מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

סיפור ההצלחה של י' ליחידת יהל"ם

סיפור ההצלחה של י' יחידת יהל"ם

גיבוש צנחנים | אדרנלין כושר קרבי והכנה ליחידות המיוחדות

מזה עוד גיבוש שיש מי מגדירים אותו כקייטנה לכל דבר.
מי אלו שמתיימרים להיות הטובים ביותר בגלל עוד מאמר ברשת החברתית או סירטון של גוף כזה או אחר שמנסה להרשים בעוד שלי הכוח לעבור לבד.
מי כל אלו שחושבים שרק מי שעבר הכנה יעבור בעוד מי שלא יפול בחסר, הגעתי להוכיח להם שהם פשוט טועים.

אקט פתיחה | גיבוש צנחנים

מגבש: אתם תקיפו את השק מימין לשמאל ותחזרולפי סדרי הגעה כאשר עליכם להבין כי מדובר במגמה תחרות בלבד, לכן עזרה או תמיכה באחר, לא תקנה לכם שום נקודת זכות.
י': בהזנקה שלו דהרנו לעבר השק שאני מהמובילים מבן " כל אלו" עד לרגע שהמכריע בוא שלושה מהם פשוט הכניסו הילוך חצו ביני לבן השק ונפלטו החוצה מהעדר שבידיהם המקומות הראשונים, ואני בשלי, מבחינתי היה מדור בעניין של מזל גרידא וטו לא.

מפקד: מה יהיה מסתבר שאנחנו מגבשים פה שלושה אנשים בלבד, ****** מקצים ואין אחד שהפיל אותם ממקומם, בזיון.
י': הוא הדליק את כולנו, הוא גרם לנו להפסיק לחשוב על סדרי ההגעה אלא על הרגע בו נפיל אותם מאותם מקומות נכספים, והם מצידם הרגישו את זה.

חניך אדרנלין : עלו רמה, עם הכללים של המנכל
י': עלו רמה?! עד עכשיו מה בדיוק עשיתם, ומדוע שני האחרים מהנהנים לו בהסכמה?!
מפקד: צא.
חניך אדרנלין: קדימה!
י': הם יצאו בשאגה אדירה קדימה, הם השאירו אותנו באבק אחרי שהצליחו לזעזע חצי מקו הזינוק, מהירים, חדים, אגרסיבים עוצמתים וכוחניים יותר, ואני שקפאתי במקום.

קפאתי כי הבנתי שאאני לא מוגל להם.. שלושה אנשים שמגיעים ממקום אחד שאנילא מכיר, מאלו שהתנגדתי להם נחרצות, אלו שזלזלתי בעצם קיומם, זה שאותו אבקש מייד שאסיים פה.

הגיבוש הסתיים ואיתו הנפילה לה ציפיתי, מיותר לציין כי הזעזוע למול העוצמה שפגשתי הוא שעניין אותי יותר, רגע לפני הסוף הצלחתי להוציא מהם את גוף ההכשרות ממנו הגיעו, אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות וכושר קרבי, מנגד זה לא מנע ממנו למסור לי את המשפט שסיקרן אותי יותר מכל

 בתקווה שתעבור את מבחני הקבלה, בהצלחה


האימון הראשון

הגעתי אליהם לאימון הראשון וזו אחרי שיחה ממוקדת למול סמנכל החברה אשר הסביר לי בצורה הדייקנית והמפורטת ביותר כי אני נכנס לאימון למול המנכל אשר יבצע בי ניתוח מלא של היכולות הכלליות שלי ברמה הפיזית, המנטלית, המחשבתית והחברתי כאחד ואיתם את התשובה המיוחלת להמשך הליך ההכשרה שלי תחתיהם.

הוא הבהיר לי כי הם לא מחפשים אנשים בעלי יכולות גבוהות ומעבר, אלא מי שניחן באופי הלוחם אותו הגדיר המנכל אשר מתאפיין במספר קריטריונים אותם אני מנוע מלחשוף, ואותם הם יבנו בכם כבר בעצמם.

האימון מול המנכל

הוא הגיע ויחד איתו כלב מסוג רוטווילר אותו הציל מקרבות כלבים, שניהם יצאו בסערה לכיוון האימון והם שהסתדרו בקו ללא הוצאת הגה נוסף, הוא הגיע זרק את המפתחות לאחד החניכים למען סידור הציוד בזמן שהוא קרא לשלושה שמות שצעדו קדימה ולהם הודיע פה אחד מהי חובתם.

מנכל: עברתם, ומחר תקבלו את התשובה אותה ביקשתם, מחר שלושתכם מאותרי דובדבן, מרגע זה ואילך, כחניכי אדרנלין, המורשת שלי, שלנו, חובת ההוכחה היא עליכם, יש?!
חניכים: יש
י': מהסתכלות מקרוב זהיתי את אותם שלושה, מדובר באותם שפגשתי בגיבוש צנחנים, אלו שעמדו מעל כולנו, אלא שהפעם אני מגיע כדי לרסק, כדי לנצח.

הוא הסביר להם את מהות התרגיל הקווים העומדים מאחריו ומהו זמן המנחה המדויק אותו מדד כמגבש בן המקצים, ומשהפנימו את אותו מידע שרק הוא מסוגל לו הם יצאו בהסתערות כאילו היה מדובר בגיבוש עצמו.

י': נעמדתי אחרון והסתכלתי לעבר המקום הראשון על הקו, התבוננתי בו והזדעזעתי עד כלות נשמתי למול ההבנה כי אותם שלושה אחריהם רדפתי עומדים במקומות הבינונים באותו צוות, הרגשת דזוו' וקיפאון מעצם הידיעה ששוב אני לא מסוגל להם, גל של מחשבות ואיתן המסקנה שהם חזקים מידי, שאין לי סיכוי, שאני פשוט לא מתאים, זו שלצידה מצאתי את עצמי יוצא מהקו לוקח את התיק ויוצא לכיוון הבית, והוא שהפנה את גבו והמשיך לאמן אותם כאילו הייתי אויר.


ההיעלמות

מאז עברו מספר חודשים בהם התעלמתי לגמרי מאותו אימון והעובדה שבחרתי לברוח, מספר חודשים של הרגשת החמצה שממנה ניסיתי להתעלם באמצעות שלל אטרקציות והצטרפות לגופים אחרים אותם הגדרתי פשוט כקייטנה כי הם פשוט לא היו הם, לא הסגל, לא החניכים, לא התכנים, לא הרמה, המקצועיות, היוקרתיות ובעיקר העוצמה.

המפגש

יצאתי לשחרר את הראש יצאתי לאימון באמצע הלילה, ביצעתי את אותם הספרינטים והזחילות שחוויתי בגיבוש צנחנים, ואפילו את התרגיל אותו הסביר המנכל באותו יום.
יצאתי כדי להתאפס ולהחליט לאן נושבת הרוח, לאן אכוון את חיי מכאן עד שמצאתי את עצמי עומד וחושב במקום לצאת למקצה הבא ושאגה של אדם מיוחד שהעירה אותי ובלי לשים לב גרמה לי לפתוח את הרגלים ולרוץ הכי מהר שאני מסוגל.
זה היה סימן ההיכר שלו שבעזרתו הבנתי במי מדובר, אותו כלב רווטווילר שרץ וחזר לצידי כדי שהוא ישאל אותי איזה מקצה זה

י': זה העשירי.
מנכל: מצויין, תוך כדי שהוא פושט את הג'קט שלו ומזניק אותי למקצה הבא, ואני שוב שנכשלתי, והוא שבחר לא לוותר עלי
מנכל: אתה לא מספיק נעול, אתה לא מספיק נחוש, אתה לא מספיק רוצה, שוב, צא!
י': שוב אותו כאב, ריאות שורפות וזיעה קרה ששוטפת את העיניים, שוב אותו כשלון.
מנכל:תסיים את זה בזמן אותו הגדרתי עוד באימון הראשון שלך, או שתוותר והפעם לתמיד כי אתה פשוט לא ראוי, עכשיו תהיה מוכן להויכח לי אחרת.
י': הוא עמד לצידי והעניק לי את אחד מכליו שפשוט הבעיר לי את הדם והכניס אותי להילוך שישי, וברגע ההזנקה זה קרה, ההוצאה מהכוח אל הפועל, שאגה של מפלצת ורצון טהור להעפיל

הוא הגיע והתמוטט על קו הזינוק, והבפעם הראשונה בחייו הוא הצליח.

מנכל: בחיים לא חזרתי בי אחרי שהאדם שעמד למולי בחר לוותר על עצמו, אבל היום אחרוג ממנהגי כי אתה ראוי לכך, ברוך השב.

י': את הלילה סיימנו בשיחה שאיתה הסברתי לו שיש לי ביטחון עצמי מופרז וזו בעקבות הנפילות שנחלתי בכל דרך בה בחרתי לצעוד.
הסברתי לו שהייתה תקופה שהכשלון הזה עירר אותי ומאז כל פעם שאני עומד למול הרגשה דומה אני פשוט מתרחק ובורח ובכך אני שומר את עצמי חזק מתמיד.
הוספתי שאני מתגרה, ומאתגר אחרים גם בידיעה שאפסיד וזו למטרה אחת, לטפח את היכולות שלי, ומעבר לכל, שוב, להעצים את עצמי ואת האמונה העצמית שאיתי

מנכל: זהו לא ביטחון זו בריחה, אלו לא אמונה, כוח ועוצמה זו התאבדות אופי.

י': הוא המשיך והסביר בדיוק למה הוא התכוון ע"י נימוק חוצב של מהם כוח ועוצמה והעובדה שמדובר בתכונות שניתן לרכוש ואף לפתח שמגיעים באמצעות **כלים עיקרים והם..
הוא לימד אותי תורה שלמה שמילאת את כל חלקי הפאזל החסרים אותם ביקשתי שנים וזו שתעיד עלי כאדם אחר באימונים המתקרבים ובחיים בכלל.

מנכל: עכשיו שאתה מכיר את כל התורה על רגל אחת נשאר לך דבר אחד לבצע, להתחיל לתרגל בצורה יומיומית ולהבין שהפעם אין שום תירוץ לנפילה הבאה, כי מרגע זה הפכת לחניך אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות, כי מרגע זה חובת ההוכחה כולה עליך.


מבחן הסף | אדרנלין קורס הכנה ליחידות עלית

חזרתי לאותו צוות, לאותו מתאר ולאותו אימון ששוב אותם שלושה עומדים לי מול העיניים והפעם הידיעה שהם סך הכל בינונים פה, והידיעה שאני חייב להעפיל למקומות הראשונים.
נסיתי בכל הכוח, נסיתי ללא הצלחה , כמות של עשרה מקצים והאימון עדיין לא התחיל, אם ככה זה נראה עכשיו מה יהיה בעוד מספר רגעים מהם אתמוטט שוב מהרגלים
מנכל: (הוא הגיע לצידו ומסר לו ) אתה לא, כי יש לך את אחד הכלים שאני עצמי הענקתי לך באותו הלילה, עכשיו זה הזמן להשתמש בו, עכשיו זה הזמן להעפיל, תהיה מוכן.
י': נעלתי שרירים, כווצתי מבט, חרקתי שיניים , נשפתי חזק דרכתי את הגוף ועמדתי חד מתמיד וזו בצפיה למילה אחת.
מנכל: צא
י': יצאנו לדרך והפעם אני הראשון מיבן כולם, והם שלא נשארו חייבים, הם שהגיעו אלי תוך רגע ואני שממשיך להילחם, אני שבחר בפעם הראשונה בחיים לא לוותר למול מי שכבר התגבר אלי וזו כדי למצוא את עצמי במקום השישי ולפני אותם שלושה, אני וסיפור ההצלחה שעוד יכתבו עלי.

תקופה עברה ואיתה סאגות מרהיבות ימי סימולציה שוברי שוויון גיבוש אדרנלין חסר המעצורים והגיוס לחטיבת ההנדסה שהמטרה הגבוה מכולם היא אחת, סיירת יעל!


גיבוש יהלם | אדרנלין חברה להכשרות ביטחוניות וכושר קרבי

נעמדנו על הקו, שוב אותו קו, שוב אותה אוירה רק שהפעם אני חזק מתמיד.
מגבש: זוז.
רצתי קדימה, רצתי בכל הכוח שלי כל הכלים שלו, עוצמתי, חזק ומלא  באדרופונים ואדרנלין, שמציפים את גופי הישר למקום הראשון וזו במשך *** מקצים רצופים.
מגבש: עוף אחורה חמישה צעדים, כולכם, צאו.
י': אני מנסה ולא מצליח, אני מנסה ונופל שוב בחסר, חמישה מטרים קטנים שעשו את כל ההבדל שאיתו שוב אותו הדז'וו, זעזוע וקיפאון
מגבש: צא
י': עוד מקצה וזה שאחריו, ככה עברו להם ***** מקצים נוספים בהם נשרכתי מאחור למקום האחרון ללא היכולת לצאת מזה עד לצמד המילים שאיפס אותי חזרה על הרגליים.
מגבש: איפה הכוח והעוצמה שלכם, אתם נראים כמו חבורתה של …

י': כוח ועוצמה, אותם כוח ועוצמה עליהם למדתי ואותם תרגלתי אינסור פעמים, מהרמה המנטלית ואז לתכנים הפיזים העצימים אותם עברתי תחתיו, כלים שאין איש פה שמכיר, כלים שיעשו את כל ההבדל.

הוא נעמד על הקו ורכן קדימה שלמול עינו תקופה שלמה של בריחה ואחת של עוצמה וכוח, הלילה הלבנים, אימוני השגרה, השיחות למול המנכל, הסאגות ימי הסימולציה והשאגה שאיתה פתח את המקצה ה**** והאחרון של גיבוש יהל"ם.

י': אחרון מנקודת המבט שלי כמובן, מדובר היה במקצה האחרון ממנו לא העפלתי למקום הראשון ובהובלה חסרת תקדים.


סגירת מעגל

כל מי מכם שרוצה להגיע ליהל"ם, היום הבאתי לכם בוגר שלנו שהתחיל מהמקום הנמוך ביותר כדי לסיים בסיירת יעל, תראו לו מה אתם שווים, יש?!
חניכים: יש!

היה זה חניך חדש שעצר הכל תפס את ראשו, נפלט מקו ההזנקה, והתחיל בתנועה לכיוון הביתה
י': היי אתה, עצו
חניך חדש: אני לא מסוגל, חשבתי שכן, אבל אני לא.
י': זה כי חסר לך ** כלים ותורה אחת שלמה
חניך: ומהי?
י': תורת הכוח ועוצמה של מנכל אדרנלין

אם אתם מבקשים הכנה ממוקדת ייעויד וזו תחת הכשרה חסרת תקדים וקורס הכנה ממוקד מאלו.
אם אתם מבקשים את ארגז הכלים ותורת השטח של מנכל אדרנלין והיכולות הנשגבות שאיתם, מקומכם איתנו.

אולי יעניין אתכם

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023

חטיבת הקומנדו סוף מסלול מרץ 2023 : מאמר ובו תחשפו לבוגרי אדרנלין שזה עתה סיימו מסלול ביחידת מגלן / דובדבן, לצד דברי מנכל אדרנלין ( לוחם במיל בחטיבת הקומנדו) לבוגרינו מתוך המערכה בעזה – מלחמת חרבות ברזל 

קרא עוד »

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן