מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

גיבוש גדעונים | גיבוש יחידת 33 | יחידת המסתערבים של משטרת ישראל – המדריך המלא

גיבוש יחידת הגידעונים | קורס הכנה ליחידת היממ והגידעונים.
חוויות משתתף הקורס

 

דברי בוגרי הקורס

בעוד ****** ***** גיבוש הגידעונים יוצא לדרך, הגיבוש הקשה ביותר אותו בצעתי בתור בוגר יחידת עלית לו נסיון רב לעניין, אך אם זאת לא לכך התכוננתי, לא עד שהגעתי לקורס ההכשרה הבלעדי של חברת אדרנלין ליחידות החוד של המשטרה.

בזמן שאתם חושבים שהתכוננתם בדרך הטובה מכל וללא שום התחבטות לעניין, זה יהיה הגיבוש שיבהיר לכם כי כל ההכנה אותה התעקשתם לבצע לבדכם, תהווה המפלה אותה דרשתם ובניתם במו ידכם.

לא תעפילו בלעדיהם, לא למול התכנים אותם הם מבקשים שתבצעו וברמה שאין שניה לה, לא ליחידות מסוג אלו להן המעטפת המסווגת ביותר, לא יחידת הגידעונים.
מדובר ב**** ימים מלאים אשר בהם תנותחו ברמה הגבוה מכל אשר יעמידו אתכם בתכנים קשים שיתרכזו בנקודת קיצון אחת ממנה תשארו בודדים בלבד.

זה היה היום ה***** לגיבוש בו ביצענו את התוכן המדובר, תוכן אשר שבר את החזקים ביותר ואלו שחשבו שהגיעו מוכנים ולהם כל הכלים לסיים ובהצלחה מיון שכזה.

הם שלא הגיעו מאותו המקום וההכשרה איתה אני הגעתי, הם שנפלו מהברכיים בזמן שאני ידעתי שעוד רגע זה נגמר, הם שהרימו דגל לבן בזמן שאני המשכתי להוביל וללא עוררין.
בוגר היחידה


דברי מגבש ביחידת הגידעונים

זהו מיון שמגיע כדי לבדוק מי מכם מספיק נעול על מנת להגיע ליחידה, לא מספיק לנו עבר רבוי בפעילות צבאית מעוטרת ויחידת מיוחדת ממנה הגעתם שהרי מדובר ביחידה המתסערבים ברמה הגבוה מכל אשר עובדת בפן המבצעי והאגמי כאחד וזו בערוצים שונים אליהם תחשפו כמי שיעמדו בשורותינו.

יחידה אשר שומרת על חסיון לוחמיה גם לאחר שירות וכמות של לוחמים שלא עולה על ** כך אנו בעצם שומרים על איכות של כוח אדם והתמקצעות ברמה הגבוה מכל.

יחידה אשר מטרתה היחידה הנה הכשרה מלאה וללא סינון כלל וזו משום שאת הליך המיון האחרון עברתם לאחר הגיבוש הפיזי, כהליך קדם יחידתי ( גיבוש שני ), וזו משום אנו מבקשים את הצלחת כל מי שבחרנו בו להתחיל הליך הכשרה תחת שורתינו, מי שהגיע ונמצא מתאים לעבוד תחת המעטפת שרק אנו מסוגלים ליצור, המעטפת של יחידת הגידעונים.


 

גיבוש יחידת הגדעונים הפרטים המלאים תחת ב"מ

 

מדובר במיון אשר מתחלק לשני גיבושים אר יעמידו אתכם למול נקודות הקיצון הגבוהות מכל וזו על מנת לבדוק מהי נחישותכם לשרת ביחידה זו והאם יש בכם אתץ הקריטריונים אותו מבקשת יחידה הגדעונים.

 

המיון הראשון | גיבוש יחידת הגדעונים

 

ראשית, מדובר בגיבוש שלא עולה על שבוע, למען הדיוק גיבוש של ***** ימים בדיוק אשר מגיעים לאמוד אתכם בנקודות הקיצון הגבוהות מכל ובכך לבדוק האם אתם מתאפיינים באפי הלוחם אותו מבקשת היחידה

שנית, מדוברו בגיבוש קצה במתכונת צהלית אשר עולה ברמתו על כל תוכן אותו עברתם באשר הוא אשר מגיע לבחון אתם ברמה הפיזית, המנטלית, השכלית והחברתית כאחד וללא יוצא מן הכלל.

ראוי לציין כי הגיבוש ליחידת הגידעונים הינו גיבוש אשר עולה ברמתו על גיבוש הימ"מ בתכנים הפיזית ממנו יפלו לוחמי סיירת אשר עברו את הגיבושים הקשיים מכל של צבא ההגנה לישראל וזו העקבות העובדה כי אתם מתמיינים ליחידת העלית הגבוה ביותר בארץ ובכלל אשר עובדת למול כוחות הביטחון והמודיעינים הישראלים.

ציטוט מגבש היחידה

היום מעבר לכל תקופה אחרת, הם מגיעים אלינו ונופלים כבר בימים הראשונים כמו בכל גיבוש משטרתי וצה"לי כאחד, היום ומעבר לכל תקופה אחרת היחידה תמשיך ברף הגבוה חסר הפשרות אשר מייחדי אותה והופך אותה ליחידה קטנה ואיכותית שלא מתפשרת על כמות אלא דוגלת במיקצועיות"

שלישית, את התשובות לגיבוש אתם תקבלו כשבוע לאחריו וזו באמצעות שיחת טלפון אשר  סיכומה יעלה לאחר ביוע ניתוח פרטני ומעמיק ליכולות אותן הפגנתם בגיבוש.

שיחה אשר ממנה תקבלו את המענה לו חיכיתם והתאריך לגיבוש השני של יחידת המסתערבים הגבוה מכל, יחידה מאין כמוה אותה מרכיבי טובי הלוחמים והאנשים של מדינת ישראל באשר הם.


המיון השני | גיבוש בפן האגמי

מיון אשר מתבצע למול המועמדים שהעפילו דרך המיון הראשון בלבד.

חוויות בוגר היחידה | מיון אגמי

אתם תגיעו ותבצעו מיון בפן האגמי אשר כחלק ממנו תדרשו לבצע אילתורים וברמה המורכבת מכל תוך ניתוח השטח ומתן מענה מהיר לכל המתרחש מסביבכם ולמולכם.

למיון  זה אתם תצאו תחת חסותם של מגבשי היחידה אשר יעבירו אתכם תכנים ברמה בסיסית בלבד ולצד קווים מנחים ברורים אשר מגיעים לבדוק אתכם ברובד המהותי של היחידה ובכך למיין אתכם לתפקידים השונים אשר מרכיבים את צוותי הלחימה של הגדעונים.

שימו לב כי על מנת לשמור על על חסיון המיון, את המידע הממוקד והמדוייק ביותר על כל שלביו אנו נחשוף אך ורק למול משתתפי הקורס.


ובכדי לסבר לכם את האוזן ולהמחיש לכם את קושי הגיבוש בחרנו להעניק לכם עוד מספר חוויות מצד בוגרינו אשר משקפות מעיני המועמד את התכנים הרווים המנחים בהם תתבקשו לעמוד והקצב הבלתי ניתן לעצירה של יחידת הגדעונים

חוויות בוגר הקורס | מסע הגידעונים

הגענו לגיבוש כשלושים מועמדים אשר מתוכם שרדו בודדים בלבד וזו בעקבות המסע של יחידת הגדעונים, מסע אשר לא חוויתי בעבר לאור העובדה כי לא היה מדובר במסע פשוט לו אורך וקצב מוגדרים מראש אלא מסע מורכב מאין כמוהו אשר שילב מספר אלמנטים וזו ללא התחשבות בהשתלחות המגבשים אשר שברה את הטובים ביותר, השתלחות אשר הניבה פרי לכל מי שהגיע מוכן אליה ברמה המנטלית והפיזית כאחד.

חוויות בוגר הקורס | המיון הפיזי

הם הגיעו וזו על מנת להגדיר לנו מהי עוצמה ונחישות מחדש, מצאתי את עצמי כמו נער בן שמונה רץ ומקפץ על אותו מתאר שםה בחרו וזו לפי סידרי הגעה כאשר המטרה היא להעפיל ראשון, אך אם זה לא הספיק בגיבוש זה חווינו מה שלא חווים בשום גיבוש צהלי אחר, הלא הוא התוכן הקשה מכל אותו עברנו שלוש שעות ומעלה בכל יום וללא חריגות כלל, תוכן אותו אני מנוע מלספר אליו תחשפו כמשתתפי הקורס.

חוויות בוגר היחידה | עבודה מנטלית

אתה מגיע לשם שלך בראש קו מנחה אחד, ( קו אליו יחשפו משתתפי הקורס) קו אשר הם עשו הכל כדי לטשטש וזו באמצעות כלים מנטלים וברמה הגבוה מכל אשר העמידה את כולנו למול ספקות והנפצות, למול תשישות סבל ומנגד תקווה והמתנה שבאה לידי ביטוי כנקודת הקיצון אשר שברה את טובי המתמודדים ועבדה באופן יוצא מן הכלל משום שהיא הגיע בזמן הנכון ובמקום הנכון, נקודת שבירה אותה לא שינו מאז תקופתי אשר מפילה היום את רוב המתמודדים בגיבוש ליחידה וזו עוד בימים האחרונים לגיבוש.

 


קורס הכנה ליחידות החוד של משטרת ישראל | אדרנלין בחרה להכשרות

 

חברים, אם אתם מבקשים להגיע למיונים אלו בעלי הידע הנסיון והעוצמה שאין שניה לו.

מועמדים עתידים, אם אתם מבקשים הצלחה חסרת תקדים למול רף ההכנה הגבוה מכל וזו תחת ידיהם של הגורמים הרלוונטים יוצאי יחידת היממ והגידעונים כאחד.

אנחנו המקום אותו חיפשתם חיים שלמים, להגשת מועמדות השאירו פרטים והיחשפו

אחרת בפעם הבא שניפגש זה כבר יהיה מאוחר מידי 

 

[contact-form-7 id="4881" title="גיבוש גידעונים"]

 

 

 

 

 

 

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן