מאושר על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון

חשיפה : תוצאות גיוס חטיבת העוז ( חטיבת הקומנדו ) של בוגרי אדרנלין

תוצאות לייב : ככה תתקבלו לחטיבת העוז ( קומדנו )

תוצאות חטיבת העוז של אדרנלין – כפי שכתבנו במאמר הקודם, אנו ממשיכים לפרסם למענכם את מאחורי הקלעים של התוצאות אותם העלנו לרשת לפני ימים אחדים.

 

תוצאות חסרות תקדים של מעל 200 לוחמי עלית בחצי שנה אותם השגנו יחד לצד בוגרינו המעולים בכפוף לשיטת עבודה פורצת דרך אותה הגדירו גופי הביטחון השונים "כפס יצור ללוחמי סיירת"

מטרת פוסט זה היא להמחיש למען מועמדים פוטנציאלים ( אתם ) מהי מהותו של קורס הכשרה אקסקלוסיבי שכזה ואיזה מגוון יכולות תזכו לרכוש בו, והפעם תחת מועמדינו שהעפילו לחטיבת העוז

תוצאות חטיבת העוז ( חטיבת הקומנדו ) : סיירת מגלן,  יחידת המסתערבים, יחידת אגוז 

 

כ' לוחם מגלן ( בת שלדג ) – אמונה עצמית 

הגעתי אליהם כדי להבין שיש מי שמאמין, נער חסר ביטחון שהורגל להיכשל באמצע הדרך או לוותר מלכתחילה, הצבת מטרות והשגתם הייתה מבחינתי חלום רחוק בעוד שויתור עצמי היה דבר שבשגרה מבחינתי.
התייצב באימון התאמה כדי שהוא יסתכל לי לתוך השחור בעעיניים ויאמר לי דווקא בנקודת השפל בו שהוא מאמין בי ויודע איזה פסגה אני עתיד תכבוש, מכאן והלאה הוא בנה אותי להיות האדם החזק שמסוגל להעניק לאחרים תקווה.

 

א' מפקד דובדבן ( מסתערבים של צה"ל ) – ספציפיות 

מדובר על מעטפת הכנה שפועלת לפי מספר ערכים כאשר המוביל שבהם הוא ספציפיות.
לבנות מסלול מדוייקת ומתוזמנות לפי המיונים הצהליים בהם אנו עוברים הכנה פיזית, מנטלית, וורבלית מחשבתית ודינמית ולפי מדרגות קושי מותאמות לרמת הצוות והפרט כאחד.
מעבר לאלו היה זה האגף הרביעי שידע להתאים אותנו כל אחד ליחידה אליה ביקש באמצעות שילוב אלגוריתם ייחודי במהלך קורס ההכנה שידע לבצע התאמה מלאה בן המשתתף ליחידה המבוקשת.

 

מ' לוחם אגוז (הקומנדו היבשתי ) – סתגלנות 

כמו קודמי, גם אני טוען שאדרנלין היא פשוט יותר, ורק מי שיעז ינצח, כברת דרך אותה נדרשנו לעבור תוך הטמעת יכולות הסתגלות יוצאות דופן.
לכל מתווה דרך ( תוכן ) הם ידעו להטמיע בנו כבר לפני את הכלי באמצעותו נתגבר אליה תוך התבגרות, התגברות ושיפור תוך כדי תנועה, מאז ועד היום הפכה יכולת זו למאפיין המשמעותי בי שתרם לי ברמה הצבאית והאישית כאחד.

איך תתקבלו לחטיבת הקומנדו 

חטיבת הקומנדו  – מלשבים יקרים חשוב לנו לציין כי הדרך ליחידות העלית בכללותן מתחילה ומסתיימת באדרנלין כושר קרבי.

חברה מעוטרת שבחים ועמידה במבחן התוצאה אשר כבה את הנישה הייחודית להכנת בני נוער ליחידות החוד הצהליות הפועלת לפי הקווים המנחים שמובילים היום את היחידות הביטחוניות המובילות בעולם אותם שידרה ובאמצעותם הרכיבה מעטפת הכנה פורצת דרך המתבטא בקורס הכשרה ייעודי לשירות משמעותי ביחידות העלית הצהליות.

מעטפת רב גוונית בה תעברו את השירותים הבאים 

  • תוכניות שגרה ליצירת השלם
  • ימי סימולציה בשת"פ וניתוח מלא מצד מגבשים במיל'
  • סאגות הכנה בעלות תכני קצה מרהיבים ולמול אנשי המקצוע המובילים בתחום ההכשרות הביטחוניות, עולo הספורט התזונה והפסיכולוגיה
  • תכני מסלול : סדנאות קרב מגע / ניווטים / הרצאות רב גוניות / פאנל לוחמים וכיוצ'

 

לצד כל אלו פועלים ארבע אגפי הכשרה יוקרתיים האחראים על מכלול תכנים מבניהם 

  • אגף מקצועות הספורט והתזונה
  • אגף הפסיכולוגיה ודפוסי ההתנהגות
  • אגף הכושר הקרבי
  • אגף הסטטיסטיקה

יש לציין כי לאורך כל תהליך ההכשרה באדרנלין כושר קרבי יעברו החניכים ניתוח מלא ע"י אלגוריתם מתקדם אותו פיתחו אנשי הסייבר הישראלים יוצאי יחידת 8200 שיודעים לשייך את המועמד ליחידה אליה עומד באחוזי ההתאמה הגבוהים מכל.

הצטרפו לחטיבת הקומנדו של צהל

אם אתם מבקשים שירות מאתגר וחוצה גבולות ביחידות העלית הצהליות – נוסדנו למענכם.

אדרנלין כושר קרבי ושיטת הפעולה פורצת הדרך שבידינו אשר מסוגלת להבטיח לכם את אחוזי ההצלחה הגובהים מכל בדגש על סיירות עלית, יחידות מיוחדות, יחידות התנדבותיות ואלו תוך התברגות לתפקידי פיקוד וקוצה, וליווי לאורך המסלול כולו

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הכנסו לסטורי הזינו פרטים ורכזינו יעלו למולכם בהקדם

לתיאום אימון ללא עלות חייגו 058-7071724 או הזינו פרטים בטופס למטה ואנו נצור אתכם קשר בהקדם 

תוצאות חטיבת הקומדנו צהל

חטיבת הקומנדו מאת דוצ

אולי יעניין אתכם

חברת ההכשרה הבלעדית והמובילה בישראל להכנה ליחידות העלית

הגישו מועמדות עוד היום

אייקון שיתוף
צריך עזרה?💬
דילוג לתוכן