתם רשאים לבקש להיבדק אצל רופא או אצל רופאה בהתאם לנוחיותכם. במהלך הבדיקות הרפואיות תתבקשו לדווח על כל בעיה פיזית או נפשית שחוויתם בעבר או בהווה. מעבר לכך יערכו לכם בדיקות הכוללות מדידת גובה, מדידת משקל ולחץ דם.
הפרופיל הגבוה ביותר הוא 97 וככל שהבעיה הבריאותית חמורה יותר הפרופיל יהיה נמוך יותר.

 
להלן סולם הפרופילים ומשמעותם:

– פרופיל 97: הפרופיל המקסימלי אשר מעיד כי נמצאת כשיר לשרת ביחידות שדה שונות, בכל חילות הלוחמים והיחידות המובחרות. במקרים של בעיה רפואית קלה ילווה פרופיל זה בסעיף ליקוי שאינו מוריד את ציון הפרופיל אך עשוי לפסול תפקידים שונים בהתאם לסוג הסעיף וחומרתו. למשל מועמד לגיוס המרכיב משקפיים יוכל לקבל פרופיל 97 כאשר מתווסף לו סעיף על ראייה.
– פרופיל 82: המועמד לגיוס נמצא מתאים לשרת ביחידות השדה השונות ובחיל הרגלים. פרופיל זה יינתן למועמדים בריאים בעלי מגבלה קלה בלבד.
– פרופיל 72: פרופיל המאפיין מועמדים בריאים בעלי מגבלה בעלת השלכות, למשל- אסתמה. המועמד ייחשב כשיר לשירות קרבי ביחידות הלוחמות מלבד יחידות חי"ר וסיירות.


– פרופיל 64:
פרופיל הניתן למועמד שנמצא כשיר לשרת כתומך לחימה כגון מפקד כיתה (מ"כ).
– פרופיל 45: פרופיל המאפיין מועמדים בעלי מצב בריאותי המגביל אותם ועל כן מזכה אותם בפטור ובהקלות. משמעות הדבר היא שיבוץ בתפקידי עורף. פרופיל זה אינו מאפשר להשתבץ לתפקידי לוחמה.


– פרופיל 25:
פרופיל המוענק לאלו אשר מתנדבים לשירות הצבאי לאחר שנמצאו בלתי כשירים.
– פרופיל 24:
פרופיל זה מעיד כי המועמד אינו כשיר לשירות צבאי באופן זמני (ייתכן בשל ניתוח, פציעה או מחלה). בסיום המצב הרפואי הזמני, ייבחן הרופא מחדש את מצב המועמד ויעדכן בהתאם את ציון הפרופיל החדש שלו.


– פרופיל 21:
בקבלת פרופיל זה נקבע כי המועמד בלתי כשיר לחלוטין לשרת בצה"ל. אי הכשירות יכולה לנבוע מסיבה פיזית או נפשית ומועמדים שקיבלו ציון פרופיל זה יוכלו לבקש להתנדב לשירות צבאי.

צו ראשון : תחנת הריאיון אישי

בתחנה זו תפגשו מראיינת פסיכוטכנית איתה תעברו ראיון שנמשך בין 20 ל-80 דקות בממוצע. מטרת הריאיון היא להכיר את עברכם, המוטיבציה שלכם, האישיות ותכונות האופי שלכם ולבדוק את התאמת תכונות אלו למערכת הצבאית. 

בסופו של הריאיון תכתוב המאבחנת את חוות דעתה המקצועית ותעניק לכם ציון צד"כ (ציון דרך כללי). 

חשוב לציין כי לא תהיו חשופים לחוות הדעת שכתבה המראיינת וגם לא לציון הצד"כ שהיא מעניקה לכם אך חשוב שתדעו שציון זה יהיה בעל השפעה מכרעת על נתוני האיכות שלכם (הקב"א). 

מעבר לציון הצד"כ בזמן הראיון תינתן למראיינת הזדמנות לבחון את הדיבור שלכם בעברית ולכן במהלך ראיון זה תעניק לכם המראיינת גם את ציון העברית שלכם.

רוצים להשיג דפ"ר 90?

הירשמו למולטימציה והתחילו לתרגל

צו ראשון : תחנת המבחן הפסיכוטכני

 


בתחנה זו תעברו את המבחן הפסיכוטכני שכיום הוא מבחן אדפטיבי, כלומר, המבחן מתאים את עצמו לרמה שלכם בהתאם למענה שלכם על השאלות, בתחילה תינתן לכם שאלה ברמה בינונית, במידה ועניתם נכון תינתן שאלה ברמת קושי גבוה יותר, במידה ושגיתם, תינתן שאלה מרמת קושי נמוכה יותר וכך הלאה עד שתקבע רמתכם.

המבחן כולל ארבעה פרקים

1. אנלוגיות מילוליות
2. אנלוגיות צורניות
3. מבחן הוראות
4. מבחן כמותי

רוצים לדעת עוד על הפרקים הכנסו למאמר : דפר 90 המדריך המלא 

צו ראשון : מה קורה מיד אחריו 

שאלון תחביבים : אם סיימתם את כל הליכי הצו הראשון תפתח עבורכם אפשרות לענות על שאלון התחביבים. על שאלון זה עונים מהבית באזור האישי שלכם באתר מתגייסים.

שאלון זה מאפשר למערכת הצבאית להכיר עוד צדדים בכם וכך לנסות ולהתאים את השירות לתחביבים ולכישורים שלכם.
השאלון אינו חובה אך מומלץ מאוד למלא אותו, ככל שתמלאו את השאלון מהר יותר כך יהיה למערכת הצבאית זמן רב יותר לשלוח לכם שיבוצים שעשויים להתאים לכם, לכן מומלץ למלא שאלון זה בהקדם האפשרי.

יום המא"ה : יום המא"ה משמעותו יום של מיון איתור והתאמה של המועמדים לגיוס למערכת הצבאית. מדובר ביום מיונים שנעשה באופן מקוון מהבית. לאורך המיון תעברו מספר תחנות שימדדו את היכולות האישיות, הבין-אישיות, הקוגניטיביות והביצועיות שלכם. יום המיון יכלול גם מבחנים פסיכוטכניים, תרגיל הבדוק את יכולות ההדרכה שלכם, תרגיל קבוצתי וסימולציות שונות.

לאורך יום זה תקבלו ציונים בתחומים שונים כגון יכולת פיקודית, עבודת צוות, עיבוד מידע, כישורים טכניים, יכולת ניהול ויכולת ארגון. ציונים אלו יצטרפו לנתונים שנקבעו בצו הראשון ויהיו בעלי השפעה מכרעת על האפשרויות השונות לשירות שתקבלו בשאלון ההעדפות שלכם.

צו ראשון שאלות תשובות

ראשית, מדובר בחברת ההכשרות הביטחוניות המובילה בישראל אשר עומדת באחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בהכנת מועמדים לפני גיוס לקורסים המובחרים ביותר ( טייס, חובלים, צוללות, 8200, שחקים וחבצלות ), סיירות העלית ( מטכל, שייטת שלדג ו669) חטיבת הקומנדו רפאים ושלל הגדסרי המפוארים, כל שבשונה מאחרים אשר מעניקים לכם הכנה נקודתית לצו הראשון או מבחני הירפא / מר"י אנו מבטיחים לכם ליווי ממיונכם הראשון בצהל ועד לגיוסכם בפועל

שנית, מדובר במוטימלדית הלמידה המתקדמת בישראל בה מאות שאלות, תרגולות מאתגרות, סימולציות מדוייקות תוך מתן הסברים פרטניים, שיקוך אחוזי הצלחה ואומדני ציונים מלאים אותם אתם עתידים לקבל בצו הראשון,
עוד יש לציין כי חברת אדרנלין הנה היחידה אשר מבצעת עידכונים שוטפים לפי השינויים המהותיים בצהל איתו נמצאת בקשר רציף.
יוער, כלל,  מי שבחר נכון ורכש את ערכת ההכנה האמורה חתם את המיונים הקדם צהליים בציון אותו ביקש ומשם המשיך דרכו לצד אנשי המקצוע בחברתנו והעפיל למטרותיו.

שלישית, מדובר באנשי מקצוע משכמם ומלאה אשר התאגדו למענכם וכיום עומדים כסגל הבכיר בישראל להכנה למיונים הקדם צהליים כאשר אלו הם תחומם
צו ראשון  + ראיון אישי / ירפ"א / מר"י : מאבחני פסיכוטכני, מודרכים צהלים, מאבחני התנהגות ופסיכולוגים מוסמכים

במידה ותמשיכו תהליך תחת אדרנלין כושר קרבי, תחשפו לסגל  ההדרכה המעוטרת בחברה, אנשי המקצוע מאגף ההכנה לצהל והכושר הגופני, בוגרינו מהקורסים המבוקשים בצהל ( טייס, חובלים צוללות ) סיירות העלית ( מטכל שלדג שייטת ו669 ) הקומנדו והגסרים המפוארים, ואלו תחת קורס הכנה עליו תקראו בעמוד זה : קורס הכנה המדריך המלא 

מעטפת ההכנה הבלעדית, המלאה והמתקדמת בישראל אשר עומדת רמה אחת מעל לחוגי ההכנה הפסיכוטכניים או קבוצות הכושר הקרביות הקלאסיות אשר לא מספיקים יותר מתחומם בלבד ובצורה חסרה.

 

זימון לצו הראשון תקבלו בהגיעכם לגיל 16 ( שביעית ) כאשר בד"כ מטעם המוסודות הלימודיים תבצעו צו בצוותא ( צו אחוד )

חיובי, למען הסדר הטוב פיתחו מערך מיטב אפשרות לבצע זאת בצורה עצמאית, 
 
כל שעליכם לעשות הוא להכנס לאזורכם האישי בקיוקס המידע הצהלי ( אתר צהל) שם תכנסו לקטגוריית הזזת זימונים, ותוכלו לקבוע באמצעות לחיצה על תאיריכם אפשריים את המועד החדש בו תתייצבו לביצוע מבחני הצו הראשון
 
 

1. שאלון רפואי מלא ( טופס ריק אותו תקבלו בדואר לצד הצו הראשון אותו תתבקשו למלא ע"י רופאי משפחה
2. בדיקות מעבדה ( תוצאות בדיקת ראייה מרופא עיניים ) בדיקת שתן בטווח 3 חודשים לכל היותר מועד הצו.
3. מסמכים רפואיים כון (בדיקת שמיעה, אקו לב, הולטר, תוצאות בירור הדמייתי, חוות דעת רופא מומחה, טסטים לאלרגיה ועוד). ( במידה וישנה בעיה רפואית עליה יש לדווח )
חשוב להכיר כי הסתרת מידע שכזה עלול לעלות בעבירה פלילת
4. אבחונים למען הקלות בבחינה אותן יש לשלוח במעמד שאלון אימות הנתנונים אשר יפתח לכם באזורכם האישי באתר צהל

 • אבחון דידקטי, אבחון פסיכודידקטי, סיכום ועדת השמה  – בתוקף מכיתה ו' ומעלה
 • מרשם לרטלין או קונצרטה עם אבחנה על הפרעת קשב וריכוז מנוירולוג / פסיכיאטר / פסיכולוג / מאבחן דידקטי (בעל תואר ראשון לפחות) / מומחה לקויות למידה (בעל תואר שני לפחות).. בנוסף, יש להביא עותק ליום ההתייצבות בלשכת הגיוס

5. תעודת מזהה ( תעודת זהות ) וזימון למועד הצו 

צו ראשון אחוד או צו בצוותא, הינו תאריך קולקטיבי אותו קבע המובד הלימודי למול מערך מיטב ובו יצאו כל תלמידי השכבה לבצע יחד את הצו הראשון ואלו לצד סגל המורים, חיילי פרק המשימה וחבריכם לשולחן הלימודים, דבר אשר יוריד משמעות את מגמת הלחץ של מבצעי הצו ובכך יעלו אחוזי הצלחתכם בצורה משמעותית.

מדובר בשלוש תחנות אינטסנסיות וארוכות ולכן עליכם להכיר כי זמן שהותכם עומד על מספר שעות, משעות הבוקר ועד הצהריים המוקדמות ולעיתים אחה"צ.

לפיכך, נמליץ על הבאת מזון ושתייה אשר יאפשרו לשמור על רמת ריכוז גבוה ולאורך זמן  

להלן הציונים שתקבלו לאחר ביצוע הצו הראשון

 • דפ"ר – דירוג פסיכוטכני ראשוני
 • ציון סימול עברית
 •  הפרופיל הרפואי

 

כאשר אלו הציונים אותם תתבקשו להשיג במידה ואתם מתבקשים להתמיין לתפקידים מסווגים בצהל

 • ציון דפר 50 ומעלה יאפשר לכם לבצע יום שדה ולהתברג למערך סיירות העלית והיחידות המיוחדות
 • פרופיל 82-97 יאפשר לכם לשרת במערך הלחימה הצהלי
 • סימול עברית : ציון 7 ומעלה יאפשר לכם להתמיין לתפקידים הנזכרים לעיל.

 

במידה ואתם מבקשים להכיר מה כל ציון דפר יעניק לכם ( טייס, חובלים, צוללות מסלול גמא, 8200, לוחמי סיירת וכדומה ) הכנסו למאמר המלא שלנו : דפר המדריך המלא 

מלש"בים רבים חוששים כי המצב הסוציואקונומי או מקום מגוריהם יוביל למתן ציונים נמוכים אך לא כל הדבר. 

שאלות מסוג אלו נובעות מההכרה כי בסיטואציות מסוימות על מנת להעניק לחיילים המשרתים בצה"ל "סביבת עבודה" שקטה ורגועה עליו להכיר את סטטוס החייל.ת ולספר עזקה כלכלית שתתבטא בתלושי מזון, רהיטים, דיור, משכורת גבוה, חופשות עבודה וכיוצא' בעת הצורך.

מבחן הפסיכוטכני הוא החארי ( זה שיקבע ) את ציון הדפ"ר שלכם, דירוג פסיכוטכני ראשוני, כאשר ציון זה נע בן 10- 90 נקודות ובקפיצות של 10 יחידות מציון אחד למשנהו.

חשוב להכיר כי על מנת להעפיל למיוני הקדם צהליים לתפקידים הנחשקים ביורת בצה"ל ביהנם 

 • קורס חבולים, צוללות
 • סיירות העלית
 • היחידות המיוחדות 

עליכם להשיג ציון דפר של 50 נקודות ומעלה. 

אם זאת ישנם תפקידים שציון הדפר המתבקש יעמוד על 70 ומעלה כגון

 • קורס טייס
 • גמא, 8200
 • חבצלות ושחקים

לכן על מנת להעמיד את עצמכם במקום שרק בודדים יזכו לו, הכנסו עשכיו לעמוד החבילות האקסקלוסיבי שלנו ובו תמצאו חבילות הכנה יוקרתיות להכנה לצו הראשון. 

חבילות אותן הרכיבו טובי המוחות הישראלים, מאבחנים פסיכוטכנים ומתשאלים, מאבחני התנהגות, פסיכלוגים מוסמכים, אשר עד כה הבטיחו למועמדי אדרנלין שירות ביחידות הנל וברוב גורף. 

 

לחבילות לחצו : מכללת אדרנלין – חבילות הכנה לצו ראשון 

מנגד לדעה הרווחת כי סימול עיברית הינו חלק מציון הדפ"ר לא כך הדבר.

מדובר בציון נפרד לגמרי הנע בן 5-8 נקודות כאשר ציון עברית גבוה הינו קריטיון סף להשגת מיונים לתפיקיד מפתח בצהל בינהם יום סיירות, מיונים לקורס טייס חבלים וצוללות, גמא, שחקים חבצלות, 8200, ועתודה

עוד יש לציין כי סימול עברית הוא מבחן המתבצע בצורה פרונטלית למול מאבחת פסיכוטכנית וכמפורט להלן

יכולות וורבליות : בחלק אימות הנתונים יוצג למשלב.ית דף ובו מילים אותם יתבקש לשלב בנושאי שיחה לבחירתו אותם יציג במשך דקות מספר למול המאבחנת
הבנת הנקרא : מתן מספר משפטים, בד"כ כשלושה" בהם מילים המנוסחות בשפה גבוה אותם תתבקשו להסביר במילים פשוטות ולפי הבנתכם
יכולות הכתיבה: כתיבת מספר משפטים ע"י הרכבת מילים נבחרות אשר ינתנו לכם ע"י המאבחבנת אשר יעידו מחד על רמת הבנתם ומנגד יכולתכם הלוגיות.

מהו שלב אימות הנתונים המלא, מה תעברו בו ואיך לקבל בו ציון צה"ר גבוה : הכנסו אימות נתונים המדריך המלא, קראו ומיד לאחר כמן הרשמו ללומדות ההכנה האקסקלוסביות והמתקדמות בישראל להכנה לצו הראשון 

 

– פרופיל 97: הפרופיל המקסימלי אשר מעיד כי נמצאת כשיר לשרת ביחידות שדה שונות, בכל חילות הלוחמים ויחידות העלית. 
– פרופיל 82: המועמד לגיוס נמצא מתאים לשרת ביחידות השדה השונות ובחיל הרגלים. פרופיל זה יינתן למועמדים בריאים בעלי מגבלה קלה בלבד.
– פרופיל 72: פרופיל המאפיין מועמדים בריאים בעלי מגבלה בעלת השלכות, למשל- אסתמה. המועמד ייחשב כשיר לשירות קרבי ביחידות הלוחמות מלבד יחידות חי"ר וסיירות.
– פרופיל 64:
פרופיל הניתן למועמד שנמצא כשיר לשרת כתומך לחימה כגון מפקד כיתה 
– פרופיל 45: פרופיל המאפיין מועמדים בעלי מצב בריאותי המגביל אותם ועל כן מזכה אותם בפטור ובהקלות
– פרופיל 25: 
פרופיל המוענק לאלו אשר מתנדבים לשירות הצבאי לאחר שנמצאו בלתי כשירים.
– פרופיל 24: 
פרופיל זה מעיד כי המועמד אינו כשיר לשירות צבאי באופן זמני (ייתכן בשל ניתוח, פציעה או מחלה). בסיום המצב הרפואי הזמני, ייבחן הרופא מחדש את מצב המועמד ויעדכן בהתאם את ציון הפרופיל החדש שלו.
– פרופיל 21:
בקבלת פרופיל זה נקבע כי המועמד בלתי כשיר לחלוטין לשרת בצה"ל. תח פרופיל זה לאניתן יהא לבקש להתנדב לשירות צבאי

חיובי, במידה וחלה הקלה במצבכם הבריאותי או מנגד מצבכם הבריאותי אינו מגביל את יכולתכם הפיזית על אף חוו"ד הוועדה הרפואית הצהלית עליכם להצטייד במסמכים הבאים ולפי סדרם 

 

 • המלצת רופא מומחה לשירות במערך הלחימה 
 • מבדקים רפואיים תומכים
 • מכתב אישי המסביר מדוע מגיע לכם לשרת בתפקיד האמור 

דוגמא מהשטח מועמד אדרנלין כושר קרבי אשר קיבל פרופיל 72 כאשר לאחר שליחת המסמכים הנל ( המלצת רופא מומחה, בדיקת נשימה במאמץ ומכתב אישי ) תוך ליווי בריוקרטי מלא מצד הבכירים החברתנו עלה פרופיל המלשב ל 82  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיבי. 

 

לפי הרפורמה החדשה כיום ניתן לבצע מבחנים חוזרים,על מנת לעשות זאת עליכם להגיש בקשה למיטב ובה 

 

 • מכתב אשר מסביר מדוע מגיע לכם מבחן חוזר
 • המלצת סגל הוראה ( עדיפות לשני אנשי צוות )
 • גליון ציונים

 

במידה וישנה בעיה נוספת

במדינתנו חמש לשכות גיוס  המתפרסות בחמיש בכלל מחוזות הארץ. צפון : טבריה וחיפה מרכז: בסיס תל השומר מחותץ ירולשים: לשכת ירולשים מחזו דרום : באר שבע כאשר זימון למיון הצו הראשון תקבלו לפי כתובת המגורים הרשומה במשרד הפנים. על מנת להעביר את תקם האישי לאחת מהלשכות הנזכרות לעיל עליכם להדגי מכתב אישי ובו לציין את הסיבה לכך ( הורים גרושים, תלמידי פנימיה וכיוצא בזה )
הריאיון האישי גורלי בקביעת ציון הקב"א הסופי ולכן אין לזלזל בו, יש להתייחס אליו כאל מבחן לכל דבר. הריאיון מיועד למשלבים,יות ומטרתו לעשות היכרות ראשונית ואישית בין המועמד לגיוס לבין המערכת הצבאית. אורך הריאיון נע בין 20 ל80 דקות בממוצע אך ייתכן גם שתחוו ריאיון ארוך יותר. בסופו של דבר מטרת הריאיון היא להכיר את עברכם, המוטיבציה שלכם, האישיות ותכונות האופי שלכם ולבדוק את התאמת תכונות אלו למערכת הצבאית. על בסיס התאמה זו יינתן ציונכם בריאיון האישי. מעבר לכך, יש בכוחו של הריאיון האישי להשפיע על מקום השיבוץ שלכם במערכת הצבאית. האינטרס של הצבא הינו לשבץ אתכם לשירות במקום שבו תוכלו לתרום באופן המשמעותי ביותר, בהתאם לתכונות האופי שלכם שהתגלו בריאיון האישי. אן אתם מבקשים ערכת הכנה ייעודית אשר סחפה את אחוזי הצצלחה הגבוהים ביותר במיוני הצו הראשון והראיון האישי, הכנסו לעמוד החבילות שלנו ותזכו לתאם ביצוע סימולצית ריאיון למול מאבחנת פסחיכוטכנית אשר תעניקלכם קווים מנחים, שאלות ותשובות ממוקדות והתייחסות מלאה למצבכם.   חבילות הכנה : לחצו כאן ראיון אישי המדריך המלא : לחצו כאן
אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »
אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן