מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיפור הצלחה של ב' יחידת הלוט"ר

סיפור ההצלחה של ב' ליחידת הלוטר

גם שלא היה מי שיאמין

אנחנו כאן לקחת אתכם על היעד ומעבר, אנחנו כאן לתמוך בכם שאין מי שיעשה זו, כי אנחנו אדרנלין !


זו הייתה שיחת טלפון רגילה אשר הסתיימה בשריון אימון ניסיון באחת מהקבוצות של אדרנלין, כמובן שלא כולם מתקבלים אלינו, אך להגיע ולנסות , לכולם ניתנת ההזדמנות

מאמן: שימו לב, בדיוק כמו בגיבושי היחטיות הקרובים, אתם יוצאים לשק הנמצא במרחק **מטרים מכם מקיפים מימין לשמאל ותופסים את האלונקה אבל את זה אתם תעשו אחרי ** דקות של עבודת רגליים, כמו כן, כל מי שחדש, לכם היחידים שיש את האפרות לעצור ולבקש לצאת החוצה, קחו בחשבון כי זה יהיה האימון היחיד שתקבלו הפריבילגיה כזו, נצלו אותה בהתאם.

" אחרי 25 דקות של מצבים סטטים ומשקלים הרגשתי שניא עומד לקרוס.. "
מאמן: אתה שם, צא החוצה
ב': לא יוצא המאמן
מאמן: לא שאלתי אותך, אמרתי לך, צא החוצה מיד !
ב': אין מבצ המאמן..
מאמן: אם אתה רוצה להמשיך פה, קח את עצמך ועוף החוצה!
" הוא הוריד את המשקל מעליו ולא הבין מדוע המאמן הוציא אותו החוצה בזמן שאת שאר החדשים הוא השאיר, הרי כל הרעיון הוא להתגבר על קשיים מנטליים"


סוף אימון | קורס ההכנה המקצועי מכל ליחידות החוד

מאמן: את מי אתה מגיע להוכיח?!
ב': לא הבנתי
מאמן: הבנת טוב מאוד, עמדת לפני קריסה, ומהניסיון שלי הייתה מתמוטט שניות אחדות אם לא הייתי עוצר אותך, רק אדם שלו מטרה מעבר לרצון ימשוך את עצמו לקצה
ב': לכולם, כל מי שזלזל בי אז ועד היום שהם טעו, אני אוכיח להם בעזרת כך שאגיע ליחידה אותה ביקשתי מגיל צעיר, יחידת הלוט"ר!

תמיד הייתי שונה, מוזר כמו שהם כינו אותי, וזוהי הסיבה שעברתי התעללויות על בסיס יומי, גם  אחרי שניסיתי להשתנות ולהפוך את הקערה על פיה, הם עדיין היו ונמצאים שם ללגלג, הם עדיין שם לדחוף אותי לפינה"

מאמן: האם תעשה כל מה שאבקש ממך? האם תהיה נאמן לאדרנלין ?!
ב': אהיה !
מאמן: אז אני מבקש ממך לחזור אחורה! תחזור להיות אותו נער שאחרים צחקו עליו, אבל הפעם תדאג להישאר עצמך, כי הפעם אתה אחד משלנו!

הוא לא הבין את אותה בקשה, אבל כאחד שהתחייב, הוא החליט לבצע והפעם שמאחוריו משפחת אדרנלין!


האימון ששינה את הכל | אדרנלין הכנה ליחידות עלית

מאמן: קדימה, יותר מהר, יותר חזק, מחר אתם נלחמים מול 450 אנשים!
בריונים: תראו תראו, הנה ב' , החתיכת ******** יותר מהר קדימה.. קדימה …
מאמן: (הוא חדל אותם ואעמיד אותם על הקו כאשר הוא הפנה להם את הגב וצעד לאותם הבריונים, הוא נעמד למולם ופקד עלינו.. 5 אלי!)
ב': אלו היו חמש השניות הארוכות ביותר בחיי, אלו היו חמש השניות הסוערות והמורכבות ששילבו חיים שלמים יחד, העבר למול מה שהולך לקרות מפה והלאה..המחר!
מאמן: אלו?! אלו הם האנשים שלהם רצית להוכיח שאתה טוב מהם?!
ב'
מאמן: אלו האנשים שעצרת מהזמן היקר שלך כדי לחשוב עליהם בכלל?!
הוא הסתובב אליהם ומיקד מבט לראשי שביניהם, המבט המוכר שלו שהיה גורם לנו לקפוא במקום, הוא לקח צעד קדימה ופנה לאותו הבחור שצעק וגינה אותי בשמות..
מאמן: אמיץ אתה… לכנות את אחד הלוחמים שלי בשמות, אז בוא אני אסביר לך מר אמיץ למי בחרת ללעוג, בחרת ללעוג לאדם שהוא עשר רמות מעליך, ושיגיע הגיבוש ולא משנה מי יעמוד מולו, אם זה אתה או שכמוך.. זה יהיה הרגע שתבינו את ההבדל החד ביניכם..איפה אתה(והוא הצביע על הריצפה) ואיפה הוא ( הוא הרים את היד למעלה)
ב': שיתחרה מולי!
מאמן: רעיון מצויין, עמוד על הקו ב', תהיה מוכן.. כן חברים מי מגיע לעמוד למולו, צחקתם לא?! מי מגיע להוכיח כמה הוא אמיץ והפעם לא בזריקת מילים מרחוק?!
בריונים: …
מאמן: צפוי, אתם לא שווים את הזמן שלי , כולם, חזרו לקו הזינוק, זוז!
היום שאחרי

הגעתי לשערי ביה"ס ורצה המזל שהם בדיוק נעמדו שם בשער , המשכתי לעוד קדימה והפעם תוך כדי שאני ממקד מבט לאותו בחור שלעג לי … הפעם עם חזה נפוח וראש מורם בדיוק כמו שהוא לימד אותי שמאחורי 450 חניכי אדרנלין ומאמן אחד אדיר!
" הם שתקו והסיטו מבט לכיוון הריצפה, שתיקה שהתחילה תקופה חדשה "הסימולציה האחרונה

מאמן: תקשיב, עברת פה כרבת דרך, והיום אתה שבוע לפני הגיוס ליחידת כפיר.. הוציאו את עוקץ מהגיבוש זה או חרוב או לוט"ר אל תיתן לאף אחד את המקום שלך ביחידה!
ב': מחר בסימולציה אתה תראה מי גדל לך בן האצבעות!

זה היה קשה מכל מה שאי פעם חוויתי, הם הגיעו בוגרי אדרנלין מפקדים וקצינים מהיחידות המיוחדיות בינהם יחידת הלוט"ר והפכו את היום הזה לגיהנום, הם לא עצרו לרגע ודרשו שנעלה את הרף עם כל אדע שעבר, הם שאגו עלינו תוך כדי שהם מגברים את הקצב, וזוהי הייתה הנקדוה בה החלטתי שאתן הכל ואתבלט!


הגיבוש | קורס ההכנה הבלעדי לצה"ל

מגבש: צא.
ב': מספר ** מקום ראשון
מגבש: צא!
ב': מספר ** מקום ראשון
וככה המשיכו להם ** ספרינטים בהם הוא עושה הכל כדי להוריד אותי מהמקום הראשון לא צלחה עד ש…
הוא הצליח להוריד אותי מהמקום הראשון, הוא ידע שזה יקרה הוא כיוון לזה, ועכשיו אני צריל לטפס כל הדרך מחדש … רק שהפעם התשישו במקומות האחרונים מורגשת מתמיד ולאט לאט אני מאבד כל טיפת כוח או רצון להעפיל ליחידה …
מגבש: עוד ***** *** שחשב שהוא יגיע ליחידה

באותו רגע הכל חזר לי בהבזק של רגע, העבר, ההווה, ומחר, הקבוצה, המאמן הבריונים והחוב מכל הסימולציה ..
ב': סיימתי סימולציה כזו שהגיבוש הזה נראה כמו גנון לידה, ופה אני אתן לשכאלה להוריד אותי?!

מגבש: צא.
ב': מספר ** ראשון.
מגבש: וכבר חשבתי שאתה עוד כוכב נופל..


סוף זו תמיד התחלה

ב': תודה על דרך, תודה על תמיכה, תודה על העבר ההווה והמחר..
הם חיבקו אותו ועטפו אותו בריקודים ושירי לוחמים בזמן שהוא היה עסוק בלנגב את הדמעות, לנפח את החזה, למתוח את השרירים, למחוק את החיוך ולחדד מבט לעבר המטרה, כי המחר שלו, היא יחידת הלוטר !

תמונה ראשית באדיבות דוצ'

לקבוצה היחידה שהיא מעבר לעוד אימון, למאמנים היחידים שיהיו מעורבים בחיים שלכם אפילו יותר מהקרובים אליכם ביותר, לקבוצה הטובה ביותר בתחום בעלת הרקורד הבלתי מעורר של מאה אחוזי הצלחה, הסגל המיקצועי ובעל המומחיות הבלעדית בתחום והחניכים חסרי הפחד שיתמודדו מולכם בגיבושים, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

אולי יעניין אתכם
טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים

טיפים ליחטיות צנחנים : במאמר זה סיקור מלא על גיבוש יחטיות צנחנים כולל טיפים מצד המגבשים על מנת להנגיש לכם את צורת ההתנהלות המתבקשת והדרך להימצא מתאים לחטיבת הקומנדו דרך גיבוש זה

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן